Telefona gelen ücretli açık öğretim mesajlarının iptali nasıl yapabilirim?

Yardım...Telefona Gelen ücretli Açık Öğretim mesajlarının iptali nasıl yapabilirim?

Güncellemeler:
iptal 3926 gönderdim umarım iptal olmuştur bide mesajlar 3920 den geliyor. Hepinize teşekkür ederim.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu bulabildim...

AÖF SMS Bilgilendirme Servisi ve İptal Etme

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) cep telefonu mesaj sistemi yani sms ile güzel bir yenilik çıkarmış durumda. Özellikle yeteri kadar takip edemeyenler için, güzel bir uygulama.

AÖF SMS iptali - açıköğretim cep mesaj bilgilendirme iptal

Anadolu Üniversitesi tarafından, önemli bilgiler ve tarihler ile yararlı olacak hatırlatmalar cep telefonunuza ücretsiz olarak kısa mesaj (SMS) ile gönderilmektedir. Gönderilecek SMS’leri almak istemiyorsanız SMS Almak İstemiyorum kısmını seçiniz. Ancak gönderilen SMS’leri almanız yararınıza olacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Siteye gir . orada sms istemiyorum de

ya daögrenci işleri aöf buro ya git. smsi kaldırın de

ücretli acıkogretim ?

onlar ücretsiz.

0|0
    0|0
    • benden kontür gidiyor bu açık öğretim bilgilendirme mesajlarından.

• AÖF'lüler Mobil Bilgi Servisini iptal ederek otomatik gönderimlerinizi sonlandırabilirsiniz. Bunun için IPTAL yazıp 3926 gönderin.

• ha ok halletmişsin. hadi bakalım

• söyleyecektim ama bulmuşsun cevabı

geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Aöl sitesinden bakabilirsin

0|0
    0|0
  • hıcbırsey yapamıyorsan mesjn geldıgı kurumu ara hemen

0|0
    0|0
  • yeni bi hat al :D yada tel numaranı değiştir (bilmiyorum)

0|0
    0|0
  • malesef meb tarafıdna kayıtlı onlar bn denedim olmadı

0|0
    0|0
    • ya iki güne bir geliyor zaten öğrenciyim kontur bitiyor.

• bende açık lise öğrencisiym ama hocama falan da sordum yok iptal edilemio diyor e okul gibi bişi olmuş yani anlıcanz

• devlet her yerden para kazanıyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önemli tarihler, hatırlatmalar ve bilgiler cep telefonunuza üniversitemiz tarafından ücretsiz olarak SMS ile gönderilmektedir. Sistemimize kayıtlı cep telefonu bilgilerinizi kontrol ederek değiştirin veya girilmemiş ise mutlaka güncelleyiniz. Cep telefonu bilgilerinizi kontrol etmek ve değiştirmek için BURAYI TIKLAYINIZ. ama ucretsız oldugunu soluolar ucret gıdıp gıtmdgnı bılmıorum cnku bn faturalı kullanıorum eger ucretlıyse bnde ıptal ettrım

0|0
    0|0
    • benimki kontürlü 3920 den geliyor mesajlar ve ücretli.

• o zman iptal et ama ucretsız yazıo

Yükleniyor...