Sevdiğiniz biri yok ve biri size sizi sevdiğinizi söyledi napardınız?

sevdiğiniz biri yok ve biri size sizi sevdiğini söyledi napardınız.?mesela ben huy da çok önemli de tabi görünüş olarakta biraz hoşuma gitsin isterim hani yanıma yakışsın isterim yada ben onun yanına yakışiyim her ikiside işte neyse huyu da tabi dediğim gibi iyi olsun.ben mesela ikisini bi arada hiç bulamadım ya huyu iyiydi belki başkasına göre güzeldi ama ben beğenmedim ya da kız güzeldi ama huyu güzel değildi özellikle bu 4-5 aydır buluyorum ama bi türlü olmuyo dediğim sebeplerden.acaba bendemi bi sıkıntı var bilmiyorum herneyse siz napardınız?bu arada beyler sağlam bi kız için söylüyorum bunları hani diğer anlamda değil.anladınız siz :)

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• O birinin kim olduğuna bağlı ...

0|1
    0|0
    • işte bende onu soruyorum o biri kim olabilir sence nasıl bi karakter ve tip olmalı

• sana karşı o an yaptığı hareketlerine mi bakarsın yani

• tavır hal hareketleri görünüşü , kompel bir bütün olarak ...

Kızlar Ne Diyor 6

• aşk çok güzel bir duygdur onu gorunce bilemezsin huyu bole kası yukarda gozu buyuk demezsin ve zaten ciftler sevgi oldugunda kendilerini degistirebiliyor yani kalıplaşmış kurallar yoktur aşkı bulunca anlarsın

0|0
    0|0
  • Önce tipine bakarım, sonra işine, en son kişiliğine bakarım.Baktım kafama uyuyor tamam derim.

0|1
    0|0
  • Bi tek beyleremi sordun ki :S

0|0
    0|0
    • hayır tabiki genele sordum beylerin kafalar başka şeylere çalışmasın diye alta not tarzında bişey bıraktım :)

• Peki :) Tip ağır basar , sonra karakter de iyi ise olur bu iş

• bencede tip önemli

• guzellik biryere kadar onemli lan kalp guzelligi bence

0|0
    0|0
  • o birine karşı hislerim olmalı ancak...

0|0
    0|0
    • o hislerin başlayabilmesi için önce tipemi bakarsın yoksa karakteremi

• Sevdiğim kimse yoksa yoktur. Konu kapanmıştır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• fizik ve ruh birbirini tamamlar, insanin kisigili yuzune mimiklerine yerlesir. cesitli nedenlerden dolayi sevdigimiz bazi ozellikler vardir, minyon buyuk goguslu vs. ama bunlar cok onemli degil. ruh uyumlu ise fiziksel taraftaki ile olsun dedigimiz ozellikler torpulenir bir sekilde. ila her huyunu begendigimiz kadini fiziksel olarak da cekici buluruz demiyorum ama huyunu begendigimiz hakdini fiziksel olarak begenme ihtimlimiz artar. sadece dis guzellik genelde hic bir ise yaramaz.

0|0
    0|0
  • bende ondan hoşlanıyorsan eğer sevgili oluruz hiç bir sey hissetmeiğim biri ise onu tanımaya çalışırm birazda gerçekçi olalım bu soru kızlara sorulmuş bir sor aslında ;))

0|0
    0|0
    • yapma bunu altta erkeklere özel not düştüm :)

• dostum ye kürküm ye diyorsun yani nasrecddın hoca misali ;)) soruyu okudum cevabımıda yazmışdım ilgin için teşekkür ederim

• hocaya katılıyorum:)fikrini belirttiğin için bende teşekkür ederim

• Bende onu severdim <3

(yalan söledim)

0|0
    0|0
  • ARMUDUN SAPI ELMANIN ÇÖPÜNÜ BIRAK MUTLU YAŞARSIN,

okudum hepsını :)

0|0
    0|0
    • genelde bende öyleyimde şu 3-4 aylık süre içinde 4-5 tane kız buldum ve hepsi karavana olunca armudun sapıyla elmanın çöpü önemli oluo.verdiğin o kadar emek hep boşa.dönüp kendine bakıosun ulan diosun bendemi bi sıkntı var.bende siz değerli ks üyelerine sorim dedim

• aynı konudan muzdaribim ama kızmet bu işler .

aramaya devam ;)

• :)tabiki

• abicim yoruldum okumaktan ne çok şey istiyosun senn sonunu getiremedim yazının pöfff >:(

0|0
    0|0
  • evet bunu bende merak ediyorum (:

0|0
    0|0
  • Yanıma yakışsın beğeneyim olur neden olmasın

0|0
    0|0
    • karakterde önemli hocam yoksa adamın ömründen ömür alıolar

Yükleniyor...