Diyetisyen kontrolünde kilo veren arkadaşlar var mı?

Kaç kilo verdiniz, ne kadar zamanda verdiniz, spor yaptınız mı?

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım 70ten 50ye düştü

1|0
    0|0
    • Tebrik ediyorum :) spor yaptı mı?

• Tebrik ediyorum

• eig yap bari... kuru kuru tebrik olmaz :P

En İyi Kız Görüşü

• 15kilo verdim 7ayda yuruyuş yaparak ama

0|0
    0|0
    • Kaç saat yürüdün?

• Tebrikleeer

• Ama tabiki yediklerimede dikkat ettim mesela çay kahve şekersiz ekmeği çok azalttim makarna yiyorsam mesela ekmek yemedim sabah ilik limonlu su aralarda içine aci katıp yoğurt yedim gecede yeşil çay

Erkekler Ne Diyor 20

• zaten spor yapılmadan zayıflamayı öneren diyetisyen diyetisyenmidir spor + diyetisyen + azim = mükemmel sonuç

1|2
    0|0
  • Tek diyetisyen yeterli değil. Diyetisyen ve kişisel fitness antrenörü kombinasyonu daha sağlıklı ve hızlı sonuçlar almana yardımcı olur.

1|0
    0|0
  • Diyetisyen sayesinde mi verdim orasını bilemem ama diyetisyenelere gidip gidip tecrübem olduğu kesin eğer zayıflamak istiyorsan kan değermerine göre diyet programı yaptırman daha iyi olur sonraHavuzu olan bir spor tesisine yazıl havuzla sporu yap bak nasıl kilo veriyorsun yüzme en iyi spor 2 2,5 ayda 13 kilo verdim sende verirsin umarım

0|0
    0|0
  • 1 ay gitmek yeterli oluyor. sonra aynısını yapıyorsun.. 4 ayda 6 kilo veriyorsun.. spor olarak başta sadece yürüyüş öneriyorum.. 45-60 dk kadar...

0|0
    0|0
    • 4 ayda 6 kilo az değil mi acaba?

• kalıcı kilo verimi uzun bir süreç... hızla verilen kilolar aynı hızla geri alınıyor...

• Diyetisyen genelde motivasyonu olmayanların kendilerini disipline etmek için gittikleri kişidir.

60 kilo verdim sadece kendi çabalarımla.

0|0
    0|0
    • Dile kolay 60 kilo. Neler yaptın?

• Aslında ekstrem bişey yapmadım. Bol bol tempolu yürüyüş. Karbonhidrat yönünden az protein yönünden zengin ve kontrollü bir beslenme. Hergün mutlaka 1 kupa yeşil çay (sallama olmayacak)

Basit karbonhidratı ve şekeri hayatınızdan mümkün olduğunca çıkarın. Komplek karbonhidrat, protein ve lifli gıdalar tüketmeye çalışın. Özellikle kuru baklagiller diyet döneminde çok önemli.

• Spor yaparak kilo aldım desem yeridir

1|0
    0|0
  • Diyetisyenlere guvenmiyorum

0|0
    0|1
  • Ben kendi başıma verdim

0|0
    0|0
  • 25 günde 3.5 kilo. spor + diyet. sonra bayram geldi ve bozdum

0|0
    0|0
  • Zor Gibime Geliyor ^^

0|0
    0|0
  • diyet kılolu degıstırır, spor vucudunu ve ruhunu.

0|0
    0|0
  • diyetisyenler çok acımasız ya verdikleri diyeti uygulayacak olursak açlıktan ölürüz

0|0
    0|0
  • veren var

0|0
    0|0
  • yemeyip zayıflayan gördüm çok yiyip zayıflayan

0|0
    0|0
  • bn almaya çalısıorum mk

0|0
    0|0
  • Evet bn verdim

0|0
    0|0
  • işe yarıyor düzenli uygularsan

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • en iyi diyetisyen insanın kendisidir. Diyetisyene para verme motivasyonu dışında çok özel uygulamalar yapılmaz. Eğer bir uzmana ihtiyaç duyuyorsanız ve araştırmak istemiyorsanız diyetisyen doğru tercih.
    ben de zamanında diyetisyene gittim 1 ayda 2 kilo verdim. bundan 1 yıl sonra 3 ayda 20 kilo verdim spor ve doğru beslenmeyle.
    herşey insanın kendisinde başlar.

0|0
    0|0
  • evet ben varım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Muhteşem diyetimi açığa sunacağım şimdi, diyetisyene gitmedim açıkcası fitness hocam beni ağır kardiyoya aldı. sabah öğlen akşam sadece çorba içtim. ama hazır değil asla, ev yapımı. bir ayda 10 kilo verdim. haftalık kilo verişlerime göre dışarda yemek yiyorduk, yağsız fırında et döner falan gibisinden. Verdikten sonra saldığım için 3 kilosunu geri aldım. tekrar başlamayı düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • Gerek yok böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Diyetisyenle 16 kilo verdim sonra biraktim. Tabi karsimdaki hatun dal gibi ve cok suratsizdi. Kendim devam ettim dogru beslenmeyi ogrendim tatli da yedim cikolata da

0|0
    0|0
  • İnsülin direncim olmasına rağmen 3 ayda 12.5 kilo verdim. Ve daha fazla yiyordum işin garibi. Sporda yaptım

0|0
    0|0
  • Diyetisyene gitmeden 9 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Halam bir süre önce gitmişti ve baya da iyi kilo verdi. şu an fiziği güzelleşti baya.
    Diyetisyen yemek tablosu vermişti. Ona göre hareket etti.

0|0
    0|0
  • ben verdim 8 kg

0|0
    0|0
  • Tabiki sporsuz olmaz

0|0
    0|0
  • 7 gün boyunca sadece yoğurt ye ölümüne imza at :D

0|0
    0|0
  • Annem diyetisyen + fitness kombinasyonuyla sadece kilo vermedi baklava yaptı kadın kendisine

0|0
    0|0
  • Varsa bana da söylesin

0|0
    0|0
  • diyetisyene gerek yok :))

0|0
    0|0
  • evet gittim 25 kg verdim hiç spor yapmadım kesinle git aklında varsa

0|0
    0|0
    • ne kadar kas, yağ ve su kaybettin sporsuz verilen kilolarda önemli olan budur

• Kiloluyum ama gitmedim
    Hic oraya

0|0
    0|0
Yükleniyor...