Ttnet kampanyam bitti şuan kotalı olarak mı görünüyorum acaba bilginiz var mı?

ttnette bi kampanyam vardı sınırsız 60 tl ama o geçen ay bitti yenilemedim . şuan sınırlımı sınırız mı acaba bilginiz varmı

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• sınırsız gibi görünüyorsun ama saçları biraz kısaltıp düzleştirirsen kotalı gibi de görünebilirsin :D :D

tamam tamam, sözleşme bitse de sınırsız devam eder ama fiyat farkı çıkar ortaya :)

1|0
    0|1
    • eminsin dimi ona göre film izlicem çünkü :D

• link burdan tek şifre için kayıt olacaksın eğer tek şifren yoksa. ttnet kullanıcı adın ve şifren sözleşmenin üstünde yazar, sana vermişlerdir.

sonra bu siteden online işlem merkezine giriş yapacaksın : link

orda tarife bilgilerim sekmesinde görebilirsin :)

• tamam sağol :D

Erkekler Ne Diyor 8

• baglanti özelliklerinizi bilmeden bu konuda fiyat yazamam.Ancak ttnet.com.tr sitesine girip siz detayli bilgi ögrenebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • kampanyan bitse bile sinirsiz olarak devam edersin.Yanlizca o fiyattan ödersin sinirsiz internet su anda ne kadar ise kampanyasiz fiyat o fiyattan

0|0
    0|0
    • ne kadar peki şuan biliyomusun

• hangi tarifedeysen o tarife üzerinden ve aynı fiyattandevam eder

0|0
    0|0
  • aynen devam eeder oto aktivasyon olması lazım.

0|0
    0|0
  • burdakiler müneccim değil.. açıp ttnet e sorsana..

0|0
    0|0
  • ara bakalım TTNET i bi zahmet ne diyecek?

0|0
    0|0
  • hala sınırsız olarak devam eder

0|0
    0|0
  • valla benımde 40 liraydı i.neler 64 e cıkarmıslar

0|0
    0|0
    • belli bi süre 40 geliyo sonra 60 oluyo diye biliyorum bende o kampanyaya katılıcam ama bu ay daha yapamadım

• bilmiyorum arıcam zaten 64 lira etkiliyomu faturayı dıye ttneyti yoksa baska bi zımbırtımı sorcam bakalım

Kızlar Ne Diyor 2

• Kampanyasız sınırsız tarifeden ücretlendirilir.Yine de müşteri hizmetleriyle görüş.

0|0
    0|0
  • sınırsız devam eder diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...