Yemek yapmasını bilmeyen biriyle evlenir misiniz?

Ben şahsen öyle ahım şahım yemekler yapamıyorum. Ufak tefek şeyler hazırlarım ama elimin tadının güzel olduğunu söylerler. Evleneceğiniz kişinin yemek yapmasını bilip bilmemesi önemli mi sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hiç önemli değil, ben kendim yıllardır yanlız yaşadığım için nerdeyse her yemeği yapabiliyorum, zaten muhtemelen yaptığı yemeği beğenmem:DDbulaşıkları ve çamaşırları yıkasın yeter, hiç sevmem

• "bulaşıkları ve çamaşırları yıkasın yeter" başka hiçbişey istemem diyosun yani :D:D

Erkekler Ne Diyor 27

• Bilse de bilmese de önemi yok. Bilmezse beraber yaparız ben ögretirim :pZaten yemek yapmaktan kolay ne var ki?

• zaten butun kizlar evlendikten sonra yemek yapmasini ogreniyorlar evlenmeden once bildikleri 3-4 cesit yemek oluyor bir omur de o yemekler ile gecmezevliligin ilk iki senesi evin hanimi nerde ne kadar yemek tarifi varsa toplar ve yemek yapmasini ogrenir evin beyide o zamana kadar zehirlenmezsse tabiii :))))

• yapmaya ve öğrenmeye niyeti olup olmaması önemli...sana yemek yapmadıktan sonra aşçı ile de evlensen kaç yazar...

• evlenirim ya niye evlenmiyim, beraber öğreniriz işte ne güzel.

• hani ö günler vardi ya ben yemek yapardim sende yanimda durar bana gülümserdinhani ö günler vardi ya beraber yaptigimiz yemeklerin tadina bakar ve cok gülerdikhani ö günler vardi ya ben yemek yaparken sende beni yanagimdan öperdin ve arda bir de gülerdinhani benim o günlerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

• O bilmiyor ama ben hergün ona türlü türlü yemek yapıyorum... mideme düşkünüm ama yemk bilmiyor diede aşkımdan vazgeçmem ben yapıyorum sorun yok şu an :DD-parmaklarını yemesinin dışında-

• Yemek yapmak zamanla ogrenilebilecek birsey hiç kimse sonuçta aşçı doğmuyor :) sevgi ask hepsinden onemlidir...

• ahah sen mi ? :D:D:D güldürme beni :D

• İnsan isterse yapamayacağı hiç birsey yoktur kanka askerden önceki bora ve askerde ki bora sana en güzel ornek olabilir bence :)

• isim verme :)))))

• Çok iyi yemek yapmayı bilen kadınlar bana itici geliyor. Yapmasına gerek yok. yemeksepeti mis.

• Evlenirim. Bu zamana kadarki sevgililerimin benden öğrendikleri en iyi şey yemek yapmak oldu. 2 ay ben yaparım kaparlar, 22 yılda onlar yaparlar.

• bilmesi - uygulamaya sık sık dökmesi şart

• Benim sevdiğim kız yemek yapamıyor.anca basit şeyler..ama niye sorun edeyimki.hep iş hayatında olduğu için gerek duymamış..bundan sonrası için öğrenir..

• çok da önemli değil. her akşam dışarıda romantik bir yemeğe gitmem ama her akşam dışarıda bir yerlerde yemek yiyebilirizz sevdiceğimle. (yağmurlu hava çok duygusallaştırdı beni, sevdiceğim falan gibi garip kelimeler kullanıyorum). bu vesileyle soru sormuş da olayım:)

• soul evet kendıne gel acil

• kendimdeyim. düşündümde yemek yapmayı bilse, salataya da sen el at falan der bana iş çıkarır, dışarısı güzel bence:)

• bilirse iyi olur omur boyu makarnami yiyelim yani

• yumurta?

• Öncekileri Göster
    • senin isin kolay tabi peynirle idare.ediyorsun dimi :)))

• hihihi tabii :)

• yemek yapmasını bilmeyen biriyle evlenirim. benim için sorun olmaz ama eve misafir geldiğinde sorun olur. yemek yapmayı öğrenmesi lazım. ben kahvaltıya talim ederim ama misafir talim etmez.

• olabilir..

• Çok önemli bir kriter değil ama bilse güzel olur olmadı beraber zehirlene zehirlene ögreniriz:D

• böyle basit şeyler yüzünden evlenmezse zaten insan,sevgisinden ve kişiliğinden şüphe ederim:)

• Yemek yapabilen birisiyle yeterli bir süre vakit geçirince ne büyük nimet olduğunu anlıyor insan. Sevgilimin biber dolması yapan ellerini öperim ben. Mis gibi.

• :)) evlenırım ama hemen bı yemek kursuna yazdıırırım öğrensin bilmemek degıl öğrenmemek ayıp demi

• Yemek yapmayı bilmiyorsa da öğrenir zamanla. Yaka yaka ögrense de sorun olmaz... Dışardan yeriz bir süre.

• yemek konusunda çok çektim ayrıldığım eski eşim mutfakda tam bir felaketti 13 sene hazır yemekden dışarı çıktığımda onca seçenek arasında yiyecek birşey bulamıyorum hala,ama şimdi sevgilim mutfakda müthiş arıyorum akşama canım şunu istiyor diyorum gittiğimde hazır oluyor,yapamadığı birşeye tanık olamadım henüz yani kendinizi geliştirin mutfak konusunda önemsiz olduğunu düşünmeyin...

• buda bize ders olsun o kadarda değil 13 yıl hazır çekilmez :(

• kesinlikle...

• Yengeç burcuyum ve mutfakta çok başarılıyım alay etmiyorum cok ciddiyim şu an... :)))

• Evlenir bilmiosa öğretirim :)

• Öncekileri Göster
    • uzaklaşıyorum hemen :D

• :)) deli

• kesinlikle önemliyemek yapmayan bir eş kocasını mutlu edemez

• cık sen evde kalırsın :)) ya ne önemi var ben de pek bilmiyorum ama çok iyi kahvaltı hazırlarım bak üstüme yoktur o konuda :)) bence pek de önemi yok.

• yavaş yavaş öğreniyorum :):) hiçbişey bilmiyor değilim aç kalmayız yanii :)

• iyi o zaman yemek sorunu yaşamassın inş. :)

• ahaha inş. :)

• Farketmez.

• Ben çok güzel yemek yaparım ama kadının yemek yapması lazım erkek arada bir mutfağa girmeli :)Evlenmem ya da öğretirim öyle evlenirim :D

• evlenincede öğretirsin :):)

• Öncekileri Göster
    • yalnız bayıldım resme

• bende :):)

• ben bile yemek yapıyorum yapmayan kızı napıyım :) lütfen iade edilsin :D o kızlar

• ona göre seçersin şekerim :)

• Öncekileri Göster
    • arpa şehriye ile yapıcaksın :) en güzel rengi o veriyor pilavda :)

• yapıcam resmini çekip koyacağım buraya :)

Kızlar Ne Diyor 19

• Benim için bilmesede olur , ben herşeyi çabucak hallederim , sadece mutfakta oturup benimle muhabbet etsin yeterli ...

• bende yenı başladım öğrenmeye şehriye çorbasını öğrendım ama bıraz ara verdım:)

• Tabi ki kadın hamarat olmalı ama adamın elinden de bir şeyler gelmeli...hata beraber yemek yapmalılar... :))

• İnsan yeterki karşısındaki insanı sevsin bilmediklerini kolayca öğrenir..Dert etme canım =)

• Ben evlenmem yemek falan yapmayacağım çünkü.Birilerinin bizi doyurması gerek .

• ben yapmayı bilmiyorum sorun değil bir gün annesinde bir gün annemde bir günde arkadaşlarda yeriz ne olucak :D

• evlenirim.

• Evlenmem bilmesi lazım.Ben bilmiyorum, aç kalmayalım di mi ama...

• evet önemli ben pek yemek yapmayı bilmiyorum ama çok güzel tatlı yaparım oda yemek yapmayı bilsinki dengelensin :D

• önemli mutlaka yemek yapmayı bilmeli

• Bilse sevinirim.Ac kalmayalim olmadi beraber ogreniriz

• bence önemli değil kadın yapamazsa koca yapar lalalaal xd

• Ne kadar anlayışli erkekler varmışBen olsam yemek yapan kadınIsterdim

• yemek yapamayan penti'ye evet, yemek yapamayan penti harici kadınlara hayır.

• soul ama ben zaten yemek yapabiliyorum ayrımcılık yapmana gerek yok :)))))

• hayır evlenmem öyle biriyle. Kesinlikle yemek yapmayı sevmeli ve yemek yapabilmeli...

• bece bilmeli erkek ve kadın da tek kaldığın da karnını doyuramıyosa hep karsıdan beklıyosa bu benim için eksidir en azından bir yumurta kırsın

• yemek yapmayi sevmiyorum

• sen tembel seysin sen öyle yaaa :D

• ciciyim ben

• Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıtır.Eğer bilmiyorum bahanesinin arkasında kalacaksa yıllarca, evlenilmez o kızla. Ama öğrenmeye meyilliyse ve istekliyse durmayın evlenin.

• evlendiğinde biliyormuydun ablacım? yoksa sonramı öğrendin böyle güzel güzel yemekler yapmayı ben herşeyi bilmiyorumda o yüzden :)

• Öncekileri Göster
    • kendimi hemen geri çekiyorum:)

• :):)

• evet çok önemli ama sadece kadınlar degıl erkeklerde anlamalı yemekten ıkısıde anlamıyorsa yawaş yawaş ögrenırler :)

• Zeytinim öğreteyim ben sana :). Patlıcan kebabı bile yapabiliyorum :)).

• valla olur derimm :):) patlıcan ve türvelerini çok seviyorum zaten

ve bu arada artık değiştirmicem resmimi ;);)

• Çok basit tatlım yemek yapmak. Elin lezzetliyse her şeyi yaparsın sen :).
      Değiştirme güzel böyle :). Ben çok sevmiştim. Siteye daha ilk geldiğim gün dikkatimi çekmişti.

• ;);) saol canım

Yükleniyor...