Ofsayt anlatılmaz yaşanır diyorum, sizce?

Birçok tv programında kadınlara sorulur ofsayt ve cevap hiç de anlamlı olmaz erkeklerde de sonuç aynı bence ofsayt anlatılmaz yaşanır tabi anlatmak isteyen varsa buyrun yorumlara açığız...

0|0
2923

En İyi Kız Görüşü

• Top, hücum yapan takım oyuncusunun ayağından çıktığı esnada pası almak için hareketlenen takım arkadaşının rakipten daha ileride kaleye en yakın konumda olma durumu ofsayt. Ofsayt pozisyonundaki oyuncu topa hareketlenmesi bu pasif ofsayt oyuna etkisi yok. Yanı anlatılabilir.

0|0
    0|0
    • O kural değişti top ayaktan çıktığı esnada pas verilen takım arkadaşın defansın arkasında kalmışsa yani son adamın arkasında kim kalırsa kalsın topla alakası olmasa bile artık ofsayt

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 28

• Karşı takımın kale çizgisine diğer takımdan bir futbolcu rakipteki oyunculardan her hangi birinden daha yakın olursa bu ofsayt gol olsa da olmasa da ofsayt yazdığımı okumadım belki yanlış yazdım ama biliyorum sonuçta sitede ofsaytı bilen tek kızım hava atayım bari

1|1
    0|0
  • Su sekilde anlatmak istiyorum;

Simdi ben sevgilim ve yakin arkadasim bir masada oturuyoruz.
    Karsida baska kizlar var ve sevgilimi kesiyor.
    Bende yakin arkadasima diyorum ki, sen cikisa git ben sevgilimi sana gondericem. Kizlar da cikisin onunde. Ben sevgilimi cikistaki yakin arkadasima firlatiyorum ve siz cikiyorsunuz. Bu durumda biz ofsayta dusuyoruz. Ama sen tam kizlarin yanindayken ben sana sevgilimi gondersem ve ondan sonra kosmaya baslarsan bu ofsayt olmuyor. Kisaca kaleye giderken pas attigin takim arkadasin karsi takimin oyuoyuncularindan ilerde olursa ofsayt iste. Daha ne kadar guzel anlatilir bu😂

0|2
    0|0
  • rakip takımdaki kaleci hariç tum oyuncuların arkasında bir oyuncunuz varsa ve ona pas atarsanız ofsayt olur :)

0|0
    0|0
  • Offfff bıktımmm side

0|0
    0|0
  • Bu damı gol değil be :)

0|0
    0|0
  • Ya banane ofsayttan? Sanki başıma dert allah allah.

0|0
    0|0
  • Biri güzel ce anlatmıştı ks de ama bilemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Ofsaytı gösterilir çünkü hiç bir zaman anlayan bir futbolcu ofsaytı sonuna kadar kabul etmez.

0|0
    0|0
  • Rakibe gole giderken, top ayağından çıktığında takımdaşın rakibin de ilerisindeyse ofsayta düşmüssünüzdür.

Daha özetini anlatırım diyen varsa, buyursun.

0|0
    0|0
  • Ofsayti o an elinde bulunan malzemelerle anlatmak daha kolay kale, kaleci ve oyuncular olustur karşındaki de hemen anlar diger türlü ne sen anlatabilirsin ne de anlayan olur

0|0
    0|0
  • ofsayt aynı kızdan hoşlanan iki erkekten kıza daha yakın olanın, kızla arasına ortak arkadaş koyup diğerini düşürdüğü durumdur

0|0
    0|0
  • top ayaktan çıktığı anda son adam olmak

0|0
    0|0
  • anlıyorum da anlatamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Yavrucum karşı takımın herhangi bir oyuncusu sen kaleye gol atacakken senin önündeyse ofsayt çizgisinden sonra attığın golün geçersizliğini ifade ediyor. Bu kadar.

0|0
    0|0
  • Ya allah allah anlamicak ne var kardesim.
    karsi tarafa gol atmak uzereyken rakibin oyunculari senden gerideyse ofsayt olmuyo mu iste..
    Amma buyuttunuz
    Kikihkikikihkik
    Boyle miydi ya 😊😊😀

0|0
    0|0
  • ben açıklayabiliyorum da uzun sürüyor bak sen rakip takım ol ben şu olayım laf uzayıp gidiyor :D

0|0
    0|0
  • Karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olduğu durumdayken oyuncu ofsayt olur :D

doğru mu Beyler

0|0
    0|0
  • Beleşçik dedi bana babam. hemen anladım. :)

0|0
    0|0
  • Ya şimdi gol oluyormuş gibi oluyor sonra olmuyor anlamı ne bunun :P

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 22

• Ofsayt bilen kız iyidir diye diye güzelim kızlar futboldan tut iddaya bile başladılar :)

0|0
    0|0
  • Aynen anlatılmaz yaşanır

0|0
    0|0
  • Alışveriş versiyonuyla öğrenirler belki

0|0
    0|0
  • Rakip saha sınırları içinde atak halindeyken topu pasladığı (vurduğu) anda rakip oyuncuları ile kaleci arasında herhangi bir oyuncu bulunmuyorsa hatta parmağı dahi önde olsa ofsayt olur😕 ancak yan yana iki futbolcu ya da topu paslayan kişiden gerideyse bu ofsayt değildir.

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz ki , çok karışık olur.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0
  • OFSAYT..
    TRAFİK polisinin önündeki arabayı değilde seni çevirmesi gibidir..

0|0
    0|0
  • Uğraşamam açıp izlesinler

0|0
    0|0
  • ancak çizerek anlatırsın. hatta güldür güödürde bir futbolcuyamı ne sırdular o bile tam tanımı yok dedi

0|0
    0|0
  • Bilmeme ragmen bir tarifim yok mk

0|0
    0|0
  • Ofsayt: hücumdaki takımın oyuncusunun pas atıldığında toptan ve rakip oyuncudan önde olması

0|0
    0|0
  • aynen anlatılmaz

0|0
    0|0
  • Bak simdi raki oyuncu var ya neyse bosver

0|0
    0|0
  • Karşı takımın kale çizgisine top ve rakipten daha yakın olursa olursa eleman ofsaytir.

YURO WİNSSSS AY EMM

0|0
    0|0
  • sözle anlatması yine basitte yazarak anlatması eziyet

0|0
    0|0
  • Bence de anlatılmaz yaşanır. Önce stoper olup da yaşamalısın, sonra santrafor olup. O zaman anlatılmayıp yaşanan bir mevzu olduğu anlaşılıyor.

0|0
    0|0
  • Frikiği anlatıyım mı ben 😁

0|0
    0|0
  • O değil de, dün burak'ın attığı gol 43cm ofsayt değil. :D

0|0
    0|0
  • Her yıl ofsayt kuralı değişirse tabi anlaşılmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam