Bu numaralar neyin nesi böyle ?

+359877489336

+359876795943

bu tarz numaralar arıyor sürekli. saniyelik bir çağrı olarak , öyle uzun uzun çalmıyor yani :D bunlar ne ki böyle arkadaşlar ?

Güncellemeler:
bu arada numarayı googleden arattım. japon sitelerinde çıkıyor asdghjasd telefon numaralarınızı googleda aratsanıza bi :D:D:D:D:D:d

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Lost'un numaraları bunlar,süper loto oyna

0|0
    0|0
    • saduhyajgsjdasd ya of be sen dalga geç diye sormadım :((((((

• bulgaristandan dolandırıcı onlar, aşkım sevgilim evlenelim yoluyorlar enayileri...asdadasda ya da çağrı merkezi kolsaati bal klasik ne bilem. Aç bakam ne satıyorlarmış, accık kontürünü yüyebilir.

• faturaları . sonra 5.000 girmesin fatura asgdvhajvsbdhas

Erkekler Ne Diyor 13

• Dolandırıcılar. Beni de arıyorlar. :) Boşver. Arada sıcak sohbet mesajları falan alıyorum. Neler neler.

0|0
    0|0
  • muhtamelen bulqarıstandan arıolar.. banada caqrı bırakıolar.. cunku sen merak edıp kazandıqında senı dolandırmak ıcın.. artık rastqele arıolar.. oyuzden dıkkat etmek lazım..

0|0
    0|0
  • ne buldum la :D link

0|0
    0|0
  • Gizli hayranlarımız :P

0|0
    0|0
  • Allah ını seversen ne kullanıyon banada söyle benim ki bu kadar kafa yapmadı :( link

0|0
    0|0
    • ashdbajsbdhasbdhjnbasdhbashmdvhasvdbhasd

• sakın cevap verme romanya bulgaristan kısaca balkan ülkelerindeki türk kızları bunlar kontör ve para avcıları aaa sende kızdın dimi neyse öğrenmiş oldun neyin nesi diye :)

0|0
    0|0
    • peki aramalarını engellemenin bir yolu yokmu ?

• telefonunun öyle bi özelliği varsa engelle yoksa yok şikayet edersin ama bişi yapmazlar tr numarası değil çünkü

• Aynısı banada oluyor.Koduna baktım +35 bulgaristanmış

0|0
    0|0
  • bana da geliyor yok yanıyorum yok tutusuyorum falan ben de anlamdım aramıyomda zaten

0|0
    0|0
    • seni açabileceğin kadar çaldırıyorlar demekki. bana saniyelik çağrı.

• yok hayır bana mesaj atıyorlar bu yunanıstan bir çeteymiş işte bizim tükiyedeki abaza erkekleri arıyorlarmıs sonra işte ben seninle tanısacam bana para fala gönde falan vırt zırt.karseşm hasta yardım et falan

• Bulgaristandan arayan dolandırıcılar. Numaraları geri aradığında olaylar olaylar oluyor.

0|0
    0|0
  • Ruanda olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Numarani oyle her doldurdugun forma yazma, bu isin ticareti var

0|0
    0|0
  • Para tuzağı.

0|0
    0|0
  • acma sakın para tuzagı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bilmiyorum ama son 1 Haftadır bende aynı sorundan muzdaribim.. Açmaya fırsat bulamadan çağrı kesiliyor hemen...

0|0
    0|0
  • beni de arıyorlardı bi ara. yüz vermedim o gün bugündür aramıyorlar:(

0|0
    1|0
  • sakın açma !

0|0
    0|0
    • açamıyorum zaten hemen çağrı atıp kapanıyor. açabileceğim kadar uzun sürmüyor.

• uzun sürsede açma bacım

• açmam bu yorumlardan sonra :/

• açma sakın kandırırlar seni

0|0
    0|0
  • Bulgaristan dolandiricilari

0|0
    0|0
    • bu bulgarlar amma dolandırıcı cıktı ashdjashdnjasdasfdas

• bulgaristandan o numaralar çaldırıyo aradığında para istiyomuş öyle bişey..

0|0
    0|0
Yükleniyor...