Beşiktaşın Hangi Oyuncusu Sneijder den Daha İyi Ya da Sneijder le Aynı Kalitede?

Geçen gün Beşiktaşlı bir arkadaşla tartıştık bana Sneijder en iyisi değil dedi bende en iyisi kim dedim cevap vermedi
Ligin en iyi oyuncusu ya Sneijderdir ya da Musleradır
Fiorentinada oynayaman Gomezmi daha iyi yoksa her takimdan kovulan qauresmami daha iyi
Bu arada yorum yaptiktan sonra görüşe yorumlari engelleyecek olan soruya cevap yazmasin gizli yazsinlar ama engel koymasinlar

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Musleradansi var mı ya?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Quaresma çok daha iyi tartışmaya açmıyorum bile bu konuyu
    Onun dışında Gökhan Töre de var ha mevkiler farklı olabilir
    Oğuzhan var ve daha gencecik çocuk sneijder yaşı var tecrubesi var Oğuzhan onun yaşına geldiğinde onu ona katlar

0|1
    0|1
    • Cok daha iyiymis kariyerleri ortada biri Interde takimin lideriyken digeri Mourinho tarafindan kadroya alinmiyordu
      Oguzhan dedikten sonra senle futbol falan konusulmaz kiskanc besiktasli

• Himmm sneijder ile oguzhan karsilastirmasi yapilmism yazmadan edemedim. d. d simdi hocam biri ferrari digeri dogan eski kasa gibi bisey yani... aslnda seninle su tartsmaya girmek bile hata... sampiyonlar ligini kaldirmis 30 yasinda olmasina ragmen yine de adi manu ve juve gibi takinlarla anilan sneijdere oguzhan diorsun. d. d. d. d.. d ve hala. daha su. ligin tartismasiz em iyi oyuncusu ondaki oyun zekasi kimsede yok ya ne anlatiom ben he he yav he. oguzhan daha iyi tamam. d. d. d

• Dostum yav he he deyip geç herkese laf anlatılmaz seviyesi dusukse bas engeli

Kızlar Ne Diyor 1

• beşiktaşlı işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Adam gizli yazmış bir de şunu bunu yapmasinlar demiş utanmadan ;)
    Önce açık ol koçum sonra cevap hakkın dogsun
    Gökhan tore kadar iyi kanat oyuncunun var mı
    Q7 kovuldu diyorsun da sneijder son dönemde interde ne haldeydiler niye madridde tutunamadı
    Mario gomez dediğin adam Ronaldo ve messiden sonra dünyada oynadığı dakika itibariyle en çok gol atan 3. oyuncu

0|1
    0|1
  • bir kere takimların oyun diziliş taktiklerine bakarak konuşun arkadaşlar beşiktaşın taktiksel dizilişinde sneijder gibi bir oyun kurucu top dağıtıcı kurtarıcı özelliklerin bir arada olduğu bir mevkii yok sneijder Türkiyede diego ribas la aynı mevkiide oynuyor ve o bile sneijder in yedeği olabilir

0|0
    0|0
  • Sen yabancı oyuncular konusunda haklısın
    ama yerli olarak en iyi oyunculardan birisi Gökhan Töredir..
    Digeri Kerim Frei dir.. ikiside beşiktaşlı
    Simdi iyi futbol analizi yapamıyorsan ve Galatasaraylı oldugun icin bende
    Cimbomluyum ama hak edene hak ettigini vermek gerek..

Gomeze gelince
    Adam gol makinası ancak sakatlıklar yakasını bırakmıyor.. düzelirse faydalı olacak bana göre..
    Sonrasında ise..

0|0
    0|0
  • Oynadığı mevki baz alınırsa (Elma ile armut karıştırılmamalı) Sneijder tartışmasız Türkiyenin en iyisidir.

1|0
    0|0
  • Tolgay Arslan bence Beşiktaş ın en İyi futbolcusudur.
    2 sene sonra 15 milyon Euro ve üstü bir bedele gider.

0|1
    0|0
  • türkiyede hiç bir oyuncu snijder kadar kaliteli değil

0|0
    0|0
  • kulübü toplasan futbol basket voleybol hentbol boks briç kürek takımı vs belki bir sneijder eder :)

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|1
    0|0
  • Türkiye'de onun pozisyonunda denk bir oyuncu var mı ki?

0|0
    0|0
  • muslera

0|0
    0|0
  • Aaaaa oyle. deme kardesim onlarin oguzhani var koptum mk adwm oguzhan demis adafaadafaga. d. d. d

0|0
    0|0
  • Besiktas dan sneijderi zorlicak rakip tore dir

0|0
    0|0
Yükleniyor...