Dün Beşiktaşın attığı gol iptal edilmelimiydi sizce arkadaşlar?

Top hareket halindeyken oyuna başlanmaz kuralı var hatda çoğu hakem kendi kalesinin önünde veya orta sahada bile tekrarlatır Beşiktaşın golünde top durmadan oyuna başlanıyor ve peşinden rüzgarın etkisi ile gol oluyor 6 tane hakemden biride görmezmi bu pozizyonu Trabzon 2. golü atmasa belkide 3 puanı hakem kurbanı olmuştu siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Olur böyle vakalar canları sağ olsun bir Trabzonsporlu olarak ben helal ettim Beşiktaşa :) zaten ikinci takımımdır Beşiktaş...

0|1
    0|2
  • anlattığına bakılırsa edilmeliymiş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Keşke geçen haftaki Burak efendinin ofsayttan attığı gol iptal edilmeli mıydı diye de sorsaydin
    O zaman bu soruna daha icten cevap verirdim

Kısaca özet su Türkiye liginde nerdeyse her maçta top durmadan kullanılan atışlar olur gol olsun veya olmasın, doğru mu yanlış ama birçok böyle pozisyon var

0|1
    0|0
    • Geçen hafta benim açmama gerek yokki 50 tane soru açıldı zaten bende ofsayt dedim :) Yani bu golde iptal edilmeliydi ama Trabzon kazanınca fazla gündeme gelmedi.

• Hakem dün doğru kararlar verdi gol hariç tabi. Dün sorudada yazdım kanatlıların işine gelmeyince direk küfrettiler şaşırmadım :) Onlara göre her zaman hakemler suçlu zaten. Bu beşiktaşın savunma mekanizmasını çözemedim. Madur şerefli 3. yüz demeye daha şimdiden başladılar 😂 Arenaya gelsinler onlar esas cehennemi yaşayacaklar.

0|1
    0|0
  • Konuyu acma amacin ne sanki degisicik

0|1
    0|0
    • Trabzon kazanınca bu konuya kimse değinmedi ama büyük bir hakem hatası hatda hakemler hatası bana göre top bariz hareket halinde.

Yükleniyor...