Burnumu deldirdikten sonra ilk gün kolonya kullanmanın pişmanlığı

anaca01
kızlar bu ikinci deldirişim. şuan burnumda ilk takılan hızmalardan var ve bi hafta boyunca çıkarmayı düşünmüyorum. deldrdikten bi kaç saat sonra kolonyayla kulak çöpüyle etrafını temzleyip sonra solüsyon sürdüm ama alkol değdirilmicek diye sonradan aklım başıma geldi. sakıncası olur mu bi daha yapmazsam ?
Burnumu deldirdikten sonra ilk gün kolonya kullanmanın pişmanlığı