Beşiktaş benim için 2. haftada lige havlu atmıştır?

derbi alamıyoruz ve büyük klüpleri yenemiyoruz bu artık klüp psikolojisi?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle konuşursan iyi gün taraftari renklilerden farkın kalmaz dostum
    Derbi alamıyoruz eyvallah ama ts 4 sezondur yenemiyor bizi, geçen sezon iki maçta da ezerek yendik
    Bu sene yine aynı senaryo olacaktı ama q7 nin kırmızı yemesi ve boş kaleye atamamak ibreyi ters yöne çevirdi
    Sezonun başında alınan maglubiyetlere çok takilmamak gerek

0|0
    0|1
    • yok abi demek istedigin bu olmamalı böle kaybedilmez asıl biz feda takılırsak her sene veda edicez oyuncularımızı şımartıyoruz kadromuz zaten orta avruoa takımları gibi ne bileyim basel young boys gibi maç alcak adam yok q7 gomezbunlara bel bagladık oguzhan vs iki hafta çıkış yapıyo kurtarıcı ilan ediyoruz mesela dedigin gibi q7 böle cömert davranamaz bu klüp ona kucak açtı acıdım 25 bin kişiye

• Haklı olduğun yanlar var fakat orta sahada on libero eksiğimiz ortada inşallah transferle bunu halledecegiz
      Ayrıca sol bekte tosic ilaç gibi geliyor, motta hala tatil modunda
      Yıne de 11 kişi bitirsek şu an farklı şeyler konuşulurdu
      Q7 kendine hakim olmali

Kızlar Ne Diyor 3

• Gecmis olsun

0|1
    0|0
  • Sen kimsin kardeş? Millet daha uyum sorunu yaşarken lig başında bu dediğin ciddi komik.

0|0
    0|0
    • ben beşiktaşın tüm zmanlarda şampiyonluk tarihlerini ve özellikle son 10 yıldır ts gs fb maçlarının geniş analizini şu an hemen yapabilecek bilgi birikime sahibim istersen 1984 kupa galipleri kupası yarı finalini konuşalım ya da 1986 beşiktaş-kf tiraan maçını bilirsin? fb ve gs bunlar ts ile oynarken 30 dkkda bilemedin ilk yarıda işi skor olarak hiç olmassa psikolojik olarak bitirir büyük takım olmak bunu gerektirir beşiktaş böyle oynayamaz buna hakkı yok senin uyum sorunu dedigin bu ülkede yeni moda heralde beni böyle uyutamazlar sana futbol literaaatüründe cevap verrdim bayan olmasan futbolun bir dili vardır seninle öyle konuşurdum iki erkek gibi beşiktaş neden böyle sözleşmelerde ne yazıyo neden topuk pası atan adamı milli kahraman gibi alkışlıyoruz gibi gibi ama dedigim gibi kadınsın en fazla bu yani sana yazacagım

• liderlik gitti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Maçı izlediniz mi? Ulan daha ligin ikinci haftası. Hayır Trabzon Beşiktaş 11 kişiyken kaç kez düzgün çıkabildi? Evet Beşiktaş kaybetti. Çünkü Quaresma maçı adamlara hediye etti. Saçma saçma konuşmayın. Şu maçta 11 kişi devam etseydik Trabzon top oynayamazdı. 10 kişi kaldıktan sonra zaten tüm ofansif adamları aldı hoca. Hücum hattını bitirdi. Olcay yok, Oğuzhan yok, Quaresma yok ve 10 kişisin. Bu takımda kim ileri top sürecek? Tek başına Töre'de bir yere kadar devam edebilir ki kaçırdığı gol tamamıyla aptallık. Özgüven sorunu yaşadığından topa vuramadı. Onu da geçtim, Beşiktaş'ın hem yeni bir hocası var, hem her maç deplasmanda ki emin olun deplasmanda oynadığı yerler Olimpiyat'tan iyidir. Üstüne takım geçen seneki düzende oynamıyor. Yeni oyuncular monte edilmeye çalışılıyor. Ona rağmen nasıl top oynadığını görmüyor musunuz? Evet bugün kaybettik ama bugün kaybetmemizin tek sebebi var, o da Quaresma'nın saçma sapan hareketleri. İki tane malca kart aldı. Ulan sen özel maça çıkıyorsan ne olursa olsun kırmızı kartı alıp takımını yalnız bırakmayacaksın. Hocanın bu adama faturayı kesmesi lazım. Kaldı ki 10 kişi kalana kadar oyuna tamamıyla hükmeden taraf yine Beşiktaş'tı. O şekilde devam edip gol atmamak imkansız fakat eğerki biri bu kırmızı kart hatasını Fenerbahçe ya da Galatasaray ile oynarken yaparsa cidden o maçlar böyle hatayı kaldırmaz. Özellikle 10 kişi kalmış hiç bir takım Fenerbahçe'nin forvetlerini tutamaz. Diyeceğim o ki bu takım geçen sene son 3-4 haftada onca zorlukta Avrupa'da da oynarken şampiyonluğu verdi. İkinci maçta yenildi. Hemen konuşmaya başladınız yine. Boş konuşuyorsunuz. Beşiktaş'ın ilerlediğinin en büyük göstergesi nedir biliyor musunuz? Seneler sonra ilk defa geçen sene son haftalara kadar şampiyonluk mücadelesi verdi. Laf kalabalığı yapıp köstek olmak yerine biraz gözünüzü açın da takıma destek olun.

0|1
    0|0
    • senin yaşın 19 ben 2004den beri tribünlerdeyim beşiktaş dünyanın en kötü yönetilen takımlarından biridir biride hamburg

• Daha 2. haftadan bunları söylemek için erken Trabzonda boş takım değil fena kadro kurmamışlar q7 nin atılması kilit noktadır bu maçta.

0|1
    0|0
  • bir sıkıntı var beşiktaşta bir olma duygu anlaşamıyorlar..

0|0
    0|0
  • Oyle deme kanka gs bjkyi yener bjk gider fenere koyar sonra fb gelir gs ye koyar gsde o hirsla avrupaya koyar bu hep boyle oluppp gideeerr

0|1
    0|0
  • Sevinmek İçin Sevmedik Biz Seni
    Sen Yenilmişsin Umrumda Değil Ki ,
    Şereftir Bu Yolda Senle Yürümek
    Hep Kol Kola , Bir Gün Değil , HER GÜN BEŞİKTAŞ !

https://www.youtube.com/watch?v=hBvS2lpLt8Y

0|0
    0|0
    • tamam eywallh yanlız feda derken veda ediyoruz beşiktaş bu degil biz kendi evimizde maç vercek takım degiliz

• Hocam Olur Böyle Şeyler. Önemli Olan İyi Günde Takımının Yanında Olmak :)

• Yok ya ümitsizliğe kapılma bak leiva da geldi diyorlar gomez takıma henüz oturmadı biraz bekle bence süre tanı takımına.

0|0
    0|0
  • Geçen sene adam akıllı trabzonu yenmistik (büyük klup bazinda) ben maçı izleyemedim kısa özet gecersen sevinirim

0|0
    0|0
    • şimdi maç lise parkında didişen ergenlerin maçı gibiydi trabzon bir tane attı işte sonra q7 kornerden atmadı ama öyle bir gol attı 2 dk sonra kırmızı gördü sonra solugumuz yetmedi 2. attılar

• Sosanin oynamamisi şaşırttı beni necip yerine alinmalimiydi sence

• beşiktaşta yalan oldu

0|0
    0|0
  • Ezik oldular mk

0|0
    0|2
  • Beşiktaş seneye gümbür gömbür geliyor

0|0
    0|0
  • Yalnız Beşiktaş-Trabzonspor maçları derbi olmaz. Nedeni aynı şehrin veya komşu iki şehrin takımı değildir

0|0
    0|0
    • trabzon İstanbul takımlarıyla oynadıgında bu derbidir çünkü şampiyonluk sayısı bu gösterir ayrıca trabzon fenerbahçe tüm avrupa sitelerinde türkiyenin 3. derbisi bilinir

• abartma daha ikinci hafta, gidisat iyi gs gecen sezon cok mu iyi oynadida sampiyon oldu, derbi kazanmaya takilma her mac 3 puan , gecen sene antepi basaksehiri vs yenseydik sampiyonduk

0|0
    0|0
  • Gece gece macmi ya

0|0
    0|1
  • Daha ikinci hafta dur bakalım

0|0
    0|0
  • 4. hafta sonu bekliyodum ben :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...