Facebook'ta yaptığım her şey başkasının ana sayfasına çıkıyor

Mesela bişey beğeniyorum, bişeye yorum yapıyorum profilimde gözükmemesine rağmen(onları kapattım) arkadaşlarımın anasayfasına beliriyor hemen. Bunu nasıl engellerim ? İstemiyorum belki çıkmasını oraya böyle saçma şey mi olur yani. Bilgisi olan yazabilir mi lütfen?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi şöyle yapacaksın kimin sayfasında çıkmak istemiyorsan o kişinin isminin üsten gel mousla ama tıklama sonra friends yazan yere gel yine tıklama menü açılacak ayarlar/ settings e tıkla. açılan menüde alt kısımda güncelleştirme çeşitleri / what kind of updates ,işte onun alrındaki işaretli olan herşeyin işaretini kaldır. o kişinin facebook sayfasında yaptığın hiçbirşey görünmeyecek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaşının ismi üstüne gel> açılan menüde arkadaşlar butonun üzerine fare imlecini getir> açılan menüde ayarlar > bütün tikleri kaldır.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarının hepsine diyeceksin ki; paylaştığım gönderide ismimin üzerine oku getirin senin kısa profilin belirecek orada arkadaş kısmına kaydırın oku çıkan listede ayarlar kısmına tıklayın yeni liste açılacak o listedende yorumlar ve beğenmeler tikini kaldırın diyeceksin tabi bunu tektek dyemezsin paitte yaz bunu resme ve sürekli paylaş

0|0
    0|0
  • bendede aynı sorun mevcut hemşerim

0|0
    0|0
  • Tam çözümü bulursan banada söyle bir ara bende uğraşmıştım bayağı

0|0
    0|0
  • Senin face başkalarının malı olmuş =)

0|0
    0|0
  • aynı sorun bende de var ya cözüm bulamadm uyuz oldum