Beyler 30 undan sonra çökenin sadece kadınlar olduğunu mu düşünüyor gerçekten?

burda sürekli görüyorum yaş 27 fosil diyenler, 25 i geçmiş tarihi eser olmuş diyenler...

tabi bunu söyleyin az bir grup Allah var site sayesinde keşfettimki gayet aklı başında adam var bu memlekette.. belki biz az denk geliyoruz :((

şimdi o fosilciler, 30 yaştan sonra çöpe at diyen kadını eşya gibi gören kart horozlar:

hadi diyelim fosil olduk tarhi eser olduk

peki ben size soruyorum siz hala aynı güzellikte kaldığınızı mı düşünoyrsunuz? öyle düşünüyorsanız bi 22 yaşlarınızdaki resimlere bakıp şimdide bi aynaya bakarmınısz?

ben 30'unu geçip dinç kalabilen genç görünen bir erkek gördüm o da zaten yunan heykeli modunda bi adamcağızdı... gayet hoş ama bi tek o...

üstelik siz kendinize bakmayı beceremediğinzden hem saç dökülüyor hem çizgiler iyice beliriyor, göbek iyice bi çıkıyor bizden beter oluyorsunuz...

amaç kimseyi yermek değil ama sizin çöküşünüz daha beter... farkındasınız değilmi bunun?

30'undan sonra hala tercih edilmenizin nedeni de çoğu kadının evlenirken sevgili edinirken paraya kariyere bakması... kendi üzerinize alınmayın yani...

bu arada benim üzerime oynamayım yaşım 30-35 arası değil :) henüz 28, fosil olmama 2 sene var inşallah

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Asla böyle bir şey olamaz,ancak kişinin kendinle küsmesi sonucu, dediğin olay erkek ve kadında olur,ne bayan ve erkekler var 50 side bile genç,dinamik ve bakımlı oluyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kadın yada erkek ne fark eder sonuçta bir gün her canlı yaşlanacak yaşlanmadan ölen insanlarda var bunu unutmamak gerekiyor ayrıca insanların genç yaşta çöken yaşının üzerinde gösteren insanları da yargılamadan önce (yargılayan yada fosil diyenler için sözüm) acaba çok mu derdi üzüntüsü vardı kim bilir onun üzerinde hangi sorumlulukları vardı neye bu kadar çok üzüldü demek lazım Herkes bir gün yaşlanacak önemli olan gençliğimizin kıymetini genç yaşta bilmek ;) link

0|0
    0|0
  • 40 yaşında 25 lik kıza taş çıkartıcak bayanlar tanıdım gördüm bakımlılık önemli 30 undan sonra tırt diyenlere katılmıyorum , erkeğin çökmesine gelince kendine bakarsan az etkilenirsin saçınmı döküldü başka bi yerinle kapatırsın bu eksiyi falan falan .

0|0
    0|0
  • cok suclayici bir yazı olmus öncelikle. ama bu laflari hak eden adamlar var demek ki. kadina mal olarak bakan adam her yastaki kadina o gozle bakar. bazi kadinlar da adamlarin cuzdanlarinin kalinligina gore deger verir. bunlar hep var yani.

bir gorus derki kadin gosterdigi yasta erkekse hissettigi yastadir. bu erkeklerin uydurdugu bir sey elbette, her yasin ayri bir guzelligi var demek daha dogru.

0|0
    0|0
  • Bence, kim demisse halt etmis kadin bir meyve gibidir en iyi zamani da 30 35 yas arasidir o yaslardan sonra da yavas yavas olgunlasir ve herkes gibi topraga karisir.

0|0
    0|0
  • Fosilim ve bundan gayette memnunum...Kendine genç diyen ve sordukları sorulara (kimse kusura bakmasın) bir tarafımla güldüğüm bir kesim var...Yok böyle sorular, yok böyle cahillik...

0|0
    0|0
  • asıl 30 dan sonra olgunlaşıyor insanlar saçma bir yorum olmuş bence

0|0
    0|0
  • 2 yıl sonra tedavülden kalkıyomuyuz. Oysa son kullanma tarihim geçmemişti.

0|0
    0|0
  • öncelikle bence her yaşın bir güzeelliği var anlayana ,kadının en güzel yaşı 30 45 arası diyebilirim,bakımsız olduktan sonra erkekte kadında her yaşta fosildir

0|0
    0|0
  • ben 30 yaşında evlenmeyi düşünüyorum allah nasip ederse evlenecegim kişininde bana yakın yaşta olmasını isterim

0|0
    0|0
  • cenap şahabettin kadın olsun kitap olsun cildine aldanmayıp içindekilere bakılmalıdır der..

0|0
    0|0
  • Burada bana mesaj var anladım genelde Fosil ben çok kullanırım :D

0|0
    0|0
  • Hay gizli kullanıcı senin kulak memenden öpeyim emi güldürdün beni:)

0|0
    0|0
    • valla beni de güldürdüler ben de sizi güldürüyorum şimdi ne güzel :)

• Ama takılmaya gerek yok bence bu tarz şeylere;) Bayan dediğin 30'undan sonra olgunlaşan bir meyveye benzer bana göre;)

• bence kimi kadınlar o yaşlarda güzel olur kimileri biraz salar ve kendi kendini çirkinleştirir

0|0
    0|0
  • onlar sanki gelmicek o yaşlaraaa ahahah O.o spor yap genç görün dediler yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • bu sitede yazılanları ciddiye alıyorsanız bi sorun var gerçekten :) hayat 25 inden sonra başlar. ha henüz o yaşlarda değilim orası ayrı. aklı bi karış havada "18lik çıtır" isteyeceğime aklı başında olgun birini istemek daha akıl kârıdır bu devirde. bence sizler daha avantajlısınız.

0|0
    0|0
  • Ne anlarlar kadından onlar, kadın dediğin olgun olacak. 25-35 yaş arası en ideal yaş aralığıdır.

Kendi ayaklarının üstünde duran ne istediğini bilen kadın makbüldür.

0|0
    0|0
  • Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • bir kadının 30 dan sonra çöktüğünü düşünen erkeğe sadece aptal derim...kadın şarap gibidir yaşı ilerledikçe değeri artar...genç kızlardan hiç hoşlanmadım hoşlanmamda...+30 olmalı...30 yaş aşağısı kadınlığın ne olduğunu bilmiyor zaten...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kadinlar genelde dogum yaptiktan sonra coker. bu da gayet normal bir durum. o yasa fosil diyenlerin kasti aslinda bu.

genelde 30a kadar dogum yapiyorsun. ne kadar olagan gorunse de hamilelik yipratici bir donem. kolay degil icinde bir canli buyutuyorsun, senden besleniyor. aman boyle dusununce urktum bak :D.

her neyse. sonuc olarak 40'ina gelmis gayet te fosil olmamis bir sevgilim var. genclik fotolarina baktim. bu halini tercih ederim. zira o zamanlar bu kadar yapili degilmis.

tercih etmemim de sebebi hic oyle sandiginiz gibi yok efendim kariyeri, parasi degil. bir kadin sadece bunlarla mutlu olamaz. gecin bunlari. para desen e ben para almiyorum ondan. ev alisverisini de ben yapiyorum cogu zaman. baktigin zaman 20'li yaslarinin basinda birini goruyorsun adamin yaninda.

herneyse bu kadar onyargili olmayin artik.

fosil diyenler de cogu zaman halt etmis oluyor. sana da katiliyorum.

0|0
    0|0
  • Ben tam 30 oldum geçen ay ama kendini 25 gibi hissediyorum zaten kimse inanmıyo 30 olduguma :) ama gel gelelim ki 20 li

yaşındaki fotograflarımdan daha güzelim şimdi ayrı bi güzellik var

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum...27 geçen erkeklere yaşlı gözüyle bakıyorum nedeni babama benziyorlar..saç sakal bir yerde..göbek almış başını gidiyor..saçlar beyazlamış...40 yaşıma da gelsem ben onların çocuğu gibi dururum yanlarında...bakımsızlar..

0|0
    0|1
    • oyy aynen aynen yaaaa.

ve çok zor oluyor ya valla ben de paraya kariyere baksam sadece kolay olacak ama insanın azcık içi gitmeli adama. gitmio çünkü adam öyle bi salıo ki... of neyse..

• kız öyle deme fosil falan ablam 33 yaşında taş hala

0|0
    0|0
  • fosil iğrenç bir benzetme olmuş..

0|0
    0|0
  • kadının en dinamik yaşı 25-35 arasıdır, oaralrda evli olmak lazım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...