Boy sizin için ne kadar önemli özellikle erkekler?

bir arkadaşımın abisi benden hoşlanıyor .onun boyu 183 benim ise 163 .sizce yaksir miyiz ? dışarıdan bakıldığında deve cüce gibi olur muyuz ? uzun boylu erkeklerin böyle takıntıları var mıdır ? merak ettim .

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Çoğunlukla konusuyorum ben 1 . 91 boyundayım kesınlıkle boy takıntısı olmaz erkeklerde o daha çok kızlarda olur mesela erkek kısa olursa alay konusu olur boyunuzda hiç bişey yok gayet normal benım kızarkadasım da 1 65 di o kadarda bi fark yok sıkıntıda yok keyfınıze bakın.

1|0
    0|0
  • Benden uzun olursa sorun olabilir ama kısaysa hiç sorun etmem. Ben zaten kısa, orta boylu kızları daha tatlı buluyorum.:)

0|1
    0|0
  • yok ya sende abartma 20 cm onun omzuna geliyosun işte pek sırıtıcağını sanmam hem kısa boylu kızlar daha güzel oluyor sevdiyseniz böyle ufak şeylere takılmayın

1|0
    0|0
  • bence en ideali kız 1.70-1.75, erkek 1.80-1.85... çok takıntılı değilim... bişey olmaz takma kafana ama erkeğin kızdan çok kısa olması pek hoş görünmez

0|0
    0|0
  • Benim açımdan bence çıkacağım kişinin benden uzun boylu olmasını istemem aksine benden birazdaha kısa olması hoş olur :)

1|0
    0|0
  • kız erkekten uzun olmasında gerisi önemli değil

0|1
    0|0
  • Ölçülerinizin son rakamları uyumlu 18(3)-16(3)...önemli olan kafa yapılarınızın uyumu,gerisi teferruat..

0|0
    0|0
    • hahaha :D tesekkur ederım

• Rica ederim.. Bu soruda bana ayrılan sürenin sonuna geldik.. Bir başka soruda görüşmek dileğiyle.. Hoşçakalın Esenkalın..

• :) ıyı geceler

• Ya benim boyumda olcak, yada en az 15 santim kısa olcak. Ya atım olcak ya kuzum olcak. Ya üstüne binicem, yada atıp tutucam.

0|0
    0|0
  • Valla 1.90 olaydım iidi :D Sorunla alakasız ama idareet :)

0|0
    0|0
  • boy benim için önemi degil.benim olsunyeter

0|0
    0|0
  • pek de önemlı değıl

0|0
    0|0
  • benim yok ben minyon tiplilerden hoşlanıyorum

1|0
    0|0
  • boyum 1.94 eski kız arkadaşımın boyu 1.65'ti ve ben ona hayrandım, o da bana.. minyon kadın feminendir, uzun boylu erjek erkeksidir. bu hep böyle olmuştur.

0|0
    0|0
  • Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    1|0
    • sırf yorum olsun dıye yorum yapan saflar bıde kendılerını gızlemeseler cok guzel olur ;)

• cok mantıksız buldugun soru bu ısee ,bıde mantıklı buldugunla ne kadar ılgılenırsın bılmıyorum,;) yol alabılırsın bye .

• Soruna cevabını veriyorum: gardrobundaki 1.72lik eski sevgilini kullan

Kızlar Ne Diyor 5

• takinti falan yapmaz. zaten oyle uzun boylu erkeklerin sen boyda hatta daha kisa boyda sevgilileri var. seni begenmese hoslanmazdi boyunu takinti yapsaydi. cikar tadini bosver boyu posu. boy devede var ama hic bi ise yaramiyor :))) topuklu platotopuk yuksek dolgun ayakkabi giy 10cmli topukla boyun 10cm uzamis olur. herseye bi cozum var ;)

0|0
    0|0
  • bence olursunuz guzel olur . cok fark yok

0|0
    0|0
  • bence uyumlusunuz boy olayını takmana gerek yok

0|0
    0|0
    • tesekkur ederıum .bılmıyorum eskjı sevgılım 172 ıdı .onunla yakısıyorduk kı ben cok topuklu ayakkabı gıyerım denk gelırdı boyumuz .ama bunun yanında cuce gıbı gorunmek ıstemıyorum .tesekkur ederım yorumunuza :)

• rica ederim

• iyidir iyi...

0|0
    0|0
  • bilhassa erkeklerin takıntıları kadınlara göre daha az..

0|0
    0|0
Yükleniyor...