İstanbul düğün yerleri tavsiyeleri neler?

Her şey tamam davetiyelerimiz bile seçilmiş.. tek yer düğünün yeri kaldı :( İstanbul'da olacak düğünümüz ve benim oraya ait tek fikrim yok yardımcı olun :)

İstanbul düğün yerleri tavsiyeleri neler?

Güncellemeler:
En fazla 250 kişilik bir düğün temmuz ayında.
Maddiyat konusunda 8.000 TL ye kadar bakiyemiz var :)

0|0
10|17

En İyi Kız Görüşü

• taç düğün salonu var çok merkezi biyerde vatan caddesi civarında ve fiyatı da çok uygun. dekorasyonu çok güzel. 4000-4500 tl civarı az kişi olacağı için iyi 400 kişilik salon. haziranda kuzenimin düğünü orda.

1|0
    1|0
    • link yorumunu merak ettim :) mutluluklar

• çok sevindim mutluluğunuza vesile olduğuma hayırlı olsun mutluluklar tekrar :)

• Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 17

• çırağan sarayı iyidir

Ya da swiss hotel

0|0
    3|0
    • uçma istersen

• neden abartmayayım 1 kere evleniosun 10 kere degil

1500 liraya da dügün salonları var 2000 e de

Evlenecek arkadaş sen buradan bi bak bakalım

link

mutluluklar simdiden

• Hekimbaşı Salih Efendi yalısını tavsiye ederim. Fiyatları aşağı yukarı o kadar, kişi bakımından da ufak olduğu için maksimum 250 kişi alıyor, çok şık, çok güzel bir yer.

1|0
    1|0
  • Kadıköy iyidir.

1|0
    0|0
  • şehreminde holy in day var alkolsüz düğün 8.000 di galiba güzel bi yer havuzbaşı falan istersen orayla bi konus

0|0
    0|0
  • düğün dediğiniz şey sadece düğün yerinden ibaret değilki.ışıklandırılması,süslenmesi,fotoğrafçısı,nikah memuru bunların hepsi para sonucta

0|0
    0|0
    • evet hepsini içermesi gerek.

• Kaç kişilik bir düğün olacak, tarih ne zaman?

0|0
    1|0
  • link tavsiye ederim memnun kalırsınız.

0|0
    1|0
  • cırağan sarayı on numarada maddiyat nasıl sizde onu bilemem

0|0
    1|0
  • Büyük ada. Klüp

0|0
    0|0
  • çok seveceksin :)

0|0
    1|0
  • Teknede yapın çok güzel olur :)

0|0
    0|0
  • hilton u bi bak derim olmassa valide sultan yalısıda olabilir veya huber köşkü

0|0
    0|0
  • Ihlamur Kasrı ( Araştır bak ) Yada boğazdan gezi teknesi kiralayın,denizde 2 kıtanın ortasında..

0|0
    0|0
  • kardeşler düğün salonu.esenler

0|0
    0|0
  • Bakırköyde olabilir mesela.

0|0
    0|0
  • Çırağanda yapabilirsin:)))

0|0
    0|1
  • kardeşler düğün salonu serisi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• öncelikle tebrık ederım canım. Allah mesut etsın bir ömür boyu sizi :)) tavsıyeme gelıcek olursam. kuzenım hidiv kasrında evlenmıstı cok güzel bi düğün olmustu gercekten hersey harıkaydı. kutlamalarıyla dugun masalarıyla falan hersey harıka. bu beykoz taraflarında bı yer. zaten meshurdur baya.. bı bakmanızı öneririm ben :)))

0|0
    0|0
  • Üsküdar Filizler Köftecisinin balkonu, arka bahçesi gayet uygundur. Bir gidin görün çok seviceksiniz.

0|0
    0|0
  • ben gitmiştim kapasitesi çok büyük değildi ama baltalimanında portaxe shine die bi yer boğaz manzaralı akşam insan düğün değil oranın görünüşüne bakarak mutlu oluyor zaten:)

link ama fiyatları size uygun olmayabilir bilemiyorum fiyatlarını pek:( ayrıca hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Yerebatan Sarayı çok güzel ama pahalıdır.

Halimpaşa Yalısı,Esma Sultan Yalısı,Le Jardin de France,Pembe Köşk,Fuat Paşa Yalısı ..Kesinlikle harikalar ama fiyatı bilmiyorum :(

0|0
    1|0
  • kır düğünü yapabilirsiz önce tekne ile kınalı veyahut heybeliadaya geçip adada yapabilirsin düğününü :)

0|0
    1|0
  • çamlıca tepelerinde manzarası güzel salonlar bulabilirsiniz

0|0
    0|0
  • nası yani davetiyelere düğün yerini yazdırmadınız mı

0|0
    2|0
  • Tek tavsiye edecegim mükemmel bir yer var kuleli yakamoz avrupa yakasında :)

0|0
    0|0
  • evin önünde yapsana kız bide dügün salonuna paramı verceniizzz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...