Borc batağındaki cimbom ne hale geldi?

Avrupada ne yapacak bu kadroyla ne olur bu parasızlıkla?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• gelen geçenden 6 değil 7 yerler bu sefer :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• uefa'dan olumlu rapor çıktı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Enseyi karartmamak gerekir. Buna benzer bir sezon 2001 - 2002 Yılında Lucescu ile gayet güzel yönetilmişti. Benzer bir hikaye neden olmasın. Unutmayın ki bu kadro geçen seneyi 3 kupa ile kapattı. Türkiyede çok başarılıydı. Bu sene kadrodan ayrılan önemli bir isim olmadı. Üstelik yeni isimler de katıldı. Bu iyimser bakış açısı.

Gelelim kötümser senaryoya. Kadro yaşlı, hantal ve dengesiz. Geçen sene alınan 1 puan Galatasaray'a yakışmadı. Galatasaray yöneticileri pek dile getirmese de Şampiyonlar Liginde başarıdan ziyade oradan gelecek paraya bakılıyor. Gerekirse puan bile gelmesin ama yeter ki para gelsin havasındalar. Takımın ayarının olmadığı ve patlamaya hazır bomba olduğunu herkes biliyor.

İnşallah Galatasaray bizi yanıltır.

0|1
    0|1
  • Beter olsunlar

0|1
    0|0
  • Bu kadro geçen seneki kadronun avrupada yaptığından fazlasını yapamaz

0|0
    0|0
  • Kardeş tamam belki yıldız almıyoruz ama gençlere yöneldik. ayrıca hamza hoca ve yönetim para tutuyor. 34 yaşındaki oyuncuları almıyorlar hiç değilse faydalanabilecekleri ucuz oyuncular alıolar genç. Ben bu tutumunu beğeniyorum. Hamza hoca bu işten anlıyor. Carole ve jose rodriguez bence patlama yapar bizde iyi bedellere satarız.

0|0
    0|1
    • genç mi oyuncu alıyoz bilo 32 jem karacan 27 yaşında kardeşim :D

• fiyatlarına bak birde :) bilal dediğin adam selçuk kadar iyi bence 1 milyon tl ye aldı gs. 350 bin euroya denk gelior 2 sene oynar rahat. Jem karacan da öyle kaldırıp 34 yaşındaki iboya bonservis 10 milyon senelikte 12 milyon euro verse daha mı iyi?

• Galatasaray'ın araplara satılmasından başka çaresi kalmadı. Hiç olmadı marmara'da Trilyonluk mal varlıkları var. Pintilik paymasınlarda onları satıp borçlarını ödesinler.

0|1
    0|0
  • para var ama transfer yapıp oyuncu satamayınca uefa ceza getiriyor o yüzden pahalı tansfer yapmadık yakında fenerbahçeye gelir ceza 3-5yıl daha gidemezler

0|0
    0|0
  • 4 ler yine

0|2
    0|2
  • Yonetimin basiretsizligi. Sponsor bulamadilar hala, transferi cok geciktiriyolar, eldeki topculari da takimdan sogutacaklar, sozlesme uzatilmali iyi topcularla.

0|0
    0|0
  • parasızlık mı izle gör

0|0
    0|0
  • Galatasay kasasına bu sene iyi para koydu borc batagından yavas yavas kurtulacaktır.

0|0
    0|0
  • Avrupa da kasa dolar

0|0
    0|0
  • Galatasaray o bilindik ruhunu yakalarsa kadro felan önemli değil

0|0
    0|1
  • He sen futboldan çok anlıyosun parasızlık falan diyorsun hayırdır Galatasaray yönetim kadrosunda mısın gelir gider hesabı tutuyorsun da parasız diyorsun

0|0
    0|1
Yükleniyor...