Kapat

Arkadaşlar fitness a 3 gün mu 6 gün mu gitmeliyim?

Arkadaslar fitnessa başladım 3 gün gidiyorum bir 3 bide 6 gün olarak yazilabiliyosunuz 3 gün çok az geldi bana vermem gereken çok kilo var 6 güne çıkmalı miyim sizce ?

0|0
11|36

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen amaçlarına bağlı. Eğer biraz spor olsun sağlıklı yaşayayım aynı zamanda biraz hobi olsun diyorsan. Haftada istediğin kadar gidebilirsin. Ancak gelişmek, kilo vermek, sıkılaşmak gibi belirli amaçların varsa başlangıçta gün aşırı, devamında da maksimum 5 güne kadar çıkabilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 35

• 6 gün ağır olur

0|0
    0|0
  • Hocası yok mu bu salonun

0|0
    0|0
    • Var onada sordum ama pek net bişey söylemedi cevap alamadım yani

• 3 gün gitmek daha iyi. ya da 4 gün.

Tabi kas çalışanlar için böyle olmalı. 1 gün çalışıp 1 gün dinlenilmeli. Ama ölçülerini, vücudunu bilmediğimizden dolayı oradaki hocana sorman daha iyi olacak..

Şu da unutulmamalıdır ki, bu işin %10 u spordur. Geri kalan %90 ı beslenmedir.

0|0
    0|0
  • 6 gün ne kızım olimpiyat lara mı hazırlanıcaksın fitness 3 gün iyidir 2 gün opsiyon olarak cardio ya da yüzme yaparsın fıstık

0|0
    0|0
  • antremanın şiddetine göre karar var yorulana kadar git işte kasma kendini

0|0
    0|0
  • iki günde bir git. salon sahibinin az ağırlık çok tekrar dediğine sakın aldırış etme. çok ağırlık cok tekrar yap. her antrenmandan önce muhakkak şınav mekik ve barfix çek gücün yetene kadar. ağırlık arttırarak çalış. proteinli beslen, ekmek şeker tatlıdan uzak dur yeter.

0|0
    0|0
    • aynen bana diyorki 2 15 yap ama daha yeni basladın tek 15 yeter ben kilo vermeye geldim napayım tek 15 i

• 2 kilo agırlıkla yaptırıyor

• 5 günden fazlası senin için yararlı değil hiç bir işe yaramayacaktır vücudun çalışmaktan çok dinlenmeye ihtiyacı var 4 gün senin için çok iyi 2 gün çalışırsın 1 gün dinlenebilirsin yediklerinede dikkat edersen anetrimanıda doğru şekilde yaparsan amacına ulaşırsın

0|0
    0|0
  • İnternette araştırdığımda 1 gün gidip 1 gün dinlenin yazıyordu kaslar için ama ben saçma buldum kaslar azalıyor sanki ben haftada 5 gün gidip 2 gün dinlenmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kisa vadeli dusunme, bir ömur boyu hobi olarak dusun, haftada bazen 3, bazen 5 bazen 1 kez git ama ömur boyu git, hem birden yorulmazsin, hemde fizigini bir ömur korur saglikli yasarsin,,

0|0
    0|0
  • Her gün spor olmaz, vücutta gelişim çalışırken değil, dinlenirken olur. Olaya düz mantıkla bakan arkadaşlara selamlar..

0|0
    0|0
  • İdeali 3gun bir gun dinlen bir gun git vucut kendisini yenilemesi icin kasin zedelenmemesi icin en ideali bu eger farkli kas gruplarini calistircaksan her gun gidebilirsin veya sadece kardio yapicaksanda her gun gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Cardio yapicaksan 4 gün iyidir hocam 7 günde fiziksel gelişim gosteremez sin vücudun yorulur sağlıklı değildir

0|0
    0|0
  • 5 Gün en ideali

0|0
    0|0
    • Pazartesi çarşamba cuma seçeneğini seçtim ama arada fazla boşluk oluyor bugün gidip yukselteyim en iyisi

• P. tesi / Salı / Çarşamba / Perşembe / Cuma gideceksin ve Her gün farklı kas grubunu çalıştıracaksın Her kas grubu haftada 1-2 kez çalışmış olacak bununla birlikte kesinlikle beslenme ve uykuyuda düzene koyacaksın. Çünkü %65 Belsnme %20 Antreman %15 uyku...

• Haftada 3 gün idealdır vücuduna dinleme zamanı vermelisin. Örnegin pazartesi çarşamba cuma 1gün boşluk koyarak yap sporu. Yoksa hergun hergun gidersen hamallık yaparsın

0|0
    0|0
  • 4 ideal

0|0
    0|0
  • 3 gün az değil kafana takma, evdede beslenmene dikkat edersin kilolar gider.

0|0
    0|0
  • 1 dolu 1 bos yap

0|0
    0|0
  • 4 gün git böylece dengeli olur 6 gün gidersen vücut pert olur sende insansın sonuçta dimi güzel kardeşim :)

0|0
    0|0
  • boy kilo nedir

0|0
    0|0
    • Boyum 1 72 ama kilom çok fazla yağ oranım çok fazla boşver kilomu ama cidden fazla 3 gün gidince etkisini göremiyormusum gibi geliyor

• Anladım artırman Lazım günleri

• kas gelişimi için 3 gün uygun ama kilo vereceksen 6 gün daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Ben Pazartesi Salı Çarşamba izin Perşembe cuma Cumartesi pazar izin yapıyorum

0|0
    0|0
  • birer gün arayla gitmek en iyisi

0|0
    0|0
  • 3 gun yeter

0|0
    0|0
  • Kilo vermek istiyorsan düzenli olarak en az 4 gün gitmelisin.

0|0
    0|0
  • 4 gün git 1 gün arayla vücudun dinlenir

0|0
    0|0
  • 6gün git

0|0
    0|0
  • 3 gün git yoğun yap sporunu yorarsın kendini kıçı başı dağıtırsın

0|0
    0|0
  • 6 gün ağır gelir ama gidebilirsen ne ala

0|0
    0|0
  • 3gün gidip 1 gün mola verebilirsin, 3 git 1 mola 3 git 1 mola, yani haftada 6 olmuş oluyor

0|0
    0|0
  • 7gun git hatta günde 2kere ya da 3 olsun.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 11

• canım 6 gün fazla bende fitnessa gidiyorum haftada 4 gün git senin için iyi olur :)

0|1
    0|0
  • 6 gün.

0|0
    0|0
  • 6 gün olsun

0|0
    0|0
  • Yaz boyu 6 gun bence

0|0
    0|0
  • 3...

0|0
    0|0
  • 6 güne çık bence

0|0
    0|0
  • 6 gün sürekli gidemezsin ki. Bence 3 gün ideal

0|0
    0|0
    • Ya 6 gün diye kayıt oluyorsun ama 5 gün gitmeyi düşünüyorum ben pazartesi sali çarşamba cuma pazar

• Vücudunu dinlendirmen lazım :) ya da başka bir yere kayıt ol 3 aylık falan. İhtiyacın olduğu her gün gidebiliyorsun

• Bence 3 gun yeterli diger gunler yuruyus yapabilirsin

0|0
    0|0
  • 3 bence. bn 1 gün arayla gidiyorum haftada 3 gün

0|0
    0|0
  • 1 spor yapip bir gun kaslarni dinlendirmen en iyisi. Her gun yaparsan sorun cikarta bilir ama her gun 40 dk kosa bilirsin

0|0
    0|0
  • 6 gun tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...