Beşiktaş vs Trabzonspor?

Ne maçtı bee yorumlarınızı duymak istiyorum izleyen var mı?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Q7'ye gelelim. Hakem düdüğü çalmadı, TS baraj kurmadı içeride ki oyuncular hakem düdüğü bekliyordu kalecide dahil, Şota oyuncu değiştirecekti vuruştan önce ! Fakat top hareket hlaindeyken Q7 geri dönüp pas atıyor tekrar pas alıyor top durmadan bide bu direk kural ihlalidir. Ayrıca golüde kendisi değil rüzgar attı out'a çıkacak top rüzgar sayesinde aşağıya inip yön değiştirdi.

TS ise ezici üstünlüğü ile maçı kazandı.
    Hakem daha çok bjk'yi destekledi 1 tane haksız gol hediye etti bjk'ye daha ne yapsın. Tff başkanı vs. de bjkli zaten hayla hakem diyorlar.
    TS tebrik etmekl azım 14 e 11 oynamalarına rağmen hakemlere rağmen TS 11 kişi olarak maçı kazandı.
    Q7 kırmızısı doğruydu kural ihlali yaptı ve hangi lige gidersen git o pozisyona sarı kart çıkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cidden beklediğim gibi değildi besiktas kotuydu 10 kişi kalmanın etkiside var tabiki kırmızı kart ne kadar kural gereği olsada cok basit bence maçlarda bu tür hatalardan oyuncular atılmamalı Quaresma ve Erkan Zenginin golleri guzeldi

0|0
    0|0
  • maç sonucu enteresan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Quaresmanın kırmızı gormesi ve Tore nin boş kaleye kaçırması sonucu belirlerdi Ts akıllı oynadı

0|0
    0|0
  • İzledim izlemez olaydim o besiktasin hali neydi oyle quaresma gol atti sonrasinda sari kart arkasina kirmizi kart yedi 6 7 tane gol pozisyonu kacirdilar trabzonspor iyiydi helal olsun besiktas haketti ama iyi de oldu ders olsun onlara diyicem de ne zamandan beri boyleler ben diyorum dunyanin en mal takimi besiktas diye

0|0
    0|2
    • aynen şampiyon olma potansiyeline sahip ama bir b*k yapamıyor.:)

• Oyle tabi tabi bir de hakem vardi hakem dumbuk olmasaydi iyi giderdi aslinda

• :) bencede hakemde sorun var ama daha çok sorun Beşiktaşta

• Staddaydım hakem bikere tam bir o. çydi Quaresma salagı yüzündende yenildik trabzonda kapalı oynadı baya

0|1
    0|1
    • :) Trabzon zaten sizin 10 kişi kalmanızdan faydalandı

• 10 kişi işte kalmıcaksın kardeşim hakemlerin bizi yaktıgını bilip dikkatli oynamayıp 10 kişi bırakan adam quaresma yaktı bizi saglık olsun türk bayragı açmamız yetti bu maçta bize :)

• Aynen o görüntü güzeldi

• Q17 golü bir harıkaydı :)

0|0
    0|1
    • Aynen kırmızı görmeseydi atardı dahada olmadı.:)

• Trabzon ders verdi.

0|0
    0|0
  • bos kaleye kacıran gökhan töre ve bosu bosuna giren kırmızı kart

0|0
    0|0
  • Besiktasa nefessiz gomduk😇

0|0
    0|0
  • Şampiyon olamayan iki boş takım :D Beşiktaş neyse de trazon harbi 4. büyük nasıl sayılır gülesi geliyor insanın

0|0
    0|0
Yükleniyor...