Gökhan Töre neden boş kaleye golü atmadı?

Gökhan Törenin atmadığı ya da atamadığı gol pozisyonu için ne diyorsunuz?
http://www.sporx.com/besiktas-tore-kurbani-oldu-SXHBQ485036SXQ

0|0
431

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü niyetle atmadığını sanmıyorum, bir anlık basiretinin bağlanması olarak yorumluyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir anlık şuur kaybı ya da basiret bağlanması gibi birşey işte, kasıtlı değildir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• Her oyuncu boş kaleye kaçırabiliyo işte ama herkes Burak takmış kafayı :) İyi oyuncularda bazen böyle hatalar yapar ama BJK mağlubiyetinin baş faktörleriydi bu pozizyon ve q7.

0|0
    0|0
  • Törenin topu alınca köşeye cekme huyu var
    Hiçbir topa direk vurmaz, çoğu zaman feyk olarak üstünlük sağlasa da bu tip pozisyonlarda sıkıntı oluyor

0|0
    0|1
  • Topu durdurup vurmak istedi sadece ama yine de yapmamalıydı sağ ayağıyla orta açan biri sağ ayağıyla da şut çekebilir hemde öyle bir skor da böyle bir maçta ve bu bu tarz boş kale bir pozisyon da bunu yapması sadece maçı ve kendisini yaktı hepsi bu

0|0
    0|0
  • Bjk tore kurbani guldurdu 😂

0|2
    0|0
  • sağ ayakla şimdi boş kaleye atamayız rezil oluruz itibarımız bozulur diye kontrol edip solla vurmak istedi açığı kapattı tabi Trabzonspor

0|1
    0|0
  • Ayağı yamuk heralde..

0|0
    0|0
  • kötü bir topçu

0|2
    0|0
  • Futbol oynamayanlar bilmez maç içinde heyecan zirve yapar

tabi yakısmamıs töreye

0|0
    0|1
  • Aptal olduğu için, bence fazla büyütüyolar bu herifi

0|1
    0|1
  • sağ ayagı o kadar kötü ki sağ ayak vuracagına sol ayagına almaya calıstı bı futbolcu da kazmalık göstergesidir

0|0
    0|0
  • Öküzün önde gideni...

0|0
    0|0
  • cani atmak istememistir belki.

0|0
    0|0
  • Sol ayaklıda olsa sağ ayağı ile dokunsa bile gol bu adamın gereksiz topu çekme huyu var geçen yılda bir çok pozisyon harcadı buna benzer

0|0
    0|0
  • bu BJK adam olmaz

0|2
    0|2
    • ulaaaaaaaaannnn birde 4 eksi vermişler, delimisiniz l*n siz BEN koyu BJK liyim, her sene saç baş yoluyoruz yalan mı.

• Orospucocugu oldugu icin topla yavsak gibi oynadigi icin adam olsa bekletmeden vururdu topa benide çileden cikartmazdi

0|0
    0|0
  • cünkü mal

0|1
    0|0
  • sol ayaklı oyuncunun sağ kanatda oynadığı için

0|0
    0|0
  • mk özürlüsü işte

0|0
    0|1
  • Or da sadece iyi düşünememiş, kontrol etmek istemiş kontrol etmek istemeseydi çok rahat atardı.

0|0
    0|0
  • Ben idaayi kazanam die galiba

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 3

• kaçmış artık bir kere

0|0
    0|0
  • O pozisyonda.. neyse.