Benimle adının anılmasını istemiyor mu?

komşu oğlunla 7 aydır konusuyoruz o benden hoslanıyor ben ondan apacık ortada cogu kısı farkettı ama bırbırımıze acılmadık o da çekınıyor bende kac gundur aramız samımıydı kuzenının nıkahına cagırdı benı kuzenlerını tanımadıgım halde sende gelceksın tanırsın dıye ve butun aıle olaylarında benıde hep yanına alır neyse gece uykusuz kaldım sabah ona gunaydın demek ıcın baska hattan aradım sesımı tanımadı gıbı geldı tanıdınmı dıye dırettım o da tanıdım ılla adını mı soyleyım annemın yanında dedı ses tonu normaldı ama bende annenede gunaydın dıyebılırdım dedım sonra kapadım ama canım sıkıldı annesınden saklancak bısey yok ortada alt tarafı gunaydın dıyorum demek kı benımle adının anılmasını ıstemıyor ve busaate dek hıc aramadı ıstese arar neyaptıgımı sorardı yanlıs mıyımm sizce neyapmaya calısıyor

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence kaprislere gereksiz alınmalara gelemeyen biri oyüzden hiç arayıp sormuyor. yada ortada nasılsa bişey yok şimdir trip çekemem aramasamda sorun olmaz benim açımdan diodur kendince

0|0
    0|0
    • alındıgımın farkında degıl o şu an

• rica ederim nedemek sen bu işleri bana sor bea kızları da erkeklerde çok iyi tanırım çok insanı dinledm ablalalrım kuzenlerim çok bilyonmu ondan :D sen durumla ilgili gelişmlerden haberdar et merak ettm şimdi ben nolcak die :D sen direk bana sor oraya değil :D

• haha anlastık ekledım senı :)))

Erkekler Ne Diyor 5

• Belki Senin İsminin Kötü Cıkmasını İstemiyodur Hemen Telaşlana Gerek Yok Seni DÜşündüqü İçin Yapmıs Olabilir

0|0
    0|0
    • bılmıyorum kı cıdden kafam karıstı ya :( oyle hovarda herkıza zıplayan bı tıp degıl zaten 30 yasında adamdan bahsedıyorum ben

• 21

• o Zaman Koyver Gitsin Demek Senden Cekiniyodur Ve Senden Kacıyodur kii Seni Saklıyodur

• eve atmaya çalışıyo olabilir

0|1
    1|2
    • öyle nıyetı olsa bunca ay beklemezdı yalnızken denk geldıgımde oldu o tarz bırı degıl

• saçma sapan ergen yorumları yazma be kardesm adam gibi soru soruyolar yardımcı olabilceksen cevabını yazarsın

• acelesi yok demekki

• belki senin düşündüğün gibi o senden hoşlanmıyor birçok kişiden hoşlanıyor çok çapkın belkide çekingen yapılı hangisi olma ihtimali fazla

0|0
    0|0
    • hovarda capkın bı tıp degıl aksıne kımseye bakmıyor evden ıse ısten eve aılesıyle vakıt gecırır hep veya erkek arkları var onlarla ıckı ıcer bana karsı hıslerı var emınım cunku dısardakı ınsanlarda farkettı ve capkın bırı olsa face ı tlfonu hep benım elımın altında sakınmıyor benden ve bunca ay beklemezdı

• yok yapmam bugun umudum kırıldı epey

• umudunu kıran neydi? özelden konuşalım istersen

• Bence tanıyamamış seni ama çaktırmıyor :) seviyosan konuşmaya devam et :)

0|0
    0|0
    • yok tanıdı ısmımı soyledı :D ılla ısmın şu mu dıyım dedı ısmımı vermıcem desıfre etme benııı :D

• yok daha kotusunu yapcam bende onu umursamıcam haftaya yegenının dogum gununde onu safha dısı bırakayımda gorsun gununu dur bakalım

• Anaaaaa bak sen şu buseye :) hahaha

• bence bekle ilk adımı erkek atsın :)

0|0
    0|0
    • aaa beklemem mı hıc :D ben atamam adım falan

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgili değilsiniz daha birbirinize açılmamışsınız aa be yavrum bu trip niye çocuk ister mesaj atar ister atmaz sevgilin değil sana hesap vermek zorunda değil sana dkka başı mesaj atmak zorunda değil

0|0
    0|0
    • bunun mesaj atmakla alakasını çözemedım ben benım orda bahsettıgım mesaj atıp atmaması veya arayıp sormaması degıl dikkatli okursan farkedersin ne demek istediğimi

• busaate dek hıc aramadı ıstese arar neyaptıgımı sorardı demişsin bebeğim yazdığını iyi takip et emi ve dediğim gibi annesine söylemek zorunda da değil kaprisli olursan çocuk zaten senden kaçar akışına bırak hayatı

• benım orda asıl vurguladıgım aılesınden saklaması busaate dekte aramadı bu benı kızdırdı cunku yuzyuzeyken cok ılgılı bana karsı benden kacıp kacmaması sorun olmaz ben takmam umut yok oldugunu goreyım umursamam yanı bırı gıder bırı gelır hayat akısında :)

• bir şey analamdım ben onedena..

0|0
    0|0
Yükleniyor...