Alkol aldığınız günün sabahı..

çok alkol aldığınız günün sabahında. shwepss mandalina yada fanta yada cola içeniniz oldumu. oldu ise yorum lütfen..

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Alkol aldığım günün sabahı kafamın içindeki davullar ve midemdeki kazıntıdan kımıldayacak halim olmuyor.

0|0
    0|0
  • sersemlik oluyor o allahın emri

0|0
    0|0
  • soda iyi gelio ama shwepss te ii gelir heralde:)

0|0
    0|0
  • İcim yanmiscasina su iciyorum.

0|0
    0|0
  • Çok kötü olmuyorum,olursam da bir duj ve kahve yeterli.

0|0
    0|0
  • cola sabah bulantısına iyi geliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ewet vazgeçilmezim yedigün portakal

İçin yanıyor,onun kokusu,soguklugu sankı içimin yangınını almakta,ıyı gelıyor,demli çayda çok iyi gelmekte

0|0
    0|0
  • Eczahaneden Alcosetter ( Yanlış yazmış olabilirim ) al . Suda erit iç birşeyciğin kalmaz ... Kilo sorunun varsa Alkolün kalorisinden kurtulmak için Folik Asit de almayı Unutma :))))

0|0
    0|0
  • Onları İçersen Arkadasım Alkol İçeride Kendini Tazeliyo Ve Aynı Kafayı Bidaha Yasatıyo Sana Hiç İçme Ayran la Sadece Sodayı Karıstır Birazda Tuz At içine İç Tadi Biraz Deqişik Ama Ayılmak İstiyosan Bunu Yap Bence En Azından dene :) :)

0|0
    0|0
  • Git güzel bir kahve veya çay iç kafan yerine gelsin be koçum...Boş ver diğerlerini onlar sadece mideni rahatsız eder...

0|0
    0|0
  • evet ben cola içtim fazladan içtim.aşırı gaz yapyıor.

0|0
    0|0
  • iç kardeşim iç, bir şey olmaz... Ben içkiyle antidepresan atan adamım, olsa bana bir şey olur...

0|0
    0|0
  • Asidik bişeyler ister bünye. Geceden Alka seltzer içerek bunu minimuma indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • yatmadan önce bol su içile

0|0
    0|0
  • hacım ben direk kahveye dalıyorum.

kamyon çarpmış gibi olmadan kalkmam zaten masadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...