Fakir çocuk zengin kız... neden sorun olsun ki?

köyde büyümüş hatta çocukken para kazanmak için çalışmış bir gençsiniz. Yoksullukla büyüdünüz.İlkokul mezunu bir anne babanın çocuğusunuz. Şimdi de elinizde bir memur maaşınız var. İşyerinde tanıştığınız güzel kız, zengin çocuğu.Babasının çok itibarlı bir mesleği var. Hatta siz kiradasınız ama onun babası altına evini çekmiş. ;Ama kız zengin şımarık çocuğu değil. Oldukça mütevazi. Sorun yapar mısınız; sorun olmalı mı?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Zengin cep-fakir cep ayrımı yoktur aşkta. Aşk, hiçbir ayrımı kabul etmez. Aşkın ölçüm aracı cep değil, kalptir. Eğer iki insan birbirlerine gerçekten aşık olup tutulmuşlarsa, önlerine Cenab-ı Allah'tan başka kimse engel koyamaz. Şahsen ben, sevdikten ve elimde evimi geçindirebilecek, çoluğumun çocuğumun rızkını temin edebilecek, hanımımı üzmeyecek kadar bir sermayeye sahip olsam, sevdiğim kız Hindistan'da da olsa kaçırırım, kimsenin sözünü dinlemem. Çünkü aşk; gurur, kültür, eğitim, ekonomi düzeyine bakmaz; aşk, kalbe bakar. Eğer kalpte ufacık bir kıvılcım varsa, zamanla büyür ve durdurulamayacak bir boyuta ulaşır. O yüzden mademki karşındaki kız mütevazi, (ki bu devirde zengin kızı olmasına rağmen bu mucize gibi bir şey), sen yok köyde büyüdüm, yok bilmem ne oldu düşünmemeye çalışacaksın. Haa; erkek adamın cebinde parası olacak, sevdiğini sinemaya götürecek, tiyatroya, cafeye, restauranta götürecek, ne bileyim işte onunla hoş vakit geçirmek için paraya ihtiyacı olacak. Ama kültürel farklılıklarından, eğitimin eksikliğinden ya da fazlalığından, ekonomik yetersizlikten dem vurup da kendini bunların kıskacına bırakmayacak, sevdasını bırakmayacak. Selam ve Dua İle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bu ilişkide mutluluk sadece filmlerde olur. sosyo kültürel farklar statü farkları, ekonomik farklar yetişme sartları denk olmayan ilişkilerde sevgi aşk tek basına yetmeez cogu zaman. sakalı uzun ataların söylediği "-davul bile dengi dengine" özlü sözü bu durumu anlatmak içindir.

0|0
    0|0
  • trt 1 deki dizi gibi diyosun yani.

0|0
    0|0
  • Olsun fakir ama yakışıklı delikanlı bunu kaldıramaz :(

0|0
    0|0
  • çok maddecisiniz çooook

0|0
    1|0
  • Kiz dediginiz gibiyse cocuk da asiri gururlu degilse sorun olmaz bence.

0|0
    0|0
  • sorun yapmam ama... kayınpeder kıllık yapabilir

0|0
    0|0
  • Zengin bir kızla mı aslaaaa

ALLAH büyük konuşmayım ama insan oğlu çiğ süt emmiştir.

bir gün mutlaka başıma kalkar ve erkek ömrü boyun kendini ezik hisseder.

0|0
    0|0
  • ne kadar mutevazi olsan da rahata alışmışsındır , o da o rahatlığı veremez babandan para mı alcaksın hoş bir durum olmaz erkek için.

0|0
    0|0
  • Ben sorun etmem ancak ileride o sorun edeceği için hiç bulaşmam içimde bitirirm

0|0
    0|0
  • Buyuk bi sorun

0|0
    0|0
  • 2 sevgili için sorun olmaz ama aileler sorun :/

0|0
    0|0
  • Kuzey Güney dizisinde bunun bir örneği var, (Güney & Banu)...

0|0
    0|0
  • sorun yok,damat hayırlıysa baba içten içe öyle düşündüğü için pişman olur zaten.

0|0
    0|0
  • illaki sorun olur ... :( keşke olmasa

0|0
    0|0
  • sorun olmaz ama

ufak bir gurur yaparsa erkek bir andada yıkılır

0|0
    0|0
  • şimdi sorun zenginlik değil; sorun zenginliğin insana kattıgı dünya görüşü ve anlama biçminde. Şöyle ki senın ondan olacak çocugununun vizyonu, düşünme tarzı, hareketleri ona göre şekillenecektir. Bunu olumlu veya olumsuz olarak değerlendirme. Sadece zengin bi babanın çocuğuyla fakir bi babanın çocugunun aynı olmadığını belirttim.

0|0
    0|0
  • ülkede dolandırıcı çok var kızın babası emin olamaz

0|0
    0|0
  • yemin ederim tam bizim ilişki anlatmıssın ama okuyom ben yaa :)) bende metelık yok ama hatunda essek yuku ile para var sorun olmuyo yanı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aileler sorun cikarabilir...

0|0
    0|0
  • davul dengi dengine derlermişş

0|0
    0|0
  • kız sorun yapmıyorsa eger aılenın bunu sadece senı ıkna etme surecınde sorun yapar baktı ıkna edmıyorlar vazgecerler senden daha kıymetlı ne var kı

0|0
    0|0
Yükleniyor...