Eşiniz sizi birden bire ortada bıraktı... Benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Eşiniz sizi birden bire ortada bıraktı .. Rezil etti , hayatınızı kaydrmak için elinden geleni yaptı ailesiyle ve vu ortada hiç bir Neden yokken .. Boşanma davası var ortada ve o su an kaybetmek üzere .. Aradan epeyi bir vakit sonra kapınızda ve çok pişmanım perişanım affet diyor !

İçinizde sevgisi azaldı ama naptıysanız unutamadınız ..

Yaptıklarını hazmedemiyorsunuz ama vazgeçmek çok zor .

affetmekmi? Hadi yolunda devam et s'en aileni seçtin demek mi ?

Güncellemeler:
Ortada cocuk yok ve bakimli ve genc bir bayan olarak yeniden hayatimi kurmak imkansiz degil talipler bile var..
Ama iste unutamadim

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aiilesini seçen erkekten pek bi hayır bekleme

0|0
    0|0
    • Ama gelecegimden korkuyorum bosanipta sonrakide Boyle olursa

• daha ayrıntılı anlatmanız gerekir bi çözüme ulaşmak için, bana ulaşın

• Tmm

Erkekler Ne Diyor 5

• Unutamadım diyorsanız tekrar bir şans verin..Bunu yaparken sonuçlarına da katlanacağınızı unutmayın..Çünkü aynı şeyleri tekrardan yaşamanız mümkün..Sonuçta sizin duygularınız daha önemli..

0|0
    0|0
    • Offff bosansak sonra Pisman olmaktan korkuyorum

Birlesmek desen korkuyorum birdaha olur diye

• Rica ederim..Umarım herşey gönlünüzce olur..

• Amin Allah Razi olsun sizinde insallah

• başlarım öyle adama kapıyı bile açmam

0|0
    0|0
    • :( yolunu okadar zaman bekledim gelmedi simdi tam vazgec gonul derken kapida

• tekrar aynı şeyleri yaşatmıcağının garantisi varmı

• Yok hic bir seyin garantisi yok

• bosa gitsin bosver.akılanmaz böyleleri

0|0
    0|0
  • Birden bire hiç kimse kimseyi ortada bırakmaz öncelikle bunun gerçek sebebini araştır. Sonra gerçekten geçerli bir mazerete varsa ki sende unutamadığını söylüyorsun her ilişki mutlaka ikinci bir şansı hak eder.

0|0
    0|0
    • Ailemin baskisiyla yaptim senden hc bir zaman vazecmedim ben diyor bugun kapindayim senin icin ailemden vazeciyorum diyor

• Hayirlisi bakalim zaman ne gosterecek

• Beni eklermısın bişey sorcam sana

• bosan bekleme bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• canım bole erkekler zaten enınde sonunda patılerını yalaya yalaya gelıyorlar .kac ay sonra geldı ? eger yakın bır tarıhse hala unutamadıysan affet dıcem ama uzun bır zaman dılımı varsa hadı anam hadı dee yol ver

0|0
    0|0
    • Alti ay ?

• yanı o adamı sevmekten gecemedım ben .bılmıyorum nıye boyle anlamadım

• Allahtan gelen herseyde bir hayir vardır .. Öyle olduysa öyle olması gerekiyorduk mutlaka diye düşünüyorum

• bence donmelısın.

0|0
    0|0
  • bir egoist kapını çalmış. açmasan daha iyi

0|0
    0|0
    • Aynen ah bir tam unutabilsem deymez aslinda

• senı aılesı ıstemıyor muydu ... aılesının soledıklerıne ınandı onlara uydu baktı aılesı de bu durumdan sonra keyıflkedı yalnız kaldı sana ı donuo ... yalvardı sebep gostersın o zaman bu sebeple ben senden ayrılmak ıstedım ama öyle olmadıgını dusundugum için de sana gerı donmek ıstıyorum desın sebep gosterıyor mu pekı

0|0
    0|0
    • Sebeb ben istemedim ailemin baskisi ?le Boyle oldu bukadar olacagini dusunmedim ama cok ileri gittik ve uzun zaman Kabul etmezsin diye geri gelemedim ama artik anladim Sensiz olmuyor .. Iste bu ... Ama vardir yine bir cikarlari diye korkuyorum

• Haklisin insan sevdiği ile degil sülalesi ile evleniyor .. Ah yokmu yuva yıkanlar nasıl verecekler gözyaşların hesabını

• veremeyecekler merak etme ...canları çıkarken en son anlarında bıle bunun acısını tadacaklar

• bırak ne halı varsa görsün böyle adamdan hayır gelmez yol yakınken dön kardesim

0|0
    0|0
    • :((( cok istiyorum tersleyip g?t demeyi ailemin baskisiyla yaptim diyor :(

Yükleniyor...