Karın kası yapmak istiyorum 1 ay içinde 50 kiloyum nasıl yapabilirim mümkün mü sizce?

karın kası yapmak istiyorum 1 ay içinde 50 kiloyum nasıl yapabilirim mümkün mü sizce?

0|0
16|19

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Mekikle karın kası çıkmaz bunu bir kenara not ediyimde, 1 ay sonra gelişim olmadığını farkediceksin :)

0|0
    0|0
    • neden

• Nedeni yok öyle işte, karın kasının diğer kas gruplarından bir farkı yok. Ağırlık çalışmadan göğüs kası çıkarabilir misin, ya da kol omuz?

• Evde felan olcek iş değil , spor slonu mantıklı :)

0|0
    0|0
  • yaparsın düzenli gidersen

0|0
    0|0
  • kızlarda çirkin duruyor. ama plank ile hergün günde 60 saniye plank poziyonunda dur. günde 4 kere tekrarla. böylece karın kası olmadan düzgün bir karnın olur. plank adonis için çok iyi gelir.

0|0
    0|0
  • sürekli mekik çekmen lazım

0|0
    0|0
  • Spor sayfalarinda birz arastrma yap karin kasi ile ilgili bir cok yazi var ve hareket bunlari duzenli olarak uygulaman lazm

0|0
    0|0
  • 50 kilosun çok rahat çıkarırsın zaten vücudun da yağ yoktur ilk zamanlar çok ağrır hamlık çekersin. Çalışırken 1 dolu 1 boş çalış dinlendir kaslarını protein ağırlıklı beslen yeter

0|0
    0|0
  • Mekik çekerek yapabilirsin

0|0
    0|0
  • mekık cekerek karın kası olacagıın sananlar var ya

0|0
    0|0
  • 1 ayda karın kası çok zor

0|0
    0|0
  • olur hergün mekik çek

0|0
    0|0
  • bende jüpitere karşı ay ışığında rakı içmek istiyorum bacım ama olmayınca olmuyor :D

0|0
    0|0
  • Karını gün içerisinde kendıne doğru çek zamanlan kaslanmasını göreceksın

0|0
    0|0
  • karın kasını napıcan kızsın sen boşver

0|0
    0|0
  • yapamazsın

0|0
    0|0
  • Bence yapma kızlara yakışmıyor ya bazı fotoğraflar var ya mesela onlarda hiç güzel durmuyor doğal ol

0|0
    0|0
  • Yardimci olim nede olsa branşım

0|0
    0|0
  • Kizda karin kaslarinin cok belirgin olmasi itici bence sıkı ve ince bel kız icin yeterli

0|0
    0|0
  • Günde 8 dkklik programlar var araştır bir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Mumkun degil gibi

0|0
    0|0
  • tabii 2 hafta da bile mümkün https://youtu.be/3S6AOgACYLY ben buradan yapıyorum işe yarıyor

0|0
    0|0
  • valla ben de 50 kiloyum boyumla kilom arasında 10 kilo fark var ona rağmen 6 ayda zar zor çıkarttım. spor salonunda çalışmadıkça çok zor olur ayrıca kardiyo önemli. ben evde denedim yapamadım en sonunda salonda çıkarttım. öncesi sonrası istiyorsan buyur;
    https://hizliresim.com/7b6YLr

0|0
    0|0
  • 1 ayda olmaz

0|0
    0|0
  • 50 kiloyla nasıl kas yapıcaksın kötü durur tabi vücudun orantılıysa farklı, squat yap 3 hafta içinde oluşmaya başlıyor. Denemiştim ben. Ama sonra bırakmıcaksın daha kötü olur. Fitnessa falan git ya da

0|0
    0|0
  • 1 ayda olmaz malesef

0|0
    0|0
  • 1 ay içinde mümkün değil ama düzenli çalışmayla ve şeker tüketimini neredeyse 0'a indirerek yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • 1 ay içinde sıkılaşma olur ama tabiki baya ilerleme kaydedersin

0|0
    0|0
  • Duzenli calisirsan olur :)

0|0
    0|0
  • 1 ay için olmaz güzelim

0|0
    0|0
  • Yağ oranıyla alakalı bişey zaten çok zayıfsın yaparsın

0|0
    0|0
    • kaç günde

• tatlım boyuna göre kilon zayıfa düzenli yaptığın halde zorlarsan tam olmasada oluşmaya başlar bir ayda zar zor kolay bişey değil yani ben erkek sandım 50 kilo ondan çok zayıf dedim

• Google play de karin kasi diye bir uygulama var cok işe yariyo

0|0
    0|0
  • evet tabiki

0|0
    0|0
  • duzenli yaparsan olur

0|0
    0|0
  • 1 ay zor kendini zorlaman gerek

0|0
    0|0