Insan arkadaşının kocasına göz koyar mı?

bi kadın arkadaşının kocasına ilgi duyarmı onu sevebilirmi ilişkiye girebilirmi sizce doğrumu yanlışmı

Güncellemeler:
bu kadını kendimden nasıl uzak tutarım ne olur yardım edin

hadi beyler yorum yalnız kızlardan geldi

0|0
22|4

En İyi Kız Görüşü

• uyar ve sana ulaşmasını engelle ve eşine gerçeği anlat senin bi suçıun yok sonuçta arkadaşının ne olduğunu bilsin

0|0
    0|0
    • eşim çok üzülür nasıl anlatayım sen yüzvermişsindir derse beni suçlarsa

• haklısında cesaret kazanmam lazım biraz

• karının sana kızmıcağına eminim obur kadını hayatınızdan çıkarın

Kızlar Ne Diyor 21

• çok pis durum yakışmaz bir kadına , şeytan gibi bir kadın yapar bunu ancak ... yuva yıkmak büyük günahtır

0|0
    0|0
  • soguk davran ay canim cicim falan deme söledigi $etlere tamam iyi güzel falan gülümsersen seninde bi$eyler hissettigini dü$ünür dikkat çevirme fazla. ili$kiye ikinizin arasina birbirini seven iki ki$iyin arasina girmesi yanli$ bence.

benim ba$ima gelirse o kocama sarkankadini gebertirim dövmekten bu ne cürret benle sevdigim ki$iye dahada yakinla$masi için arkada$ oluyosa bitti o mahvederim hayatini ...

0|0
    0|0
  • öyle insanlıktan uzak kişiler vardr elbet ama şahsen benim için arkadaşımın eşleri segilileri ölüdür ve asla içimden bir şey besleyemem bakamam kötü gözle çok yanlışş bence hiç umursama o kızı kesinlikle muhattap olma hiç konuşma

0|0
    0|0
  • Allah şaşırtmasın diyorum başkada birşey demiyorum_

0|0
    0|0
  • pis şırpıntı kocama göz koyacak o gözleri yerinden çıkartır sonrada saçın tutar döndürüp döndürüp yere fırlatırım ...allah korusun yakında evleneceğim inş.. böyle şırpıntılar uzak dursun bizden

1|0
    0|0
    • çok kıskaçsın heralde daha evlenmeden çıldırdın kız

• ben çok kıskancım ama sevgilim benden daha beter kıskanç halimizi düşün :D

• bak dostum bu durumu bence karınla paylaşmalasın yoksa kız bir fitne atar aile yıkılır... ben olsam eşimin bu durumu paylaşmasını isterdim.. eğer bana sölemiyorsa ve bu durumu sonrada öğrenirsem fena olur çünkü

• Suç tek taraflı olmamaış anlaşaılan onunla beraber olmuşşsun bence sende en az onun kadar suçlusun onunla beraber olarak en az sende onun kadar kötü birisin...

0|0
    0|0
    • beraber olmadım çok düşündün meyilliydim ama yapamadın yanlış düşünmüşsün

• yazdığı mesajlarda hep yatmaktan bahsediyo beni tahrik ediyo ondan öyle yazdım ilişkiye girebilirmi diye

• bence eşine söyliycem diye tehdit et onu, eger seninde ona güzel sözler söyledigin mesajların yoksa onun mesajlarını sakladıgını ve kocasına göstericegini söyle

• Muhakkak uzak dur. O senin yengen, ha kardeş karısı ha arkadaş karısı. O kadın sizi birbirinize düşürecek, o kadınla sakın tek başına buluşma, diyelim aynı ortamadsınız ve erkek arkadaşın tuvalete gitit, hemen sen de erkek arkadaşınla tuvalete gir, sakın o arsız karıyla başbaşa kalma. Sosyal ağlarda ekliyse listenden çıkart, çıkartamazsan da yazdığım ihçbir mesaja yanıt verme- emin ol eşine okutuyordur veya eşi okuyabiliyordur.

0|0
    0|0
  • Sonuçta kalp bu severken anlaşma imzalanmıyor..

Ama anlamadığım bunu bile bile nasıl sevebiliyor, bir engel oluşmuyor mu? Arkadaşımın kocası yahu ben ne yapıyorum diye..

Hadi o duvarları açtı diyelim, bunu nasıl dile getiriyor. Susup içine kapanması gerek.

0|1
    0|0
  • bu kişi orjinal o... yuva yıkan namussuz ! samimiyeti kes. bana bak ayağını denk al .. edepli ol. de

yazık o adama.

0|0
    0|0
  • allah belasını versin o kadının da ilişkiye giren kocasının da sormayın böyle şeyler ya gerçekten sinirime dokunuyor elimde degil !

0|0
    0|0
  • yanlış .

0|0
    0|0
  • Düşman başına gelmesin çok iğrenç bir durum

1|1
    0|0
  • kadın insanlıktan nasibini almadıysa yaparda önemli olan evli adamın nasıl davrandığı bu durumda. Adamda serefsizse zaten kadın için sorun olmaz nasolsa erkek dünden razı!

0|0
    0|0
  • olabilir tabiki neden olmasin, bu seviyeye düsecek cok insan var

0|0
    0|0
  • göz koyar demeyelımde ıyı bır kocaysa ımrenebılır

0|1
    1|0
    • ne demek şimdi bu :S

• harbi arada yorumlarına bakıyorum, dedim bunu o kız mı yazdı acaba :D yani evet bu o erkeği istemek arzulamak değil sonuçta, başka insanların yaptığı hoş şeyleri kocasında da görmek isteyebilir:) Ben yanlış anladım galiba:)

• şimdi anlastık :)

• allah korusun

0|0
    0|0
  • Yanlış lakin oluyor.

0|0
    0|0
  • midem bulandı ne kadar iğrenç insanlar var ya .

0|0
    0|0
  • oruspuluğa adım atan bi kadın daha

0|0
    0|0
  • yahu boşta kadın/adam mı kalmadı nedir bu başkasındakini isteme elde etme merakı ...dünyanın çivisi çıktı diye boşuna demiyolar o çivi fırlasada böylelerinin kalbine saplansa ! yazık değil mi aldatılan o masum kadına

0|0
    0|0
  • böyleleri insan değil bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bunun yanlış olduğunu kadına anlatsan ve tavrını koysan kadının anlamayacağını sanmıyorum.ipler senin elinde gibi

0|0
    0|0
  • Böyle bir ilişki yaşayan insanları ibretlik olarak yakmak falan lazım ya

1|0
    0|0
  • kadın anladık o...

ya o erkeğe ne demeli

1|0
    0|0
  • Gönül bu otada konar onada :D

0|0
    0|0