Sinan Engin: Böyle gerizekalıca kırmızı kart gören oyuncu gördünmü Ertem? nasıl değerlendiriyorsnz?

q7 yi kastederek ilk sarıdan tut ikinci sarı kartına kadar böyle gerizekalıca kırmızı kart gören yıldız gördünmü Ertem sözlerini nasıl değelendiriyorsunuz?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• orda söylenen orda kalır:))
    çok takılmamak lazım...
    o programı sonuna kadar izleyemiyorum beynim bir süre sonra pekmez oluyo:))
    okadar neler konuşuyolar ve aklımda kalan sadece
    hooaayyydaaoooaaaa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ilk hareket net kirmizi olmaliydi sari degil zaten. Neyse sonuc guzel😄
    Sinan engine gelince de her zamanki patavatsizligi.

1|1
    0|0
    • BJK yenilince bişeyler oluyo zaten biraz abartıyo gibi :) daha farklı anlatsa güzel noktaya değinmiş aslında.

• Sitedeki sakinligi goruyo musun kardesim. Biz yenilmis olsaydik 5 bin tane soru sormuslardi😄😄

• Çoluk çocuk futboldan anlayanda anlamayanda doluşuyo hemen GS yenilince biliyorum olsun :D

• Programda fazlaca gördüğümüz şey. Seviyesizlik, ucuzluk. Kart kararına bir şey diyen yok ama gol de en az kart kadar konuşulmalı.

0|1
    0|0
  • Seviyesiz... Tv programina cikmiss saygi yok uslub yok. Insan da ne eksikse onu cok zikredermis. Asil zeka onda yok ki Quaresmaya gerizekali diyor... "BESIKTAS BIR RUHTUR, RUHSUZLAR NE BILSIN... YASASIN BESIKTAS MUCADELEMIZ..."

0|2
    0|0
    • Taraftarda q7 atılınca q7 yi alkışlamışlar sanırım onada baya sallıyordu Beşiktaş taraftarı ayrımcılık yapmasın vs Beşiktaş mücadeleniz güzel ama bu bazı futbolculara fazla bağlanmaya geçerse takıma zarar verdiği düşüncesindeyim istisnalar hariç.

• Zaten stadda olduğundan alkışlamışsın. Yahu adamın aldığı iki kartta tamamen egosundan geliyor. Böyle bir saçmalık mı var? Sen kimsinde takımı yalnız bırakabiliyorsun? Sevdanız armanın önüne geçmesin. Demba ba geldi, adam hiç bir şey yapmadan besteler yazdılar. Bir bekleseydiniz, adam gollerin atsaydı da sonra yazsaydınız. Şimdi aynısını Quaresma için yapıyorlar. Yahu adam bir sezon doğru dürüst bitirsin. Sonra ne kadar alkışlıyorlarsa alkışlasınlar. Zaten takıma en çok zararı bu yüzden kendi taraftarı veriyor. Bugün sırf bir herifin egosu yüzünden 3 puan kaybettik. Ya bunu son haftalarda yapsaydı? O zamanda alkışlayacak mıydınız? Destek olmaya çalışırken zarar vermeyin. Alkışlarınız gönlünüze değil armaya hizmet etsin.

• iyi oldu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gerikezalica hareket bizim ligimizde bolca mevcut
    Kirmiİ gorene alkış uç büyükler de aliskin olduğumuz şeyler melo q7 emre gibi sevilen isimler ne yapsa alkış alır

Keşke biraz da q7 nin harika golu konuşulsa , herkese nasip olmaz öyle gol

0|1
    0|0
    • Eyw alttada belirttim bazı oyunculara ayrımcılık diyim takıma zarar verebiliyo istisnalar hariç yazdımki ordada Meloyu kastettim şuana kadar pek zarar vermedi ama bu sezon oda bizi yakabilir fişlendi çünkü.

• Melonun pek kırmızı gorecegini sanmıyorum ama bazı hakemler daha dikkatli olacaktır haklisin

• Hic sorma gerizekalilar ya boyle takim yok trabzon bunlardan daha iyiydi o kadar gol vardi kacirdilar ben diyorum dunyanin en mal takimi besiktas diye

0|1
    0|0
  • Kötü oldu be..

0|1
    0|0
  • Bu Sinan Engine üzülüyorum her sene ilk haftalar beşiktaşın şampiyon olacağını düşünüyor :D Quaresma kadar egoist bir futbolcu yok sanırsın ronaldo

0|1
    0|0
  • Ağzına sağlık. Gerçekten sinir krizi geçiriyorum. Orada teknik adam yerinde olsaydım tekme tokat dalmıştım. Resmen malca maçı verdik ya. Bir şeyler kırmazsam iyi.

0|1
    0|0
    • Taraftarda q7 atılınca q7 yi alkışlamışlar sanırım onada baya sallıyordu Beşiktaş taraftarı ayrımcılık yapmasın vs.

• Bir şey demesem daha iyi şu an. Başlarsam susamam. Baya sinirimi bozdu beyinsiz herif. Neyseki daha ikinci hafta. Bu hatayı Fenerbahçe ya da Galatasaray maçında yapsa cidden bir şeyleri kırıp dökerdim. Resmen b*k yoluna oyundan atıldı. Onun artistliğine koyarım l*n .

• Dogru demis

0|1
    0|0
  • adam haklııı

0|1
    0|0
  • quaresma agresif birisi

0|1
    0|0
Yükleniyor...