Vücut geliştirmeye ne amaçla giden var? (Bay&Bayan) Sizlere?

Vücut geliştirmeye ne amaçla giden var? (Bay&Bayan) Sizlere.
Bazıları gösteriş, bazıları ideal vücut için kimisi ise sırf kız ayarlamak için. bana öyle geliyor.

0|0
5|23

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben 1 yıla yakındır body yapıyorum bence kadında kas hoş duruyor, body den başka bir spor yapamam artık sanırım basketi de bıraktım uzun kas kısa kas meselesi :D Ama hem yapımı zevkli hem görünümü hoş. Bench e girerken son setinin son tekrarının kollarını nasıl yaktığını hissetmek ayrı bişeydir anlatılamaz :D

0|0
    0|0
    • Neyi hoş duruyor 6 aydan sonra sakallarınız çıkıyor sanki görmüyoz

• Katılıyorum sana bir kadının kaldırdığı 10 kg lık dumbell'ların dışındaki bir madde damarlarına işliyor ardından akciğerlerine doğru minik bir yolculuğa çıkıyorlar, akciğerden üfürtüldükten sonra beyine gidiyor, beyinin öyle bir yerine basıyor kiii beyin de diyor çenenin altındaki tüyler hemen çıkııın! Ve buda bir sakalın macerasıdır. Teşekkürler

• Fit kalacaksan spor yap fakat kas kadında çok çirkin duruyor, yani koşarak uzaklaşırım onu söyliyim :D Eğer bir kadın çok fazla spor yaparsa testestoron hormonları salgılanmaya başlayacak ve kadındada tıpkı erkekteki gibi sert yüz hatları belirgin olmaya başlayacak ( çene kemiği çıkıcak vs ) yani bir kadındaki olması gereken yumuşak hatlar gidicek, bunu sallamıyorum böyle birşey hakikaten var vücut çalışan kadınların resmine bakın görürsünüz.

• zayıflamak için

0|0
    0|0
  • Çubuk kraker gibi kalmalarından iyidir gitsinler.

0|0
    0|0
  • sevdigi icin yapanlar var ama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• sağlıklı olmak için zinde ve formda vücüda sahip olmak ilerleyen yaşlarda eklem rahatsızlıkları ağrılı bir yaşam sürmemek için genç görünmek için.

0|0
    0|0
  • Benim spora başlamamdaki ilk amaç, bu işi sevmemden geliyordu çok küçükken bile (6-7) evdeki 1 kiloluk dambıllarla birşeyler yapmaya çalışırdım :D Yani bu işe çok yoğun bir ilgim vardı kısacası hem bu işi ''sevdiğim'' için hem ''güçlenmek'' için hemde kendimi öyle görmek istediğim için yapıyorum sporu.

0|0
    0|0
  • BİLMEM ben adam dövmek için gidiyorum dövüyorumda.

0|0
    0|0
  • sporu seviyorum kendimi bildiğimden beri sporla iç içeyim gücüm yettiği kadar da devam edicem benim için vazgeçilmezdir spor bunun yanısıra zaten sağlıklı ve dinç oluyosun. vücudun görsel anlamda çekici bir hale geliyor hem aynada kendin beğeniyorsun hemde çevrendeki diğer insanlar haliyle zaten kızlarla da bişeyler oluşuor aranda

0|0
    0|0
  • öncelikle daha sağlam olma, fiziğimi toparlamak adına yaptım.. başarılı da oldum..

kız ayarlamaksa - o karşı tarafın ilgisi ile alakalı, olacaksa olur yani..

sergilemek ise - ... bir kızın bacaklarını göstermesi, pantolonlarında kalçalarının ebatlarını belli etmesi kadar doğal.. hatta daha masum..

0|0
    0|0
  • Benim baslama amacim aynaya her baktigimda kendi irade gucumun kanitini kendime her seferinde gostermek icindi. Ayriyeten guclu ve saglikli bir vucugda kim sahip olmak istemez 😊

0|0
    0|0
  • Ben spor sevdalısı Değilim. Iki kız istedi diye de spora gitmem. Onlar bizim icin squat yapıyorlar da bende bodye gidecegim

0|0
    0|0
  • Sağlığım ve iyi bir görünüm için.

0|0
    0|0
  • Gerek yok^^

0|0
    0|0
  • vucut geliştirmeye gitmiyorum fitness gidiyorum neden gidiyorum kendi limitlerimi öğrenmek için

0|0
    0|0
  • ego özgüven bide kaslı olunca kız yağmuruna tutulacağını sanmak ufak bir kesim de sağlık için

0|0
    0|0
  • valla kardeşim gittiğim yok hergün sabah 7de yarım saat takar kulaklıklarımı ormanda koşarım baklavam dambıl gibi kollarım yok olması niyetindede değilim sağlık için koşuyorum koşmayınca boşlukta hissediyorum kendimi

0|0
    0|0
  • İdeal vücut.

0|0
    0|0
  • özgüven pumpinggg

0|0
    0|0
  • kronik ağrılarım var 2 gün spor yapmazsam uyuyamıyorum geceleri

0|0
    0|0
  • fit vücut için

0|0
    0|0
  • Ben gitmiyorum kafa rahat 😂

0|0
    0|0
  • kızları bilemem ama erkeklerin tamamına yakını gösteriş ve kız tavlamak için gidiyor :)

0|0
    0|0
  • Elbiselerin guzel durmasi

0|0
    0|0
  • Giydiklerim üstümde güzel dursun diyere

0|0
    0|0
  • Ben kuvvet için gidiyorum.

0|0
    0|0
  • bro fitness aşktır