Yüzde 1'lik dilim yüzde 99'luk dilimin önüne geçer mi? (Okuyup yorumlarsanız minnettar olurum)

Merhaba arkadaşlar...

Ayrıldığım sevgilimle 2 haftadır tekrar görüşüyorduk... Bu sürecin sonunda tekrar bir araya gelme umudum vardı. Bugün konu bir yerden açıldı ve ona "beni iyi tanıyorsun zaten" dedim. Onun verdiği cevap ise şu oldu: "%99 tanıyorum ama bilmediğim %1'lik kısım tüm bildiklerimin önüne geçiyor"... Ben de ona bilmediğinin ne olduğunu sordum. Sonuçta her şeyi en iyi bilenlerden birisidir kendisi... Eveleyip geveledi ve ağzındaki baklayı çıkardı... Birlikte olduğumuz dönem maddi sıkıntım olmuştu, onlardan dolayı psikolojik bunalım geçirmiştim hatta... Bu durumu da sonradan öğrenmişti... Söz ettiği %1'lik billmediği durum, şu anki maddi durummuş... Ben de bunu duyunca çok bozuldum... Beni ilgilendirmez dedi ama benden sakladığın bir şeyler var mı diye merak ettim dedi.. Ben de mevcut durumumu izah ettim, gerekçelendirdim... Kendimi aklamak veya ona yaranmak için değil, sinirimden yazdım her şeyi. Anlattıktan sonra kendisine sordum: "%1 dediğin bu durumum %99'un önüne nasıl geçiyor izah eder misin? Ben bir anlam çıkardım ama sen yine de açıklarsan sevinirim"

O da bana "maddiyatla ilgili durumun benim için önemi olmadığını biliyorsun... Sadece bunun sebepleri benim merak ettiğimdir ve bu sebepler de %99'un önüne geçebilir... Umarım yanlış anlayıp, alınmamışsındır" dedi...

Ben de boşver dedim, sohbeti sonlandırdım... Acayip zoruma gitti, çok içerledim bu durumu... Maddiyatla ilgili durumum tüm kişiliğimin önüne geçebiliyorsa(kişiliğimi yere göğe sığdıramaz) yazıklar olsun dedim kendi kendime... Sizce ben mi yanlış algılıyorum? Siz olsanız ne düşünürdünüz? Okuma sabrı gösterip yorumlayanlara sonsuz teşekkürler :(

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim eğer bi ilişkide bu durumlar ön plana cıkıyorsa herseyden önce, kusura bama ama ben o ilişkiden hiçbir umut beklemem. Çünkü bugun bu ufak tefek seyleri sıkıntı eden yarın ileride bu ufak şeylerden çok daha büyük sıkıntılar çıkaracağına aminim. ozaman da şu an üzüldüğünden kat kat daha fazla üzülecek, belki de kendini parçalayacaksın. beni dinler misin, tavsiyelerime kulak verir misin bilmem ama bence değmez bu kadar üzülmene. herşeyi otur, mantıklı bi şekilde düşün. yetmezse, git ona, deki bak ben böyle böyle düşünüyorum. eğer yanlış düşünüyosam burada açıkça söyle nerede ne yanlışım varsa de. küçük de olsa bi ihtimal var düşündüklerinin yanlıs cıkması adına. bu da yetmezse, eğer içini daha fazla dökmek istersen ekle beni, daha detaylı anlatırsın. yardımcı olmak için elimden geleni yaparım sana.

0|1
    0|0
    • Özelden biraz rahatsız ederim seni, anlayışın ve okuyup yorumladığın için çok teşekkürler...

• rica ederim ne demek.. beklerim herzaman için..

Kızlar Ne Diyor 3

• valla o yüzdebirlik kısmı çok fazla takmış gibi görünüyor. sevdiğim aşık olduğum adamın maddi durumu zerre kadar ilgilendirmez. o konuyla ilgili bildiğim tek şey ne olursa olsun beraberde bir şekilde yaşamı sürdürebilecek kadar kazanabileceğimizdir. çok yazık böyle düşünüp bu şekilde davranabiliyorsa. kırılmakta sonuna kadar haklısın . kötü bir durum

0|1
    0|0
    • Hiç görüşesim kalmadı, acaip moralim bozuk şu an... :( Yorum için çok teşekkürler...

• ne kadar zamandır tanıyorsun nasıl bir ilişkiniz var bilemiyorum ama. umarım hakettiğin değeri sana verecek biriyle beraber olursun

• maddiyat önemli tabii. ama kız arkadaşın gibide açık açık bu şekilde söylemem hiç bir zaman sevgilime. zaten sadece karşındakine güvenmek çok yanlış. ama o %1 lik kısım %99 luk kısmın önüne geçermi değil geçmiş bile. saf olma bu kadar. senin maddi durumun onun tatmin edecek kadar iyi olmadığı sürece ondan umudunu kes !

0|1
    0|0
    • demek ki düşüncelerimde haklıyım :((

• hepsini okudum :)

ya maddiyatla iligli durumun nasil oluyorda kisiliginin önüne gecebiliyor ki ?

sevgilin maddiyata herseyden cok önem veren biriymis gibi geldi bana

0|1
    0|0
    • hiç böyle bir şeyi söyleyeceği aklımın ucundan geçmezdi... Kendisi böyle bir insan değil derdim ama bu lafı duyunca beynim allak bullak oldu :((

• üzülme,..

Erkekler Ne Diyor 1

• ikinizde boş yere gurur yapıyorsunuz

bir birinizi affetmeyi öğrenin

gereksiz konularda tartışmayın

0|0
    0|0
    • Bu konuda gururluk bir durum yok ki... Olayı tam okumadın herhalde...

• O eskide kaldı üstadım... Bana şu anki durumumu soruyor? Zaten şu an sevgili değiliz, çok mu önemli yani maddiyatın ne durumda olduğu?

• kız maddiyatını sorgulamamış

maddiyattan dolayı senin gurur yapmanı sorgulamış

tavsiyem kızla savaşıyorsan bu işin yürümeyeceğini bilmen

bir birinizi affetmezseniz zaten ilişkiniz olmaz

Yükleniyor...