Beşiktaş Maçı Hakkındaki Görüşleriniz Neler?

Bir beşiktaşlı olarak bugün yine kanser olma günümdü, bu takım geçen hafta iyidi bu hafta noldu böyle :( Lütfen küfür ve hakaret içermeyen yorumlar yapalım.

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıntı yok biz çok yendik bu hamsileri yine yenerdik ama 10 kişi kalınca evdeki hesap çArşıya uymadı
    Orta sahaya gelecek transferle daha iyi olacağız

1|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• futbol öldürür Beşiktaş süründürür, ama yine de sevmeye devam ediyoruz işte

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Beşiktaş maçın başında iyidi sonradan Trabzon ağırlığını koydu. Quaresma yaktı sizi biraz. Trabzon iyi oynarak değil akıllı oynayarak aldı 3 puanı.

1|0
    0|0
  • Oynamadılar ve saçma goller yedik, Motta, Ersan Gökhan yedeğe

1|0
    0|0
  • kaleci şarttttttt gökhan töre çok şımarmış gomezz piyasada yokk

1|0
    0|0
    • Gomez'i yedek kulubesi için mi aldılar anlamadım ki :( Adamı hep son dakikalarda oynatıyolar. Gökhan'ın kaçırdığı gol çok kötü oldu yüzde yüz goldü o pozisyon :( Tolga da pek iyi değildi evet :(

• sorma hala üzüntüsünü yasıyorum kartaliçe

1|1
    0|0
  • bir TRABZONSPOR lu olarak tebrik ediyorum

1|1
    0|0
  • Yine 3. Olur beşiktaş ;)))

1|0
    1|0
  • Sen mersin maçına çıkar gibi 4 tane ofansif futbolcuyla çıkarsan olacağı buydu. Birde queresma belası var o başka mesele.

0|0
    0|0
  • Acı Acı yendik :D

2|0
    0|0
  • Cenki (Gönen ) kadro dışı bırakıp tolgayi oynatirsa sosa yerinde necip i alırsa ne olucaktiki başka geCen senede bilic atincin yerine necipi iynatiyirdu böylece bana kalırsa avrupadanda olmuştuk

0|0
    0|0
  • Berbattı

0|0
    0|0
  • hic bir fikrim yok hatta futbol ilgimi cekmiyor.

0|0
    0|0
  • tribüne oynayan oyuncularınız var oldukça takım olamazsınız !

0|0
    0|0
  • Takim daha tam oturmadi bir de cabuk havaya girdiler, dogal olarak onde basinca defans da ileri de kalinca bu gibi gollerin olmasi normal ligin daha 2. haftasi az bekle

0|0
    0|0
    • İnşallah düzelir şu atmosfer beni korkutmadı değil yani :(

• Yok icin rahat olsun o konuda, ben fenerbahceliyim ama yakindan takip ettigim tek takimdir besiktas, mac eksigi antrenman eksigi. futbolcu cok var, stad olayi zaten malum cok takma yani

• Haftaya artık seneye gümbür gümbür geliyoz dersiniz

0|0
    0|0
  • Cok mutluyum iddam tuttu 2 -1 trabzon oynaydm

1|0
    0|0
  • Karsinizda trabzonspor oldugu icin canım at sahibibe gore kisner mersine 5 atar ts ye gelince top yapamaz okey

0|0
    0|0
  • Trabzonspor hakederek kazandi.

1|0
    0|0
  • Saclarimi beyazlatti bu takim benim kanser oldum sinir krizi gecirdim ama elden bisey gelmiyor

0|0
    0|0
  • Beşiktaslı olmak zor vallahi hergun aglıoruz

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıların ömrü kısa oluyomuş bilimsel açıklama ben beşiktaşlı değilim neyse ki :)

0|0
    0|0
  • Maç izlemem

0|0
    0|0
  • trabzon kontrollü oynadı, haketti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• takım tutmuyorum ama sizi gördükçe üzülüyorum bir hafta mutlu bir hafta mutsuz bakın şu işin çaresine

0|0
    0|0
  • Hayırlı Olan Buymuş :D (Galatasaraylıyım) :D

0|0
    0|0
  • liderlik gitti

0|0
    0|0
  • guzel yendik guzel , gecmis olsun :)

0|0
    0|0
  • Göklerde Kartal gibiydiiii dırım dırımmm