Ailenizden, sevdiğinizden uzak kaldınız mı? Çok üzüldünüz mü yoksa kolay mı alıştınız?

Bu sorumda evinden ailesinden uzakta kalan tüm ''gurbet kuşlarına ''gelsin.

Ailenizden ,sevdiğinizden uzak kaldınız mı, çok üzüldünüz mü yoksa kolay mı alıştınız?

0|0
166

En İyi Kız Görüşü

• çocukluğumda ordan oraya savrulduğum için anne- babadan sevdiklerimden uzak kalmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. İnsan alışıyor ama boğazında hep bir yumruyla geziyor.

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• boğazdaki yumru güzeldi

duygulandım gözlerimden yaş geldi :)))))

• ama gerçekten öyle.. insan yaşıyor nefes alıyor ama aldığını hissedemiyor. içinde bir boşluk oluşuyor... ilk okul 3. sınıftayken ne annem nede babam yanımdaydı.. annem beni görmeye gelirdi giderken bırakamazdım sokaklarda peşinden ağlardım. öyle büyük bir acı ki...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• çok uzak kaldım ben çok da aramam alışkınım

hatta uzakta olmak daha iyi :)

0|0
    0|0
  • üzülmedim, kolay alıştım, üzülsemde bişiy değişmicekti

0|0
    0|0
  • Çocukken ayrıldım ben annemden babamdan çalıştıkları için anadolu yakasında oturan teyzem bakardı bana alışığım mesafelere.

0|0
    0|0
  • Yanımdayken uzaktalar çünkü ayrılar ve ben onlarla yaşamıyorum.Bu en kötüsü.

0|0
    0|0
  • Ailemle uzun süreli bir yalnızlık yaşamadım.Ama sevdiğimden uzak kaldım çok zor

0|0
    0|0
  • şehir dışında okurken sık sık ağlıyordum sonra ağlamalar azaldı seyrekleşti hele sen sene bu sefer dnüyorum diye ağlamaya başladım.

0|0
    0|0
  • Ailemden kendimi bildim bileli ayrıyım.. Bazen yoklulkarını hisediyorum o an acı çekiyorum ama geçiyor sonra..

0|0
    0|0
  • Sevgilimden uzağım.

Ailemdende daha hiç uzak kalmadım sadece 1 ay tatil dolayısıyle uzak kaldım o da tatildi her gün telefonda konuştuk.

Sadece özlem.

Sevgilimin uzak olmasına ise kolay alışmadım , hala yokluğunu hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm çok zor alıştım sonra naktimin insan zaten hep tekmis

0|0
    0|0
  • evet kaldım şu andada uzaktayım zaten :))

çok zorluk çekmedim sadece ilk ayrılık anında biraz kötü olmuştum annem çok ağlamıştı o zaman bende biraz kötü oldum

0|0
    0|0
    • sen de ağlamışsındır gizli gizli :)

• ya yapma şimdi benimde eski günler aklıma geldi ,ağlıyacam bak şimdi :)

• ağlama bak benide ağlatıcaksın hem senin eski günler bak geçmiş ben hala uzaktayım zaten o günüde andım fena oldum burda bir duygusallık geldi bana :))

• tatilde aklıma bile gelmiyorlar

0|0
    0|0
  • kaldım kolay alıştım arada gidip geldiğim için sanırım daha kolay geçti aile için geçerlidir

0|0
    0|0
  • çok ayrı kaldığım oldu 2 yıl okul dönemim mesela bişey hissetmedim :S

0|0
    0|0
  • Hiç ayrı kalmadım.

0|0
    0|0
  • Alışamıyorum. Sadece kabulleniyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ailemden 14 yaşımda iken yatılı okul nedeniyle ayrılmıştım. Eşimden ise evlendikten sonra 30 günlük yıllık iznimin bitiminde bir yıllığına ayrılmıştım. Ailemden ayrılmak zor olmadı ama eşimden bir yıl ayrı kalmak kötüydü.

0|0
    0|0
  • çok uzun zamandan beri aylarca süren yolculuklara çıkıyorum, alıştım ama ait olduğun toprak hasreti başka bir his, efkarı bile mutlu eder

0|0
    0|0
  • nedense anne babadan ayrı kalınca onları özlemiyorum ama yalnız hissediyorum tabi.

Sanırım kişiliğimden dolayı özlemiyorum.

0|0
    0|0
  • İlk zamanlar fena koyuyur da, sonra alışıyorsun tabi, şirirn baba nın akıl hocası var zaman baba, o yardım ediyor sağolsun...

0|0
    0|0
  • Özleme duygusu çok kısa sürer.Pek özleyen biri değilim.

0|0
    0|0
  • ilk başlarda zor oldu ama hem amerika hem de ingiltere tecrübesi alıştırdı bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...