Arkadaşlar bana yardımcı olun bu konuda

Siz erkekler; çok yakın bir kız arkadaşınız var ona güvenip sırlarınızı açıyorsunnuz, bir konuştuğunuzda 6 saat konnuşabiliyorsunuz yani konuşma derken facedde ama yüz yüze gelince süt dökmüş kedi oluyorsunuz o size selam vermedi diye vermeyip siz selam vermediniz diye vermiyor, yani hergün konuşuyorsunuz hergün mesaj atıyorsunuz ama kankasınız.

İşte derdim bu yakın erkek arkadaşım beni kardeşi olarak grüyor ve benim farklı hissettiğimi anlayınce" ben böyle hissetmeni istemiyorum bana karşı" gibi birşey söyledi. Ona kanka olarak gördüğümü düşündüğünün yanlış olduğunu sert bir dille söyledim o da özür diledi. Yani sorum şuu ne kadrr yakın arkadaş olsanızda sürekli konuştuğunuz bir kızdan ufakta olsa bir etkilenme hissetmezmisiniz? ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hoşlanıyorsun fakat o hoşlanmıyor. Arkadaşım erkek basittir. Sonradan aşık oldum sonradan sevdim yoktur. Sana bu cümleyi kurmuşsa ya arkadaş olarak takılıcaksınız ya da çıkaracaksın hayatından. İlk seferde birşey hissedemiyorsa bir daha olmaz.

1|0
    0|0
    • Haklısın ama şu olmaz dese bile hani, sürekli konuşuyorz ve hep o mesaj atıyor saatleercee konuşuyoruz. Hani ister istmez bir etkilenmede mi olmaz

• Benim yanlış anladığımı düşünüp ilişkiisini kesebilir

• yalnış anlarsa şunu diyip ironi yaparsın; "Sen bana neden değerli olduğumu sorguladın, ve sana kardeşim olduğunu söyledim. Sen bunu yalnış anlıyorsan senin de benim hakkımda ne düşündüğünü bilmek isterim." dersin.

Erkekler Ne Diyor 6

• bilgisayarda yani nette insan ikinci kişiliğe geçiyor bu bir gerçektir kim nederse desin, ikinci kişilik derken sakın yanlış anlaşılma olmasın, daha bi rahat davaranabiliyorsun yüzüne karşı söyleyemeyipde utandığın şeyleri gayet rahat söyleyebiliyorsun ona, yada olmadık zamanlarda bir espiri yaparak onu ve kendini güldürebiliyorsun, ama gerçek hayatta malesef bu böyle olmuyor insan ister istemez çekiniyor en basidinden yapacağım bi hareketi yanlışmı anlar beni basit biri olarak mı görür diye insan aklından geçiriyor, buda netle gerçek yaşam arasındaki fakdır bence

1|0
    0|0
  • Çeşitli nedenlerden dolayı karşı cinsten olan kankalar, farklı hisler besleyebiliyor.Bana sorarsan bu her iki tarafın aklına getirmemesi gereken bir durum.Eğer bir insanı kardeşiniz gibi görüyorsanız ve belli bir süre sonra farklı hissediyorsanız bunu sorgulamalısınız.Derinde bir yerde yanlış giden birşeyler var demektir.

1|0
    0|0
  • Hissederim. ... ...

1|0
    0|0
  • Nefes aldığın sürece , ümit var demektir :D

1|1
    0|0
  • ister istemez etkilenme olur

1|0
    0|0
    • Peki bu etkilenme nasıl artırılabilr* ?

• yine olduğu gibi devam et özel bi çabaya girme zamanla koyvermeye başlar zaten :D

• bi defa olmadıysa olmaz

1|0
    0|0
    • Ne olmaz. Benim sorum şu "ne kadrr yakın arkadaş olsanızda sürekli konuştuğunuz bir kızdan ufakta olsa bir etkilenme hissetmezmisiniz? ?"

• tamam işte bende istediğin kadar yakın ol dedim bi defa bişe hissetmediysem hiç bi zaman hissetmem

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer hislerı arkadaslıksa cok zor ama sana arkadasmış gıbı yaklaşsaydı yanı bunu kullansaydı olurdu bır erkek bır kızı kanka arkadas olarak görüyorsa öledır... çok zor bence birşeyler hissetmesi

1|0
    0|0
Yükleniyor...