Bir kız size 30 saniyeden fazla baksa ne düşünürsünüz?

düşünün bi kız önünüzde oturuyo yada yanından geçiyo ve o sırada size uzun uzun hiç kafasını çekmeden bakıyo.. ne düşünürdünüz.. o an aklınızdan ilk ne geçerdi? ve etkilenirmiydiniz bakışlarından?

bi araştırmaya göre bi kız bi erkeğe 30 saniyeden fazla bakarsa o erkek kızın avucunun içindeymiş :P

Güncellemeler:
beyler niye dalga geciyorsunuz ben ciddi bi soru sormustum.. gercekten bi kiiz kafasini dikse size uzun uzun baksa birazda olsa etkilemezmi? yada etkilemezse ne düsünürsünüz peki?

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• tam tersidir o kız erkeğin avucunun içindedir..eğer erkek akıllıysa bakmaz, umursamaz..çünkü kız ilgi ister bunu göremeyince içgüdüsel olarak tetiklenir ve erkeğin peşinden koşmaya başlar..kadınlar kovalanmaktan çok kovalamayı sever gençler unutmayın..ilgi yok..hatta dozunu kaçırmadan biraz da küstah olmakta fayda var..bir kız erkekle tanıştığı anda karar verir bu normal arkadaşım mı olucak yoksa sevgili adayım mı? buna da içgüdüsel olarak çok çabuk karar verir ve bu kararı kolay kolay değişmez.

kız 30 saniye bakıp da erkek hemen ona yalamalık yapmaya başlarsa kız notunu verir..çünkü günde onlarca o kıza ilgi alaka gösteriyor, hani nerde fark? fark yaratıcaksın ilgilenmiceksin ki kızın ilgisini tetikleyebilesin..mesela bir örnek:

bir partiye davetlisin ve güzel bir kız var süzüm süzüm geziyo ortalarda erkekler peşinde pervane..kızgülerek hepsine red çıkarıyo..kız yanına geldi veya bi şekilde temas kurdunuz..sana ne iş yapıyo diye sordu..hemen ben doktorum mühendisim demicen..gizemli ol..esprili bi şekilde cevap ver mesela calvin clain de iç çamaşırı mankeniyim..veya nasa da çay ocağı işletiyorum gibi..dalga geçerek cevap ver..kızı güldürmeyi başardıysan ve ilgisiz gizemli davranmayı sürdürürsen kızın gözünde partinin en çekici erkeği sen olursun ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• 0|1
    0|0
  • Nasıl baktığına bağlı şimdi önce acaba fermuar açıkmı kaldı diye düşünürüm :) eğer hala bakarsa sanırım beni seviyor der utanır acaba arka tarafına geçince bakmayı sürdürücekmi diye denerim hala bakarsa seviyo derim güzel bi türkçeyle konuşmayı denerim :)

0|0
    0|0
  • bir araştırmaya görede; insan birinin gözlerine 6 sn ve daha fazla bakarsa ya sevişmek yada öldürmek istiyormuş bu gün bakkal mesut bana en az 10 saniye baktı inşaallah öldürmek istiyodur :S

0|1
    0|0
  • Etkilenirim çokta oldu ama hayatta öyle gidip merhaba falan diyemem. Hep 2. bi ihtimal olur kafada. Ama her gün görüştüğümüz bir ortamdaysa sanalla halletmeye çalışırım. Faceden ekler birinden telefonunu bulmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • tanıyor olabilir diye düşünürüm yada birine benzetmiş olabilir diye düşünebilirim ben tek soru sorabiliyorum bu soruya benziyor ondan burdan sormak istedim karşı binadaki kızlardan biri camdan sürekli gözetliyor evi perde yarıya adar açık daha yüzünü görmedim neden olabilir sizce yani tanışmak istese gelip tanışır

0|0
    0|0
  • gider sorarım bir sorun mu var diye

0|0
    0|0
  • dogrudur ınanırım... elim ayağıma dolaşıyor gel dese gelir git dese giderim herhalde... insanların zaaflarıyla dalga geçilmez çok ayıp yapmayın siz öyle :))

0|0
    0|0
  • cesur olduğunu düşünürüm =/

0|0
    0|0
  • büyük bir ihtimalle avuçta olurdum :)) ama kızada bağlı tabi...tipim olmayan yada nasıl desem beğenmediysem istediği kadar bakabilir..:)

0|0
    0|0
  • uykum geldi dur bunuda cevaplıyım o araştırmada erkek bakarsa 30 saniye ne oluyomuş önemli olan o :))

öğrenmeden uyumuyacağım

0|0
    0|0
  • Aranıyor derim çünkü ihtimal yüksek ve değerlendirmek lazım :)

0|0
    0|0
  • Gözü dalmış beni görmeden bana bakıyo :)

0|0
    0|0
  • avuç içi olaylarını geçicekler : ))

0|0
    0|0
  • link

linkteki erkeklerden alttan 6.kişinin verdiği cevap :)

0|0
    0|0
  • hala aklımda bakkal mesut varken 30 saniye bakan kıza konsantre olamadım :(

0|0
    0|0
    • o zamn sana bakkal mesutla iyi bakismalar ne diyim :P

• ya birine benzetti yada ilgisini çeken iyi yönde birşey var başka ne olabilir ki :)

0|0
    0|0
  • ahanda yanık derim

0|0
    0|0
  • beni yanına çağırıyor derim giderim :D

0|0
    0|0
  • Ben dönüp ona bakamam çekinirim fakat hoşuma gider

0|0
    0|0
  • BEN SÖYLE DÜSÜNÜRDÜM BANA ASIK OLMUS DERDİM

0|0
    0|0
  • aha yanasmali derim

0|0
    0|0
  • aşık olduğunu anlarım ve bende karşılık vermeye çalışırım :)

0|0
    0|0
  • eğer hoşlanırsam o avuçlarımın içinde demektir. uyuz bir tipse manyakmı ne böyle bakıyor derim :)

0|0
    0|0
    • ilk defa gördügünü düsün kizi

• üf şaka olsun diye dedim :) beklediğim kimsem bilene yok benim :(

• geneldfe bi kac dakika bakıyolar ama bişşey düşünmüyorum düşünmekmi lazımmış :D

0|0
    0|0
  • Benim etkilenmediğim kadın yarım saat baksın merak ettim nasıl avcunun içinde olacakmışım ..

0|0
    0|0
    • Ne bakıyor bu kaşar derim.

• her allahin günü birlikteyiz ortak arkadas dersen o da var.. ama iste daha fazlasi yok..

bazen bende soguk davraniyorum gibi sanki..ne bilim istese yinede tanisirdi

• sen çokmu hoşlandın bu çocuktan ?

• :D o araştırmayı yapan hatunu görmek lazım :D

0|0
    0|0
  • o benimdir derim

0|0
    0|0
  • kız uzun uzun bakıyorsa, erkegi etkilemez. sadece erkegi istedigini belli eder.

kız güzelse , erkekte istiyorsa, kızın bakmasından dolayı, gidip konusma istegi için kendine güveni gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 30 saniye bakışmak için uzun bir süre. sinirlenirdim herhalde.

0|0
    0|0
  • herkes herkese bakar olmus niyet bilmek cok zor :)

0|0
    0|0
  • gıcık olurum üf moduna girerdim

0|0
    0|0
  • tatlim sen bunlara bakma erkekler öyle bi yaratikki disi sinek bile baksa etkilenirler...

inan bana kendine güvenin varsa dene bak hatta yaninda kiz arkadaslari varken yap bunu bak nasil ise yariyor o laf edenlerin hepside seni dikizler...

bende yaptim hicbirindede negativ sonuc almadim, helede o erkegin yaninda sevgilisi varsa nasil zor duruma düsüyorlar, böyle uzaktan konusmayla olmuyor, kiz görsünler hepsininde dibi düser:)

0|0
    0|0
  • tatalim sen bunlara bakma erkekler öyle bi yaratikki disi sinek bile baksa etkilenirler...

inan bana kendine güvenin varsa dene bak hatta yaninda kiz arkadaslari varken yap bunu bak nasil ise yariyor o laf edenlerin hepside seni dikizler...

bende yaptim hicbirindede negativ sonuc almadim, helede o erkegin yaninda sevgilisi varsa nasil zor duruma düsüyorlar, böyle uzaktan konusmayla olmuyor, kiz görsünler hepsininde dibi düser:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...