Kol kası kaç günde olur ve nasıl yapa bilirim bayan olarak?

kol kası kaç günde olur ve nasıl yapa bilirim bayan olarak

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Barfik Demirinde 10 Günde Günde Periyodik Aralıklar İle 2'şer ve Alıştıkça Üst Seviyeye Çıkarırsanız Olur. Asılı Kalma Barfik Çekme.

Kollarım Taş Gibi Üstünde Her Şeyi Kırabilirsin. :)

0|0
    0|0
    • Barfiks çubuğunda ne yapmasini istiyosun anlayamadim? asilida kalmasin barfikste çekmesin?

• Aksini İddia Ettiğim Bir Satır Var mı? (Mantıklı) Bir Cevap Bekliyorum.

• Özel Mesajla Beni Dava Edeceğinizi Söylemiş siniz? Bekliyorum Edin. :) Hakaret Et Tehdit Et Cevap Vermeden Engelle. Her Görüşümün Altında Kendini Reklam Et Amacın Nedir? Benimle Tanışmak İstiyorsun Ama Avcunu Yalarsın.. :)

• Erkek olsan, sağ kolu kas yapmana yardım ederdik.

0|0
    0|0
  • 3 ayda yapan 6 ayda yapanda var düzenli çalışmaya bağlı şefim..

0|0
    0|0
  • spora başladıgımda 25 cm idi kollarım 71 kg dım 8 ay sonra 40 cm oldu 80 kg dım yane kıloya bağlı birde calısma ve beslenme düzenine

0|0
    0|0
  • Hipertrofi 6 haftada gerçekleşir (1 milim büyüse bile bu sürede kendini belli eder)

senin bayan olduğunu varsayarsak testo oranın az, epey disiplinli olman gerek

http://i.hizliresim.com/po6PYz.jpg

0|0
    0|0
  • Kol kasları hojdir begyan olmak hojdir ama benenah

0|0
    0|0
  • Yapma bence

0|0
    0|0
  • Gunluk olucak bir is degil malesef ve kadin oldugun icin erkege gore 10 kat daha zor :)

0|0
    0|0
  • Bayanlarda kas oluşumu zor ve uzun zaman alır ama kolun düzgün ve şekilli görünmesi 3 ayda olabilir.

0|0
    0|0
  • Napcan kası

0|0
    0|0
  • günde olmaz en az 1 2 ay

0|0
    0|1
  • Kas nedir ya sıkı dursn yeter igrenc kas erkek gibi mi olcaniz

0|0
    0|0
  • kaslı bayan itici oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Düzenli aralıkli çalışmayla, fazla zorlamama koşuluyla, çok tekrar ile, düzenli beslenme ile 8 ayda yaparsın ağirliktan sonra veya önce yerde plank yapıp ip atlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Ne kadar kolay dimi barfiks çek demek :D ulan kadin bu kadinnnnn nitekim sporla ilgisi yoksa erkeklerin zor yaptigi şeyi nasil kolay yap diyorsunuz ya.. spor salonuna gidiceksin güzel arkadasim.2 ayda belli olmaya baslar 5 ayda doğru düzgün şekle girer. bu barfiks çek diyenlerde dinleme barfiks sadece kol gücüyle olmaz o çok ileri asama bir hareket

0|0
    0|0
  • Çok çalışman lazim

0|0
    0|0
  • IY ne iğrenç kadında kas.

0|0
    0|0
  • dambıl kullan ama hangı kası gelıstırmek ıstedıgın de onemlı dambılı kullanma seklın ıcın. ya da bılek guresı yap pazuların cıkar ;)

0|0
    0|0
  • Gün değil aylarını alır sana bir program yazmamız lazım...
    Biceps ve triceps için benim kol kaslarımı şişirmem 6 ayımı aldı neredeyse şap diye olmuyor zamanında 10kg ile yoruluyodum şimdi 50ye çıktım herşey şap diye olmuyor

0|0
    0|0
  • en az 6 ay

0|0
    0|0
  • 3 ay çalışıyolar ki kızlarda daha zor

0|0
    0|0
  • valla benn 1 senede yaptımm ve memnun değilimm hatta saklıyorum artık

0|0
    0|0
  • iki haftada yapmıştım ben ama hoş olmuyo evde çalışabilirsin