Erkekler size sorum siz olsanız naparsınız?

çok güzel alımlı bir kız size açılıyor sizden etkilendiğini söylüyor ancak kızın eski sevgilisi yakın olmasada sizin arkadaşınız kız size numarasını veriyor ve topu size atıyor ararmıydınız ? aramıyorsanız ne düşündüğünüz için?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şu topu bi de bize atsalar da biz de oynasak... :)

0|0
    0|0
    • atmadılar mı hiç:) farzet attık napcan işte bizde onu soruyoz?

• Tşkler... Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

(Bu arada, sen de ona sıcak-ilgili davran ki; numarayı öylesine vermediğini anlasın. ;)

• ya bu kzı sadece topu atmayı bilyor çık dışarı oynayalım diyemiyo :) bekleyeceğiz yapcak bişey yok:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Aklıma ilk gelen şey kumpasa mı kurban gidiyorum olurdu. Ama çok yakın değil ise bir nebze rahatlatırdı ama yinede soru işaretleri belirirdi kafamda. Tipik erkek hareketlerinde kankaya sorulur. Onun Cevabi : Olm Manyakmısın resmen tuzak bu gibi cevaplar ile soğuturdu. 2. Seçenek : Hoşuma gitmemiştir buda olma olasığı yüksek kızlar ile erkekler arasında güzellik kavramı cok farklıdır tabi. 3. Seçenek : düşündüğüm birisi vardir bunuda pas geçeceğim düşünsemde bu kadar hoş ya kız hiç olmazsa elim elime değsin diye uğraşırdım. 4. Seçenek : Ben kesin malım :)... işin kısası 1. ve 4. seçenekler arasında git gel :))

0|0
    0|0
    • ya bu erkeklerin kankaları neden hep araya nifak sokar:) bırak çocuk arasın kıskanıyon mu lan offf ben 1 diyorum sorduğum soru için

• link sigara biter bitmez arkadaşımı arar durumu izah ederdim

0|0
    0|0
  • Arardım. Artık gelişmeler nasıl olurdu bilemem. :) İki ihtimalli ve ikisi de yakın gelmiyor bana şuan.

0|0
    0|0
  • arkadası ararım anlatırım durum boyleyken boyle... ne diyon duruma gore takılırım kızla ... ama cıddı olmaz tabı

0|0
    0|0
    • ilk adımı atıp numarasını vermesi kaşarlı olarak mı algılanıyor bu erkeklerin gözünde neden arkadaşını arayıp olayı ciddileştirip sonra kızı ciddiye almazsınız hiç anlamadım şu an:)

• hayır kaşarlıkla alakası yok ... yanlış anlama sakın aşagılama gıbı bır nıyetım yok ama sanki başka bır çoçugun oyuncagını almıssın da onu sahıplenıyor gıbı bır durum var tekrar özur dılerım yanlış anlamana sebeb olan bır cumle olduysa .. ama oyle gıbı

• aynı ortamdaysam aramazdım büyük ihtimal erkekler arasında bu bayağı gerginlik konusu oluyor çünkü

0|0
    0|0
  • aramazdım belki beni eski sevgilisine karsı kullanacak

0|0
    0|0
  • arayacağımı sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kızın eski sevgilisi uzak bir arkadaşımsa konuşurdum bi süre çocuklada konuşurdum ne var bunda

0|0
    0|0
  • eski sevgilisinden bizene bitmiş niye arayım ki.. sevgime bakarım ben

0|0
    0|0
  • kızdan hoşlansam bile uzak durmaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • olmz bu iş saygıszlk

0|0
    0|0
  • arardım tabiki