Sporla ilgilenen var mı bir bilgisi olan?

evde spor yapıyorum birazda göbeğim var ama bir kaç yerde okuyup duyduguma göre kilo vermeden mekik cekmek plank squat ve benzeri hareketler yapmak daha çok kiloları kasa dönüştürüyomuş ben bacaklarımda be gövdemde incelme istiyorum spora devam etmelimiyim dogru yolda mıyım

0|0
11|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yaklaşık 1,5 aydır kilo vermeyle ve vücut çalışmayla uğraşıyorum. Sen sadece kilo vermek istiyorsan şunları yapabilirsin

Sebze ve meyve ağırlıklı ye

Canın sıkılıp pes edeceğin zaman zayıflarsam şu elbise daha çok yakışır gibi kendini teselli et

Akşam yatarken kesinlikle yemek yememeye çalış.

Bu şekilde ben yanlış hatırlamıyorsam 5,5 kilo verdim. Bir sorun olursa sorabilirsin yardımcı olabilirsem ne mutlu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spora devam et ama tabi ki aynı zamanda sağlıklı beslenmelisin. Bol bol su iç. Bende spor yapıyorum haftada 4 gün mekik sınav hareketleri vb. Şeyler yapiyorum. Akşam 5 sen sonra sudan başka bir şey yeme. Sofradan tam doymadan yani mideni patlayacak şekilde yememen gerekiyor yoksa mide git gide genisler kiloyu kafana takma benim bir yakınım kiloyu hep kafana takardi hiç zayiflamazdi şimdi kilosunu hiç kafaya takmıyor düzgün besleniyor ve zaten çalışıyor şu an çok fit inan bana yazdıklarıma uyarsan yavaş yavaş zayiflarsin irade önemli kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Yağ dokusu kasa donusmez. Fizyolojik olarak imkânsızdır. yağ ete donusmez

0|0
    0|0
  • günde 10-15 x 2 set filan yaparsan sıkıntı olmaz kasa dönüşür dedikleri çok abartınca olur yağlar kasa dönüşmez sadece. çok çalışırsan yağdan önce kaslardan kullanıldığından problem oluşuyor.

0|0
    0|0
  • spora devam etmelisin ama yanında uygun bir diyet de yapmalısın çok karbonhidrat yeme yaptığın spor yağlarını yakacak. tabi ki kasta yapacak ama yaptığın spor çalıştığın bölgeye göre seni sıkılaştıracak. zaten korktuğun anlamda kasyapmak için sandığından daha ağır ve çok çalışmalısın. hafif kas yapmak korktuğunun aksine vücudunun sarkmaması için önemlidir ve iyi bir şeydir.

0|0
    0|0
  • Yag yakmak istiyosan dogru beslenip cardio yapman gerekir. Squad vs yagi fazla yakmaz ama sikilastirir

0|0
    0|0
  • Biyokimya bilgilerimi goz onunde bulundurursam;

Yag kasa donusmuyor teknik olarak.

0|0
    0|0
  • sporun her türlüsü yararlıdır sen yemene içmene dikkat et spora devam et tabiki bunu sorman bile hata gövde bacak ve karın bölgesi icin cok güzel bir hareket biliyorum sırt üsttü yat dümdüz bacaklarını birleştir bacaklarını hiç birbirinden ayırmadan kaldırabildiğin kadar indir kaldır basen bacak göbek hiç bişey bırakmaz insanda ben öyle calısıorum

0|0
    0|0
  • yağ kasa dönüşmez 1, mekik vs ile kilo veremezsin bu da 2. gereken şey kardiyo + diyet

1|0
    0|0
  • şehir efsanesidir yağın kasa dönüşmesi yok öyle bişey:) kilo vermek için sana uygun olan kardiyo türünü yapabilrisin ve beslenmne uykuna dikkat et spora devam:)

0|0
    0|0
  • Aslında bu tür sporlar kişilere pek fayda sağlamıyor.
    Çünkü insan yiyor oturuyor.
    Sonra spor yapıyor.
    Eğer gerçekten o göbekten kurtulmak istiyorsan özelden yaz.

0|0
    0|0
  • Kardiyo calismalisin

0|0
    0|0
  • Yağ kasa dönüşmez önce onu eritirsin, yani göbeği kasa dönüstürme diye bir sey yok

0|0
    0|0
  • Kilo kasa dönüşse obezite olan insanlar mekik çeker squat plank falan yapar :) biraz mantıklı düşünün

0|0
    0|0
  • Yağlar erir kas olur zaten çalıştıkça iştahın artacak sporu bırakırsan kilo almaya devam edersin basit bir şekilde :D

0|0
    0|0
  • yağlar kasa çevrilmez

yağ dokuları ayrıdır kas dokuları ayrıdır

0|0
    0|0
  • yağ yakmak istiyorsan kardiyo ve pilates

0|0
    0|0
  • bol bol kardiyo yap

0|0
    0|0
  • Evet verirsin

0|0
    0|0
  • benim adunisim var nasilmi yaptim gunde 30 dk calisarak devam et boyle

0|0
    0|0
  • bu hafta 3. cü haftam olacak :D kim demiş yağlar kasa dönüşür diye?

0|0
    0|0
  • korkma bayanlarda kasa dönüşmez. kas için testesteron hormonu gerekli o da sizde yok.

0|0
    0|0
  • Daha çok koş 1 ay falan sonra mekik squat başka fitness a başlamadan evde bir şey yapamazsın

0|0
    0|0
  • Ben varım

0|0
    0|0
  • Hiç bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • Yemek daha cok yemek :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sporu dıyetle beraber yurutursen daha cok yol katedersın :)

0|0
    0|0
  • yağ kasa donusmez oyle. ama evde mekik squat filan diyince aklima yavas yavas 20 kere oturup kalkan bir insan geldi. boylesi cok hayirli olmaz. cardio yapman lazim bacim. araya serpistirirsin yine squati filan

0|0
    0|0
  • yanlış bilgi. Kilo vermeden mekik çekmek işe yaramaz kilo verince sıkılaşma çalışmaları başlamalıdır

1|0
    0|0
  • diyet yaparak squat ve ya egzersiz yaparsan incelir şekkillenirsin ama direk kas oluyor evet ve sertleşiyor zor veriliyor

0|0
    0|0
  • yanlış bilgi bunlar

0|0
    0|0
  • Pilates

0|0
    0|0
  • Kas oluşması için önce yağların erimesi lazım

0|0
    0|0
  • devam et

0|0
    0|0
  • pilates yap

0|0
    0|0
  • Valla ben günlük yürüyüş yapıyorum vucudum ısınıyor sonra evde bir kac spor hareketi yapıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...