Wesley Sneıjder ve Galatasaray?

Sizce transfer olur mu? takima ne kadar faydali olabilir bir hagi olur mu onun kadar katki verebilir mi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bir besiktasli olarak benide heycanlardirdi adam dünya yildizi ve yasi fazla ilerlemedi istese avrupa'nin en büyük takimlarinda oynar bildigin gibi hollanda ve almanya alt yapidan çikan oyuncular genelde disiplinli çaliskandir yani tam anlamiyla profesyonel hayirlisi diyelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayni sorudan 500 tane cikti arkadas ya. Yapmayin sunu ya bosuna kirlilik.

0|0
    0|0
  • Uygun ortam sağlanırsa cok katkısı olacak eminim..

0|0
    0|0
    • umarım dediğin gibi olur

• hadı hayırlısı bakalım çok heyecanlıyım

• evet evet. Borsaya bildirilip de alamadığımz Forlan ve Reyes'ten sonra bu da olmassa gene millet konuşcak ben de cevap vermekle uğraşcam. İnş olmaz

• iyi futbolcu mutlaka şampiyonlar şampiyonu oluruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• orta sahada selçuk sneijder ikilisi harika işler çıkarabilir. hollanda milii takımında robben ile sneijder, çok beğeniyordum. gelirse süper olur. bir de forvet bulursak elmanderin yanına harika olur

1|0
    0|0
  • sneıjder hakkında bir bilgi vereyim ingiltere bir kulüple görüşüyormuş şuan pazarlık aşamasında kulüp intere istediği parayı vermemiş interde rest çekmiş sneijder son bir konuşma yapacakmış kulüple eğer sonuç almazlarsa pazartesi sabahı seneijder istanbula geliyor

0|0
    0|0
  • Bence Türkiye'ye hangi futbolcu gelirse gelsin Hagi gibi olamaz. Hatta Hagi'den sonra bize gelen bütün 10 numaraları toplayalım yine bir Hagi etmiyorlar diye düşünüyorum. Sneijder'de bir Hagi gibi olamaz ama katkısı çok büyük olur. Hücum gücümüze güç katar diye düşünüyorum. Tabi taktiği de değiştirmek lazım 4-2-3-1 ile oynamamız lazım diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • HAGI ile kıyaslamak zorunda değiliz ki hiç birini ...HAGI gelmiş geçmiş en iyi 10 numara ama biz bugünkü şartlara bakmalıyız ..Dediğin gibi katkısı büyük olur ..

• on numara beş yıldız transfer olur

0|0
    0|0
  • Karla kapansa da yollar, açar yollarını Greyder, sana açıldı bu kollar, neredesin be Sneijder

0|0
    0|0
  • kaç gün geçti hala imza yok bakalım neden bu kadar uzun sürüyor acaba

0|0
    0|0
  • vala kitlendik son 24 saat dendi biz de bekliyoruz Sneijder Galatasaray'da haberini...

1|0
    0|0
    • Aynen .. Geleceği tam kesinleşse rahat bi nefes alıcaz.. :)

Yükleniyor...