Arkadaşlar bilgisayarıma bişeyler oldu bir bakar mısınız?

dün gece hiçbirşeyi yoktu ama bugün mesela internet sayfasını açıyorum sayfa aşağıya kayıyor sonra sağ tuşa basınca çıkan yazılar kendiliğinden çıkıyor donuyor sanki böle bilinmeyen bi güç varmışta bilgisayarı o yönetiomuş bende o güçle mücadele ediyormuşum gibi oluyor. sanırım bi virüsle karşı karşıyayım ama emin olamadım neyapmam lazım? yardım edebilirmisiniz?

Güncellemeler:
yorum yazan herkese çok teşekkürr ederim kendiliğinden düzeldi. şuan hiçbi sorun yok.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• "çıkıyor donuyor sanki böle bilinmeyen bi güç varmışta bilgisayarı o yönetiomuş "

Kızların virüs anlatışı bile bi başka oluyro abi <3 kıyamam lan format at :)

olmadı bilgisayarı bi tarat ondan sonra format at.Son zamanlarda indirdiğin programları sil :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet, tespit doğru bilgisayarında virüs var...Seçenek-1 sistem geri yüklemeyi dene olmadı, birkaç antivirüs programı ile tarama yapabailirsin ama pek kurtulacağını sanmam..Formatlayarak bilgisayarı temizlemek daha akıllıca..Ama format seçeneğini en son çare olarak kullan...

0|0
    0|0
  • güncel anti ile pc yi tara bi kere sonra trojen yemiş olabilir belkide senin pc zombi oldu ;) panik yapma istersen uzaktan bağlanıp bakım ?

0|0
    0|0
  • format at kurtul

0|0
    0|0
  • sağlam bi virüs programıyla komple virüs taraması yapmanı tasiye ederim

1|0
    0|0
  • Sorunu daha çok anlaşılır anlatabilirsen sana yardım edebilirim inan bilgisayardan anlarım

0|0
    0|0
  • donantılardan sistem geri yükleme işlemini yap. olmadı kasayı aç ram leri yer değiştir.

0|0
    0|0
  • Ss atar mısın?

Sorun yazılarla anlaşılmıyor da pek.

0|0
    0|0
  • Hitman Pro yükle tarat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eyvallah.

0|0
    0|0
  • Sağ üsten ayarlardan sayfayı %100 yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...