Zincirin gücü en zayıf halkası kadardır.

çelikten yapılma çok kalın bir zincirin olduğunu düşünün ve o zincirin herhangi bir sebebten bir halkasına demirden bir halka takıldığını, o kalın ve çelikten yapılma zincirin gücü ne kadar kalın ve çelikten yapılmış olsada, o aradaki demir halka kadardır oradan kopar.sizin en zayıf halkanız nedir.ve o zayıf halkanız dostlarınızın bilgisinde midir? yoksa gizli midir?

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• Dostlarım güçlü yönlerimi de zayıf yönlerimi de bilirler.

Ama staj yaptığım firmada eksiklerimi hiç söylemedim mesela :) söylemem. Yoksa mezun olunca şirketin benimle çalışma fikrini olumsuz etkileyebilirdi.

Gelecek sene olan iş görüşmelerimde asla söylemeyi düşünmüyorum. İş ortamında söylemem yani. Evet dürüstlük ilkesine ters ama eksikliğinle sana çelmeler kurulabiliyor. Hal öyle olunca da sadece ben bileyim yeterli :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 12

• ben komple zayıf zincirim, çok çekiştirirlerse kopar giderim, umurumda olmaz, herkezde bilir ona göre davranır.

0|0
    0|0
  • 2 ay öncesine kadar duygusallıktı. Şimdi o sorunlardan kurtulduğumu sezebiliyorum. Kimse bilmezdi duygusallığımı iki kişi dışında. Artık ruhsuz bir insana mı dönüşüyorum yoksa. Hidrojen gibi soy gaz bir hal mi alıyorum. Neyse şu kimya dersine fazla takılmamak lazım. Kafam gitti. Biraz da geometriye takılayım trigonometri falan tanjant öff yeter lan ders çalışmak yaramıyor banaa.

0|0
    0|0
  • "Şimdi yorgun yüreğim.

Bunca çabaya rağmen mutluluk gülüşünü yüzünde göremediğim için yorgun.

Bu yüzden; daha fazla kaldıramayacak seni.

Daha fazla yaşayamayacak bu umutsuz aşkı.

Yüreğim seni bu aşkın en ZAYIF halkası seçti. "

Tamamen o olaya bağlıdır..

Değişebilir değiştirilebilir.

0|0
    0|0
  • duygusallığım ve hayır diyememem..hayır dediğimde kendimi suçlu hissediyorum sendrıomu var ben de sevgili elano...ama değişiyorum artık...şimdiye kadar hiç kimseyi kırmadım ama kırıyorum artık insanları kendi ruh sağlığım için...saygılar... diye de bitiriyorum :))

0|0
    0|0
    • bendende saygılar.kırılması gerekenler kırılmalı gerektiği zaman kırılmamak için

• sen felsefe öğretmenimisin? :)) yorumların ve cevapların felsefi sevgili dostum... :))

• zayıf taraflarımı beni iyi tanıyan herkes bilir,ama sayıları çok fazla değildir,zira beni iyi tanımak herkese bahşettiğim bir özelliğim değildir...

0|0
    0|0
  • en zayif halkam sinirim ve hirsim kafama koyarsam yapmayacagim sey yok ama sinirle birlesince istemeden de olsa acimasiz olabiliyorum

0|0
    0|0
  • çok saf oluşum

0|0
    0|0
    • yapma güven kendine

• napsam olmuyor çok safım yapacak birşey yok herşeye çok çabuk üzülüyorum birinin üzmemek için elimden geleni yapıyorum sonra bi bakıyorum benliğim gitmiş...

• Duygusallık...

0|0
    0|0
  • zaaflarım duygusal olmam... da bunu gitgide uç zincire doğru götürüyorum...

0|0
    0|0
  • katılmıyorum zincirleme olaylar girme çözersin

0|0
    0|0
  • çok haklısın

0|0
    0|0
  • zaaflarım duygusal olmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...