Rüyanızın etkisinde kaldınız mı hiç ?

Arkadaşlar dün gece bir rüya gördüm sanki gerçekten yaşamışım gibi geldi, uyandığımda. Hatta bir süre ayılamadım . Oldu mu size de hiç ?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Evet bana da çok oluyo ya. Bazen gerçek miydi rüya mıydı çıkaramıyorum :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• uzun süreli olmasa da bir süre şok gecirmek dogal bir sonuc

0|0
    0|0
  • lusid rüya ve karabasanları sayarsak çok fazla bir şekilde rüyaların etkisinde kaldığım oldu :)

0|0
    0|0
  • bir ara bir ruya gordum ama anlatsam mı emin degilim nese anlatıyım

ne mi gordum?ruyamda bir erkekler opusuyodum.. gecen yaz ismail adlı birisi ile tanıstım benden 3 yas buyuktu o ustteydi ben altta opusup gulumsuyoduk ortada bi yol vardı yan taraflar tarlaydı

hayatımda bır suru alakasız ruya gordum bunun gibi bu ruyanın baya etkisinde kaldım boyle ruya goren bir erkek var mı acaba benden baska yorumlarınız beklıyorum

0|0
    0|0
  • Genelde oluyor :::))

0|0
    0|0
  • Dün oldu,yorumu okuyanlar cevap verebilirmi ( Anlayan ama,sarmayın )...Sabaha kadar beyaz fare gördüm acaba ne olaki :D

0|0
    0|0
  • Öyle çok etkilenmem ama bir mesaj mı var acaba diye kendimce yorumlamaya çalışırım. Kimseye anlatmam. Kötü bir rüya görürseniz siz de anlatmayın. Eüzü besmele çekilip Allahü tealaya sığınılır.

0|0
    0|0
  • bir hafta etkisinde kaldığım olmuştu,

0|0
    0|0
  • çok kötü şeyler görüyorum bu ara artık yanlıs yatamıyorum

0|0
    0|0
  • Anlat hele bakem? hayırdır inşallah?

0|0
    0|0
  • dün gece bende bi rüya gördüm ağlayarak uyandım cok etkıledı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok oluyor

0|0
    0|0
  • elbette bazı rüyalarımdan o kadar çok etkilenmişimdirki üstünden seneler geçse de unutmuyorum

0|0
    0|0
  • hemdee nasil haka aklimda

0|0
    0|0
Yükleniyor...