Nasil selülitsiz bir fizige sahip olabilir?

Ya arkadaslar guzel selülitsiz bir fizige sahip olmak icin ne yapmam gerek? Kalcamda selülit var bacagimdada biraz. Cok zoruma gidiyor :( ne yapmam gerek selüliti yok etmek icin?

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 1. Günde 8 bardak su için. Hatta içebilyorsanız daha fazla bile olabilir. Yaz aylarında terleme yoluyla daha çok su atıldığından çok su içmek gerekir.
    2. Çay, kahve ve kola gibi kafeinli içecekleri mümkün olduğunca az tüketilmeli.
    3. Alkolden ve sigaradan uzak durun.
    4. Tuz tüketimini azaltmalı sofrada tuzluk bulundurulmamalı yemeklere fazla tuz atılmamalı. Turşu, salamura gibi tuzlu konserve yiyeceklerden uzak durulmalı.
    6. Fırında pişirme, ızgara ve haşlama yöntemlerini kulllanmalı, kızartma ve kavurmadan kaçınılmalıdır.
    7. Abur cuburlarla ve işlenmiş gıdalarla beslenilmeli (çikolata, bisküvi, cips..)
    8. Düzenli egzersiz yapmak selüliti önleyen ve yok eden en önemli önlemdir. Haftada en az 3 kez 45 dakika esneme, kardiyovasküler egzersiz ve sıkıştırma egzersizleri yapmak selüliti önemli derecede azaltır.
    9. Yüzme de bir çok kası çalıştırdığından selüliti önler.
    10. Egzersiz yapamayanlar günde yarım saat tempolu yürüyüş yapmalıdır.
    11. Kilonuzu belli bir seviyede tutun. Hızlı kilo alıp vermek selülitleri artırır.

(Alıntıdır. )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eğer kilo fazlan yok ise selülite sebep olabilir alkol, kafein vs. gibi ürünlerden uzak durmanı öneririm. Lifli sebzeler ve meyveler çözüm olabilir.

0|0
    0|0
  • şeker yemiceksin bogazını tutcaksın yagdan uzak durcaksın basit.

0|0
    0|0
  • Eliptik bisiklet al ya da salona yazıl

0|0
    0|0
  • Spor ve düzgün beslenerek bu sorunu aşabilirsin. Belki beslenme bile teş başına yeterli olabilir.

0|0
    0|0
  • Spor ve doğru beslenme şart ayrıca bol su tüketimi önemli. ç

0|0
    0|0
  • Seni seven selulit ile sevsin

0|0
    0|0
    • Hayir ama ben kendim sevmiyorum. Nasil gider?

• Sonradan fizik yapılmaz doğulur bence

0|0
    1|0
  • sıfır şeker.. sıfır karbonhidrat.. kesinlikle beslenmene bakar

0|0
    0|0
  • Cola yi kessss

0|0
    0|0
  • duzenli yurusuyus seker kullanma ve yagli yemekten kacin

0|0
    0|0
  • Sadece beslenmeyle olmaz, bir spor salonuna gidip ağırlık çalışman lazım erkekler gibi.

0|0
    0|0
  • benim selülitli fizikler hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Sabahlari yuz aksamlari seks yap

0|0
    0|0
  • squat

0|0
    0|0
  • bir kere vermen lazım

0|0
    0|0
  • hareket etmeyen her organ yağlanmaya ya da kasılmaya mahkumdur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• at kılından yapılan bir fırça mı ne varmış reklamını görmüştüm.. dene istersen.

0|0
    0|0
  • selülit tamamen yok olmaz bunu bende istedim ve araştırdım sadece gözükmeyecek şekilde kaybedebilirsin zor oda her neyse. çabuk kilo alıp verme ve sürekli masaj yap briden souk su ile şoka uğrat kalçaların hep harekette olsun twerk squat yap ben yapıyorum işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Bol bol su iç. Kafein'i azalt. Spor yap.

1|0
    0|0
  • Spor yap her gün koş yürü zamanım yok evddn cikamam diyorsan evdede yapabilirsin internetten arastır.

0|0
    0|0
  • aşırı kilo değişikliğine girme

1|0
    0|0
  • Ben hic bişey yapmiyorum valla

0|0
    0|0
  • Bolsu kahve tüketmemek bacak egzersizi

0|0
    0|0
  • Spor ve cafeinden uzak dur

0|0
    0|0
  • Su + spor.

0|0
    0|0
  • Bisiklet bin ben faydasını gorduım :)))

0|0
    0|0
  • Şekeri kesmelisin, yağlı şeylerden uzak durmalısın

0|0
    0|0
  • Watsons ta gerginleştirici galiba bir krem var selülit için ondan alıp banyoda sonra sürebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...