Hiç ayrıldığınız sevgilinizle barışmak için herşeyi yapıp...

hiç ayrıldığınız sevgilinizle barışmak için herşeyi yapıp, yalvarıp yakarıpta ikna edemeyip "artık olmaz mümkün değil barışamayız" dediğiniz bi durumda barıştığınız, ummadık bi anda çıkıp geldiği oldumu? şöyle şöyle son bi hamle yaptım ve barıştım dediğiniz bişey varmı? veya bi arkadaş mesela burada bi duadan bahsetmişti böyle bişey yaşayan varmı ?

Lütfen arkadaşlar böyle bir tecrübe yaşayan veya duyanların yardımlarını bekliyorum..

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten istemiyorsa, üstüne gittikçe yüzsüz olduğunu düşünür. Aklında iyi olarak kalmak en iyisi..

0|0
    0|0
    • sanırım çok üstüne gittim zate,n ondan iyice soğudu benden

• insan yatağa girdi mi gene yalnızlığını hatırlar. sen üzülme; o fark edecektir.

• insallah insssaaalllaaaaahh

Kızlar Ne Diyor 5

• olur neden olmasın,ayrılma sebebinize bağlı tamamen kendisi durduk yere ayrılıyorsa geri dönme ihtimali yüksek demektir.

0|0
    0|0
    • türlü bahaneleri oldu tabiki, soğudumda bana güvenmedinde vs vs. ama bunların hiç birini önceden bahane etmezdi

• dönermi bilmem ama dönmesse onu çok seven birini kaybetmiş olur.. bunu anladım gerçekten

• teşekkür ederim..

• Bu umut seni mahveder.

0|0
    0|0
    • farkındayım ama o kadar sevdim işte :/

• o duayı bende ıstıyorum

0|0
    0|0
  • bitiyorsa bitmesi gerekiyordur .. bundan büyük acı yok sanarsın sonra döner mutlu olursun ama aslında sevdiğin başkası vardır git te diyemezsin arada mahvolup gidersin .. bitiyorsa vardır bi hayır diye düşün ..

0|0
    0|0
  • yaşamadım bilemiycem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ewt biz erkekler sevgi yada aşk konusunda ruhsuz olabiliriz, ama bu sizi ne kadar çok sevdiğimiz ve istediğimiz için vazgeçmekten tereddüt bile duymıyacağımız ruhumuz dahi olsa, gelde bunu onlara anlat şimdi. İşin gerçekten zor dostum seni anlamaktan başka yapılabilecek birşey yok, bir kere ölmektense hergün ölmeyi istemekten de vazgeç olurmu en azından seni seven insanlara bunu yapma..

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim kardesim orası öyle tabi, cok saol

• Başıma geldi böyle bir olay üzerine düştükçe kaybedersin.Denizde çırpındıkça batarsın gibi birşey bu yani hiçbirşey yapma hiçbir hamle vs sadece hayatına devam et gerekirse yeni kişilerle çık.Ben öyle yaptım 1 sene sonra mesaj atmıştı tekrar.

0|0
    0|0
    • başka bi kızlada cıkarsam bu sefer o kıza ayıp etmiş olcam inat için çıkmış olcam ama zaten istemiyorum başkasınıda. 1 sene cok uzun zamanmış dostum yaa geri barıştınmı peki 1 sene sonra?

• hiçbirşey diyorum =) birşey yapma yaparsan sonsuza kadar kaybedersin küçük düşme sakın onun gözünde

• sanırım 1 aydır ısrar ediyor olmam onun gözünde küçük düşürmüştür beni, gurursuz falan işte neyse dostum teşekkür ederim

• Çok özel dugusal anınızı anltan bir şarkı ya da şiir bul.. Mail at mesaj at bişey at

olmazsa beni tanımıyorsun :)

0|0
    0|0
    • yaptım dostum onları ama tutmadı saol önerin için

• O zaman yıpratma kendini daha fazla.. Benim için demesi kolay tabi de unutmaya çalış

• bi arkadaşım denemişti 3 cuma oruç tutup 3 cuma camiye gidip dileğini dileyipte yalvarmıştı, bizede tuhaf gelmişti aama Allahın takdiri işte oldu

0|0
    0|0
    • Rabbimden ümidimi kesmedim inşallah benimde dualarımı kabul eder

• İnşallah sende istediğine kavuşursun dualarımız seninle

• teşekkür ederim..

• Yok öyle bir şey. Ne ağlaması, ne yalvarması? Tırnağımı bile kesmem. Tilkiyi kovalamaki kürkçü dükkanına geri dönsün.

0|0
    0|0
    • biliyorum dostum dediğini yapsaydım bana döncekti 1 ay oldu tam. ama yapamadım işte güvendim ben ona böyle olmayacaktık diye ama malesef olan oldu işte.

• Her zaman böyle olur kardeşim. Bundan ders çıkarmaya bak.

Yükleniyor...