Gerçekten hattı yok mudur beni umursuyor mudur?

Gecen sene bir ilişkim vardı aramız gayet iyiydi. sonra birden ulaşamadım kendisine hattı hep kapalı. snra kacdı dedim ümidi kestim 1 sene snra bi aksam mesaj attı nasılsın konusmamz lazm cok seyler oldu diye. Söyledgne göre hapise girmiş telide catıya atms olay günü hat kapanms tabi smdi telden aldım nonu ezbermde yokdu cart curt dedi. tamam dedm neyse ne. şu an annesinin telinden konusuyorz hep o arıyo bn aramyorm hat alana kadr tel alana kadr mailleselim dedi . babasıda yok maddi durumu iyi değil. maillerine cevap vermedim hep ya arkadasndan ya kardesnden aryo sizce gercekten teli yok mu ve beni gercekten seviyormu?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bana pek inandirici gelmiyo malefef..ya bi hat dandik bi cep telefonu ne kadar olabilir allah askina!Sonucta kiz arkadasinla konusuyosun herzaman nezamana kadar baskalarinin telefonunu kullanicaksin ki!tamam durumunun kotu olmasinida anlayabiliyorum en azindan hat al bitane ama degilmi!senin bu mevzu cok alengirli ,biraz supeli bence uzak durmalisinnnn..

0|0
    0|0
    • bnde öyle düşünüyorum teşekkür ederim. insan gibi cevap verdiğin icin ben tamamen inansaydım burada sormazdım demekki şüpheleniyorum. bana saf diyip dalgaya alanlarıda empatiye davet ediyorum.

• Bende tessekkurederim sana insan gibi lafi dolandirmadan samimiyetinle sordugun icin..Lutfen dikkatli ol dedigim hususda!kimsenin canini sikmasinada izin verme aslinda okuma bile yazdiklarini;)

Erkekler Ne Diyor 13

• arkdaşım bu ciddi durum ne desek yanlış olur sewio desek sewmio çıkar sewmio desek sewio çıkar benim sana diyeceğim yüz yüze konuş sadece gözlerine iyi baq ve beni sewiyormusn diye bi sor sorduğun zaman gözlerini ayırma ve onun gözlerine çok ama çok iyi baq sorunu sorduktan sonra o zaman cevabını alcn emin ol

1|0
    0|0
  • dediğin gibiyse anlattığın çocuk seni seviyor.kızlarla oynamayı varlıklı insanlar yapar 2-3 gün eğlenir sonra yol verir.onn peşinden git hayatının aşkı olabilir.

1|0
    0|0
  • maddi durumu iyi değilse alamamıştır sevmiyor olsa arama gereğinde bulunmaz sende destek ol bence arkadaşım ama hapsaneye ne için girmiş ki

0|0
    0|0
  • Tehlikeyi seviyorsunuz sanırım. Anlattıklarından kesinlikle uzak durman hatta kurtulduğuna kurban kesmen gereken biri niye düşünüyorsun çevrendeki doğru dürüst insanlarla ilgilen onlara şans ver.

0|0
    0|0
  • seven biri bir yıl aramazmı sormazmı

gelip görmezmi

umursamıyor bence

birde aşk maşk karın doyurmuyor

başkalarının telefonundan arıyor

ilerdede annesinden para alıp

sana çamaşırmı alıcak

0|0
    0|0
  • hapse neden girmiş çevresinde tanıdığın ve güvenebilecegin biri yokmu. ya bana kalırsa salla hapse giren kişi pek gelecek vadetmez.

0|0
    0|0
  • gercekten yok demekkı art nıyetlı olma şu anda adamın durumu gercekten kotu olabılır bıraz zaman ver ona

0|0
    0|0
  • hapse niye girmiş bence uzak dur

1|0
    0|1
  • bence bu adamı bırak arkadasım uzak kal

0|0
    0|0
  • benimde telefonum yok kullanmıyorum .. :) çok mutluyum.

0|0
    0|0
  • teli vardır. bu devirde herkeste tel vardırr

0|0
    0|0
  • niye ben hiç saf kız bulamıyorum haksızlık hep akıllılarmı denk geliyo yani :)

0|0
    0|0
    • saf senin anandır:)

• neden girdiğini bilmeden konusmamalısın bence.

• pardon prenses yazdıklarımı iyi okumamışın , dilerim mutlu olursunuz kal sağlıcakla

• Nedense herkes eski sevgililieri sorgular oldu. Demek ki eskiler yenilere 5 basıyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kimin ne yasadigini yargiliyamam, seninde hakkin yok bence buna. gerceigi burda ogrenemezsin herkez bir sey diyecek kafasindan. Ondan bisey hisediyorsan bulusup acik acik konusmani bir tek tavsiye ederim. belki guven sorunlarin var, onlardan basliyabilirsin

1|0
    0|0
  • Nerden buldun sen bunu, at çalarken mi tanıştınız?

0|1
    1|0
  • hat gönderiver çocuğa olay kapansın birde paran yettiği kadar telefon alırsın eğer seviyorsan

0|0
    0|0
  • oha 1 yıl :S bana pek iyi bi senaryo gibi gelmedi :S

1|0
    0|0
  • fedakar bu kzı ya :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...