Bu hafta bütün statlarda PKK aleyhine slogan atılırsa TFF ne yapacak? Tüm statları mı kapatacak?

PKK aleyhine slogan atan Trabzonspor taraftarını saha kapatarak cezalandıran Türkiye Futbol Federasyonu'nu lanetliyorum.

Yazıklar olsun

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle yazıklar olsun... tff yw de para nerden geliyor görmüş olduk

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tek çare, tüm futbolseverlerin bir anda tüm maçlara gitmeyi bırakmasıdır.. hiçkimse gitmezse hiç bir maça.. iddaa vs oynanması bırakırılırsa.. tff anında pes eder ve iflas noktasına gelir.. ama bizim insanımızda öyle birlik beraberlik ve bilinç nerede..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sporla sıyaseti karıştırırsanız böle olur :D

0|0
    0|5
  • böyle saçma şey olmaz

0|0
    0|0
  • bende kınıyorum tff yanlış yapıyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesinlikle katılıyorum bunun siyasetlede bir alakası yok bir tarafta şerefli asker bir tarafta.. sürüsü şehitler ölmez vatan bölünmez demekle siyasete girmiş olunuyo asker duruşu sergiliyo taraftar ceza alıyo ozaman BJK li oyuncularda Mersinli oyuncularda alsın siyaset yaptılar böyle bir saçmalıkmı var.

0|0
    0|0
  • İsterse sezon boyu kapatsin
    Teroriste laf söylemek sucsa , assınlar bizi
    çArşı bu akşam gerekeni yapacak

0|0
    0|0
  • Bursaspor olarak attık bizzz sonuçlarına bakmayızz teksas

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi yazılıyor teker tekrer Hesabı görülür AKP inince

0|0
    0|0
  • Hükümet değişmedikçe daha PKK ve yandaşlarına kol kanat gerenler azalmıycak...

0|0
    0|0
  • satan sağ oldukça vatan sağ olmayacak. BJK-TS maçında çarşıdan büyük tepki bekliyorum pkk aleyhine çanak tutan bunlar kardeş ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ demek de artık suç olmuş durumda topunun ben...

0|0
    0|0
  • Kendi celladına aşık bir millet nasıl sövsem bilemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...