İki gündür diyete ve spora başladım. ama?

kendimi hiç iyi hissetmiyorum. zamanla geçer mi sizce.. ?

Güncellemeler:
baş ağrısı ve mide bulantısı var
guncell

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İyi hissetmiyorum derken? Yorgun falan mı hissediyosun? ya da et kırığı gibi?

1|0
    0|0
    • baş ağrısı ve mide bulantısı var

• teşekkür ederim ilgilendigin için

Erkekler Ne Diyor 9

• diyeti uzman bir diyetisyenle yapıyorsan olmamalı bu.. zaten yürüyüş harici spora da ihtiyacın kalmaz.. ama kafana göre yapıyorsan. bu yaşadığının daha kötüsünü de yaşayabilirsin.. diyetisyen eşliğinde ayda net 3-4 kilo verirsin.. geri almamacasına.. çünkü yağ dokusundan kaybedersin.. kaslardan değil.. o yüzden uyguladığn diyet ve spor önemli.. diyet artı spor sağlıklı bir şey değil.. spor yapan insanların iyi beslenmesi gerekir çünkü.

1|0
    0|0
  • Kanki ya diyet yap ya da spor yap..
    Spor yapamıyorsan ben üşengecim didyorsan Diyet yap.!
    Valla can boğazdan gelir diyip herşeyi yiyrsan ve aktifsen spor yap..
    2 sini birden yaparsan perişan olucaksın.., Kan şekeri denen olay var bunu tıpçı gibi uzun uzadıya yzmanın da anlamı yok

1|0
    0|0
  • Sporuna Göre Diyetin hafifse Bundan kaynaklanabilir. Diyet Türlerinin Belli bir kalorileri var vucuduna göre bunu sana uygun görüleni verirler kendin bir diyet programı yaptıysan ve ger kalorisi sana uygun degilse bünye bunu kaldırmaz yorgunluktan vesayre midede agrı yapabilir bence hocadan tavsiye alınıp böyle devam edilmeli

1|0
    0|0
  • Şok diyete girmissin bence yanlış yapiyorsun. nasilsa spor yapiyorsun aniden çok kalori azaltmana gerek yokki. yavas yavas git. omur boyu uygula. aliskanlik haline getir

1|0
    0|0
  • Biraz azalt
    Bence karbonhidratı aşırı düşürdün;ki bu spor sırasında baş dönmesi göz kararması hatta baygınlık yapar. Tavsiyem yemeğini az değil düzenli ye ve kardio yap. Bir fitness salonuna yazıl

1|0
    0|0
  • dıyet yapacağım dıye sağlığınızdan olmayın

1|0
    0|0
  • ilk günler öyle olur 2 haftaya düzelir. başlarda çok çalışma hemen yavaş yavaş açılırsın merak etme

1|0
    0|0
  • sağlık daha mühim

1|0
    0|0
  • Evet Geçer Arkadas Kafana Takma Ay ben Diyet Yapıyorum Ay Sundan Kısim Sunu Yemim Spor Yapcam Psikolojini Bozup Tırlatcanaaa Yapma Daha İyi Ok by

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Alisma surecine kadar öyle

1|0
    0|0
  • Geçer geçer daha öncekiler gibi
    Bu da geçer neler neler geçmedi ki

0|0
    0|0
  • Hayır geçmnez.

0|0
    0|0
    • Gecer de sporu enaz 6 ay duzenliyapip vucuda kabullendiricen ondan sonra zevk alirsin

• zamanla her şeyin ilacı

0|0
    0|0
  • zamanla geçer tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...