Türk hakemleri Beşiktaş'tan ne istiyor 😡 ?

Yeter artık ya Beşiktaş'ın hakkı yeniliyor tamam bugünkü maçta kaybetmemizin sebebi ali payabıyık değil ama o haraketi Quaresma değilde melo yapsaydı bırak kırmızıyı sarı vermeye korkardı maçı 10 kişi tamamladık Mottayada kart çıkardı o kartı alacaksın onun neyse gomeze dirsek attı hakemin önünde ama hakemin gözü kör oldu galiba Ersan ölüyordu yine sesi çıkmadı ulan Oğuzhanı bildiğin dövdüler yine kart yok ama karşı takım kendini yere atınca hemen savunma başlıyor yeter artık ya nedir bu türk hakemlerinden çektiğimiz :(

Güncellemeler:
Beşiktaş'lı olmayan arkadaşlar sizin hakkınızı yiyen hakemler yok bu yüzden atıp tutmayın hiç birinize cevap vermeyeceğim

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• Düşüncelerimin tercümanı ya lig başladı yine başladılar eyyamcılığa adamlar düdükten sonra topa vurdu ama kart yok neden çünkü forma rengi siyah beyaz değil

4|2
    0|2
    • Helal be kardeşim

• Teşekkür ederim eksi verenler keşke neden eksi verdiğinizi de yazsaydınız doğruları söyleyince savunulacak bir konu olmadığı için elinizden gelen bu oluyor dimi size de bu yakışır zaten

Erkekler Ne Diyor 18

• Kırmızı kart doğru ama aynı kart gs fb ye cikarmiydi çıkmazdı
    Hakemlere karşı da kazanmamiz lazim

1|2
    0|0
  • Allah hepsinin belasını versin.

1|2
    1|0
  • Hakem son derece adil ve güzel bir maç yönetti kimse bu maç sonunda hakeme suç bulmasın önce q7 sorumsuzca davranışından dolayı birde boş kaleye kaçan gol maçın kaderini etkiledi hakem kararlarında son derece doğruydu.

0|0
    0|0
  • siz bütün maçları kazansanız bile yine 3. olursunuz boşver :D

1|0
    1|3
    • O nasıl oluyor söylediğin mantıklı mı hem ben 3. lükten şikayetçi değilim ama hakkımız yeniliyor inşallah sizinde hakkınızı yerler

• dediklerine sadece melo konusunda katılıyorum. birde şöyle birşey var beşiktaş fenerbahçe ve galatasarayı uzun süredir yenemiyor senelerce hatta şampiyonlugu hak edecek takım ezeli rakiplerine diş göstermek zorundadır sadece mersin idmanyurdu akhisar gibi takımları yenerek şampiyon olunmaz.

• İşine gelene katıl sen evet derbiler de bizim açımızdan durum hiçte iyi değil ama benim takımım şampiyon olsun olmasın ben yine o takımı tutarım bu önemli değil ama benim tek istediğim hakemlerin hakkımızı yememesi diğer takımlara torpil yapmaması herkes sahaya çıksın hakkıyla kazansın ya da kaybetsin istiyorum

• siz once sergen neden geri dondu onun cevini verin 2006 dakı macta
    sonra bazı seylerden bahsedin

https://www.youtube.com/watch?v=ehwg3CEICzg

su pozisyondan sonra gs gol attı 2-1 kazandı ve sampiyon oldu

0|0
    0|0
  • Bilip bilmeden atma o ali palabiyik fatih terimi tribune atip kac macimizi katletti yani aglamayin boşuna daha lig yeni başladı

0|0
    0|0
  • Objektif olarak maci hakem harbiden guzel yönetti hic laga lugaya girme

0|1
    0|0
  • lüks işi olan Q7 e binmek istıyorlar sanırm.)

0|0
    0|0
  • Hakem doğru karar verdi. Bir kerede hakemlere laf atmayın yahu :D

1|0
    1|1
  • Ne oldu ya bos kaleye gokhan atamasin sorumlusu hakem olsun yok boyle bir dunya

1|1
    0|0
    • Fark ettiysen kaybetmemizin sebebi hakem değil dedim ben nerenden okuyorsun arkadaşım ama bizim hakkımızı yedi

• O zaman bilmediğin bir şey hakkında atıp tutmayacaksın

• Ben bu mac ile ilgili yaptim. izledim macinizi da. yazik kendini cok kaptirmisin. bu kadar koru korune saldirma.

• hakemler tüm takımlar adına hata yapıyor her insan gibi onlar da hata yapabilir

0|0
    0|0
  • Ama olsun 2 - 1 trabzon alır dedim bastım yüklü kazandm iddayi oleyyy

0|1
    0|0
  • kırmızı kart %100 doğru karar aısl hakemler gsnın hakkını yıyorr..

0|0
    0|0
  • Yine kanatlarınızı yoldular 😃

0|1
    0|1
  • Çünkü i*neler parayı severler budur sebebi 😒

0|0
    0|0
  • Bu ligde en cok hakki yenen takim trabzonspordur

0|0
    0|0
  • Abi beni dövdüler dedigi zaman hakemlerin elinden aldım :D

0|0
    0|0
  • Cinconlu degilsinizki hakem kollasın

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• 1|1
    3|2
  • Kart sonuna kadar doğruydu, aksine ilk yarıdaki o hareketinden sonra atması lazımdı.

0|1
    1|1
  • beşiktaş hakemlerden ne istiyor? yıllarca bıkmadınız mı hakemler hakkımızı yiyo yeeeaaa diye ağlamaktan

0|0
    0|0
  • hakem hataları her takıma oluyor

0|0
    0|0
  • bende beşiktaşlıyım ama maç izlemeyi sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bjk lıyım ama çok takip etmiyorum cazibesi çekiyo diyim hakkımızı yiyolarmış hayvanlar

0|0
    0|0
  • Ali palabıyık değilmiydi o :D

0|0
    0|0
    • Evet yanlış olmuş bende fark ettim

Yükleniyor...