Türk Kızlarının Neden Tanga Alışkanlığı Yok? İç Çamaşırınızın Belli Olması Sizi Rahatsız Etmiyor mu?

Bizim Türk kızlarında neden Tanga alışkanlığı yok? Etek, pantolon, eşofman giyiyorlar iç çamaşırı belli. Hayır neden Tanga varken böyle bir kötü görüntü oluşturuyorsunuz. Kalçanızı parsel parsel bölmek hoşunuza mı gidiyor

0|0
32|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 31

• giydigin kiyafetini oyle sec, kombin et ve giy ic camasirindan iz kalmasin. bedenine oturtcana pantalonu bi beden buyuk/bol giy yada ustune uzun tunik kazak vs giy ic camasiri gorunmez.

0|1
    0|0
  • Kıçının arasına bir parça bez sokarak dolaş bakalım. O zaman anlarsın belki...

4|2
    0|1
  • Sizinde götünüzden düşen pantolunun altından ben buradayım diye bağıran boxerleriniz can sıkıcı hacı...

6|0
    0|2
  • çok merak ediyorsan bi giyde dolaş bi kaçgün

1|2
    0|0
  • sanane olum elalemin kıcından

2|1
    0|0
  • ne karışıyosun giyimimize?

0|0
    0|0
  • kıça kaçaıo oda :D çok rahatsız yavv

0|2
    1|0
  • normal kilotlar daha teşhir edici oluyor haklısınız. Ben bile kadın olarak o görüntüden rahatsız oluyorum.

0|1
    0|0
  • cünkü rahat degil.

1|3
    0|0
  • illa tanga olması şart değil boxer da var bayanlar için ya da dikişsiz iç çamaşırları kötü görüntü olduğu kesin buna dikkat edilmesi şart..

0|1
    0|0
  • tanga giyenlere kötü gözle bakan bi ülkede yasadıgımız için olabilir mi_?hem cok rahat oldugunu soylemem.benım ne ıc camasırım bellı olur neden basenlerım parsellenır sorun yok

0|0
    0|0
  • Kızların derdi senın degil

2|2
    0|2
  • evet hoşuma gidiyor.

0|1
    0|0
  • Bayan arkadaslarin yorumlarina gül gül oldum cok haklilar vallahi : )) Siz giyip dolasin ne kadar rahatsiz edici oldugunu anlarsiniz :D

0|1
    0|0
  • tanga aslında cok saglıksızmış oyle dıyorlar tanga olmayıp bu ıze cagre olacak camasırlar var onlardan tercıh edılmelı

0|1
    0|0
  • Hayatımda böyle saçma bi soru görmedim.Madem Türk kızlarının iç çamaşırı zevkini beğenmiyorsun o zaman git Rus bi kızla evlen.

0|0
    0|0
  • Giyen memnunsa sana ne!?

0|1
    0|0
  • Sizin gibiler icin fark ettigini sanmiyorum.

0|1
    0|0
  • Mılletın kıcına bakma rahatsız olma o zaman

0|0
    0|0
  • benim var tangayı seks objesi olarak görüyolar bi de rahatsız ediyo ama izden millet rahatsız olcağına ben rahatsız olurum daha iyi

0|0
    0|0
  • alismaya bagli. ben gunluk olarak tanga kullaniyorum her turlu kiyafeti dusunmeden giyebiliosun rahat oluyo. Ama sirf kiyafet icin tanga giymek gerekmiyor, seamless denen dikissiz camasirlar var onlarida kullanirsan camasir izi belli olmaz.

0|0
    0|0
  • g.tümüzün derdi seni mi gerdi:) kötü gözüküyorsa az insanların suratına bak g.tüne değil

1|3
    0|0
  • tangatı sadece fantazı amacla kullanırım .bır yerlerımı gızlemek ıcın tangadan daha farklı seyler var .artık eskıde kaldı o ,ıc camasırım bellı olmasın tanga gıyeyım mazısı ;)

0|0
    0|0
  • Aradaki fark nedir? Yani daha mi ince gözukiyor anlamadim

0|0
    0|0
  • Bende nurmal kulot giyemiyorum, aliskanlik 12 yasindan beri g giydim icin olmali

0|0
    0|0
  • ben hergun tanga giyiyorum, sadece ozel gunlerimde degil

0|1
    3|0
  • Brezilyalı değiliz biz olom Türk'üz türk.

2|4
    1|1
  • normal çamaşır poponun kıvrımlarını saklıyor.tanga daha sexi oluyor.yani genelde türk kızları kendilerini çok fazla teşhir etmek istemez

1|1
    0|0
  • yabancılar tahrik etmek için giyiyo biz rahatımızı düşündümz için giymioz evli bi çok tanıdığım giydiğini biliorum eşim isterse bende giyerm ama sapıklar baksın die giymem

2|3
    0|0
  • kim demiş yok die ben düğünde halay çeken kızlara baktm çoğu tanga giymişti vede belli oluo giydikleri bzm okuldada giyen biçok arkdş var ama buna herkes kötü gözle baktığı için ben giymeye çekiniom doğrusu

1|2
    0|1
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 9

• Çoğu rahat olamıyor diye düşünüyorum. Ama giyen de giyiniyor sonuçta. Zevkler ve renkler misali yani.

1|0
    0|0
  • dokunmayın kezbanlarıma yazıktır...

1|0
    6|0
  • daha iyi kesmen için mi sordun

2|0
    0|0
  • Cok sukur esimin var kac kezde ben aldim baskada birsey giymez bende istemem siradan slip giyen biri olsaydi cinsel jayatimiz iyi olmazdi sanirim

0|0
    0|0
  • bence izi görünmesi hiçde tahrik edici değil olağan birşey

1|0
    0|0
  • ben erkek olarak erkek tangası giyiyorum ve oldukca rahat...

0|0
    0|0
  • Kendi donunla ilgilen elalemin iç çamaşırından sanane :S

0|0
    0|0
  • iyi de sanane.

0|0
    0|0
  • Kızlarda o görüntü çokta sıkıntı değil açıkçası.genelde daha büyük bayanlarda oluyor onlarda beni bağlamıyor.Herkesin tercihidir bize güzel görünecek diye kasılmaya gerek yok o niyeti olan zaten giyer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...