Hiç küçüklüğünüzde oyun yaptınız mı? Yani dışarıda oynayabileceğiniz...

Soru yukarıda... Bunun üzerinede ödevim var maalesef ve yardımlarınızı bekliyorum... Kimsenin bilmediği oyunları yazarmısınız oynanış tarzını filan... Mesela Saklambaç - Yerden yüksek gibi oyunlar...

Güncellemeler:
Oyun sizin yaptıgınız bi oyun olmak sartıyla... bilindik bir oyun degil

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• kızlar kızlar çık diye bi oyun vardı. çok net hatırlamıyorum ama yazlıkta oynardık ordakiler öğretmişti. sekseğe benzer bişeydi. erkekler erkekler çıkta diyorduk sanırım. böyle seksek gibi bişey cizerdik. sonra kızlar kısmından başlardık kızlar kızlar çık derdik sahdajksd ben küçükken malmışım. neyse:D

Şöyle başlıyorduk kızlar kızlar '' hatice hatice , zehra zehra , melike melike , eda eda , seda seda ...'' o kutucukları tamamlayana kadar her karede 2 defa falan zıplardık diğer kareye geçene kadar bi isim uyduramazsak yanardık ''

Erkekler kısmından başlayıncada aynı şekilde erkekler erkekler çık diyip ıahsjdakshdnkasd erkekler erkekler '' emre emre , fatih fatih , hüseyin hüseyin , ali ali , veli veli... '' diye sayardık asuhdaıkjsd

Umarım anlatabilmişimdir. link atcaktm ama resmi bitürlü atamadım hızlıresime.

0|0
    0|0
    • bak şekli şöyle o çizdiğimiz şeyin. bir dikdörtgen düşün. o diktörtgeni boyundan tam ortadan bitane çizgi çekip eninden bölmeye başlıyosun. 8 - 10 tane büyük parçacıklar oluyor. seksekteki kareler gibi.

Kızlar Ne Diyor 4

• benim ürettiğim bir oyun şuydu.ama derste oynuyorsun.özellilke sözel ve hocaların konu anlattığı derste.kuzenimle yanyana otururduk bir okuma parçası ya da konulu olan bir yerdeki tüm o ları bulup içini karalıyorsun.ilk önce bitiren dur diyor.sonra sayıyorsun görmediklerinin üzerine çarpı koyuyorsun.tabi sonra bitirenin baya bir o su kalıyor:))hız önemli yani..bu arada dersin nasıl geçtiğini anlamıyorsun:))

0|0
    0|0
  • yılan oyna diyecem ama tarif etmeside uzun surer şimdi.Kısaca yere konuşma balonu gibi bir balon çiziyorsun.Ve ona doğru uzunnn bir yol içine gazoz kapağı koyup miskte vurur gibi sürüklüyorsun :)

0|0
    0|0
  • Birdirbir,ortada sıçan(yakartop),istop,körebe,terazi lastik(adını bilmediğim ve başarmadığım oyun)

1|0
    0|0
  • evcilik oynardik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok kendi uydurduğumuz bi oynumuz yok

0|0
    0|1
  • küçükken değilde :D Sevgililer gününde tekila Blackjack oynamıstım :D

yakasık 10 şişe bira 1 şşe tekila 4 oyuncu 24 adet tekila bardağı :D

3 bira shot yerine 1 tekila shot içilebiliyor.. anlaşılacağı gibi chip yerine shot bardaklarını kullanıyosunuz :D

oyun başında millet içmek için kazanmaya çalışıyo bir süre sonra içmemek için kaybetmeye :D ahahahah :D

En yuksek bet 46 shot dı :D maymun olmuştum :D ahahah :D

0|0
    0|0
  • Uzuneşek hacı

0|0
    0|0
Yükleniyor...