Sitede takım konusunda en fanatik bayan arkadaşımız kim sizce?

Hangi takım olduğu fark etmez ama bu sitede neredeyse erkeklerden çok kızlar fanatik gibi hadi kapıştıralım onları 😜 💪 ⚽

Güncellemeler:
Hiç etiketleme göremiyorum 😱 😱 😱

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• B E Ş İ K T A Ş @Leyla1903 @kartaliçe_1903 ikisi dişi kartal gördüğüm kadarıyla :D

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

• insallah sampiyon olcaz :D Feneri gümletek ya 6 hafta fiko denen zavallı 2 senedir stad bitiricek :D

• Olacak o kadar sonuçta Türkiye'nin ilk ve tek akıllı stadını yapıyorlar yani bitmeyen bir stat orası kesin de :D bende gidip yardım etmek istiyorum ama almıyorlar işte :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Gizli pembeler kadar boş fanatikler yok

0|1
    0|0
  • Vardı bir kaç dişi kartalımız ama uyuyorlardır bu saatte

0|1
    0|0
  • Dişi aslanlar fena etikete gerek yok kendilerini bilirler zaten :)

0|0
    0|0
  • kızlar futboldan anlamaz erkekler ilgilendiği için onlarda ilgilenirler olay bu kandırmayın kendinizi

0|0
    0|0
  • arada goruyordum bir kac kartaliçe.

0|1
    0|0
  • Ooo en sevdiğim, kiz kavgasii 😍😍

0|0
    0|0
  • @kartaliçe_1903 q7'nin berbat bir transfer olduğunu kabullenmemesi fanatikliğinden hep :D

0|0
    0|0
    • Yalnız o etiket bana gelmedi ama ben gördüm :D Quaresma'ya laf ettirmem çok seviyorum ama öyle olsa söylerim zaten kırmızı kart için mi bunlar bak o haraketi melo yapsaydı bırak kırmızıyı sarı vermezdi ayrıca o kart Quaresma'ya golu attıktan 2 dakika sonra verildi yani buradan anlıyoruz ki o gol kaleye değil hakeme girmiş ;) aç gizliyi sen aç ben kim olduğunu tahmin ediyorum :D

• Profil resmindeki kızı gördüm şu an sende oha ben şok :o

Ya bırak bende gizli takılayım biraz. İlerde bigün açarım söz :D

• Zaten ona benziyorum aç hadi

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...