Işte fresa bunlar hep ucuz aşk romanları, öyle değil mi?

şimdi düşünün.hayalleyin.adı neyse.

Birinden hoşlandığınızı söylüyorsunuz o da sizden hoşlandığını söylüyor.güzel.olaylar öekanlar düşünceler akıyor.olamayacağına karar veriyor.ama buluştuğunuz insanları,tanıştığınız ve hoş bulduğunuz insanları kıskanıyor.size sizden hoşlanmaması gerektiğini söylüyor.siz de gayet samimi bir şekilde;"hani helebilmem biyerde demiştim ya sana senden hoşlanmıyorum bir süredir,takıntıya dönüştü diye,rahat ol." diyorsunuz."yaa öyle mi ne güzel" diyor.hakkaten aptalmışsın diyorsunuz bezginlikle.sen gerçekten aptalsın diyor.dalga geçmeye başlıyorsunuz.hey bu adam neler yaşıyor?neler hissediyor?

Güncellemeler:
ha o değil de geçen gece sabaha kadar sapıttım sabaha kadar çekti beni.masal bile anlattı.ımm şalım bluzum onda kalmıştı lan:/ iyki de bu soruyu gördüm.t-shirti de bende.iadeler vesair.shit!

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• kiskaniyor belli oranda normal. ondan hoslanmamani istiyor bu da iyi. hoslanmiyorum diyince ona da tepki veriyor bu biraz garip. erkekleri anlamak bu kadar zor olmamali. sen mi biraz karisik anlattin acaba. bluz ve sali al geri tshirtu cam bezi yaparsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Güncelleme: (Siteye anca girdim idare et) hangi masalları anlattı ::::::::::::::

0|0
    0|0
  • Egosunu devreye sokmuş savaşıyor artık :::::::

0|0
    0|0
  • Ne içiyorsun abi, çocukluk arkadaşına anlatmıyorsun burda sorunu, halka açıyorsun. Daha açıklayıcı olmalısın bence. Ha evet anlaşılıyor bişey yok ama yazım hataları, anlatım bozuklukları çok kötü.

0|0
    0|0
  • ekmek yoksa pasta mı yemeliyiz ?

0|0
    0|0
  • harbiden şunu biraz daha akıcı olarak düzenlermisin ?

0|0
    0|0
  • bazı aşklar da başlamadan bitiyor böyle ne yazık ki

0|0
    0|0
  • aynen öyle ucuz aşklar hepsi

0|0
    0|0
  • ewt insanlar zamn zaman bazı şeyleri kolay yönden halletmek isterrr

0|0
    0|0
  • o adamın hisleri karışmış bence..