Bir erkek ve bayan normal arkadaş olabilir mi?

dürüst olarak anlatın bakalım. erkek ve kadın normal arkadas olabılır mı? bu hangı kosullarda olur? bunun ıcın erkegın gey veya kadının cok cırkın mı olması gerekır?

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır abi olamaz..

yani ben olamam.Yada başka birisi olurda ya kız çirkin olur yada erkek tipsiz

birbirine yakışan bir erkekle bir bayan en uzak ihtimalle evlenirler.

Dostluk çabuk bir zamanda aşk-a çevriliyor bazen.

yokluğunda onu arıyorsun zamanını geçiriyorsun yemeğe gidiyorsun,onu düşünmeden duramıyorsun bi bakmışsın aşıksın.

onun için 50%50 deyim ben.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• olabilirler niye olmasın.. ama taşıtıklarında elektirklenme falan olduysa hiç bir çaba yardım etmez onlardan arkadaş olmaz.. çünkü o elektrikle kafalarını yakabilirler :S

0|0
    0|0
  • nie benim çok yakın erkek arkadaşım var ne o gey nede ben eline yüzüne bakılmıycak bi tipim ama çok yakın arkadaşız ve aklımdan ufacık farklı bişey geçmior hatta geçen muhabbet arasında arkadaşım allah korusun senle ben die bişey olabilir mi düşünsene abiyle kardeşin sevgili olması gibi dedi ama harbi içimde farklı bi düşünce yok arkadaş ortamında sürekli kakara kikiri yapıoz falan sevgilim olduğunda bile tanıştırdığımda haklısın dediği olmuştur.

0|0
    0|0
  • güzellik çirkinlikle alakalı bir durum değil.2 cinsin birbirine bakısıyla alakalıdır arkadas olup olamaması. Eğer erkekler kadınlara 'insan' gözüyle bakabilirlerse ve her gördükleri diside çiftlesme istegiyle yaklasmazlarsa o zaman pek tabii arkadas olabilirler.

0|1
    0|0
  • Belli sınırlar dahilinde olur tabi..

Belli bir yaşıda geçmişlerse dadından yenmiyor.

Çok var öyle arkadaşım..

1|0
    0|0
  • hayır elbette.. Belirli sınırları koruyarak saygı agırlıklı arkadaslık olabilir neden olmasın..

0|0
    0|0
  • neden oılmasın senin hiç normal kız arkdaşın yokmuu yoksa sen gaymısın ?

2|0
    0|0
  • tabiki olur, neden olmasın!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• oo süper oluyor benim var şuan öyle biri çok eğleniyoruz iki farklı pencereden bakılıyor hayata çokta rahatım onun yanında aşkla yada başka bir şeyle değişmem bu arkadaşlığı

0|0
    0|0
  • çok normal! baya arkadaşım var bayan olarak gaylıkla yada cirkinlikle bi alakası yok, bi erkegin onu kardeşi gibi seven bayan arkadaşları varsa bu o erkegin ne kadar düzgün karakterli biri oldugunu gösterir hele yıllarca süren bi dostlukları varsa!

1|0
    0|0
  • olabilir tabi ki ve bu saydığın saçma şeylerin olmasına da hiç gerek yok :) benim sevgilim var bir sürüdü bayan arkadaşım var ;)

bu kesin nefesci tayfasından :)) N.A.Y

0|0
    0|0
  • Normal bir arkadaşlığın açılımı o bahsettiğiniz faktörlerle ilgisi yoktur.Varsa zaten o arkadaşlık değil vakit öldürülen saat ve dakikaları ifade eder benim için...

0|0
    0|0
  • benim çok bayan kankalarım var.Bu kesinlikle karşı tarafla neyi paylaştığına bağlı hepsi kardeşim gibi..kadınlar iyiki varsınız..

0|0
    0|0
  • neden olmasın ?

yalnız, zamanla o iki arkadaştan biri, bi' diğerine başka duygular besleyebilir..

0|0
    0|0
  • olabilir bence

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın? ama ben pek beceremiyorum dürüst olmak gerekirse.

0|0
    0|0
  • Nedense sonu hep aşka dönüşmeye başlıyor bir şekilde o yüzden dolayı olmuyor

0|0
    1|0
Yükleniyor...